Самоорганізація в громадах за КОНСТИТУЦІЙНУ МЕДРЕФОРМУ, а не за інвентаризацію біоресурсів.

               Прохання термінового перепосту інформації про ситуацію з “мед реформою” і полікліннікою на масиві.
Нам стала відома реакція на нашу відправку тексту резолюції найвищим посадовцям медичної галузі., незважаючи на позицію громадян, примушують виконати реєстрацію всіх пацієнтів в базі “електронного здоров’я” невідомого походження і з часом закрити комунальну поліклінніку.

Резолюція керівництво поліклініки не хвилює. http://vyhid-e.org.ua/?p=4582 Воно виконує вказівки з гори і намагались перешкодити нашому виступу на нараді лікарів, на якій мав бути присутній начальник управління охорони здоров’я Дніпровської районної державної адміністрації ( !!!! зверніть увагу на назву!!) – Карабаєв Д. Але не приїхав. Його попередили скоріше за все про нашу присутність. Максимальна самоорганізація!!! В короткі терміни, незважаючи на пасхальні свята, маєте провести збори по будинках з метою створення представницького органу буд кому і винесення рішення прямої дії – заборонити так звану “мед реформу ” яка по суті є інвентаризацією – обліком людських ресурсів і рейдерством комунальних приміщень і в кінці кінців ліквідацією відповідальної контрольованої громадами медицини, системи охорони здоров’я України і підпорядкування даної галузі, а чи то східним, а чи то західним «доброзичливцям». Ми ж варті і здатні мати свою унікальну , відновлену в кращих традиціях національної медицини систему ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ, ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ, ДІАГНОСТУВАННЯ, ДИСПАНСЕРИЗАЦІЇ, ЛІКУВАННЯ, РЕАБІЛІТАЦІЇ. Дану систему потрібно зберегти на відміну від запропонованої невідомими «професіоналами» таку як первинна, вторинна і третинна ланки. Ігнорування даної справи з вашої сторони допоможе прискорити геноцид українського народу, спланований завершитись протягом двох років. Замисліться, порадьтесь з сусідами !!! Щоб не допустити знищення державної медицини побудованої на забезпеченні її територіальними громадами так як в цивілізованих країнах, здатних відновити національне багатство, що забезпечить всі сфери життєдіяльності суспільства, пропонуємо:
1. серед рідних, друзів і знайомих розповсюджувати  для наглядовості свавілля керівництва медичними закладами. Поейлист з 2-х частин. https://www.youtube.com/watch?v=eOWWezu6kWI&list=PLq9qAAum0aMn1Eu5ph0fOwL7iHgorZumL

(Ми щиро віримо, що не всі такі.)
2. о. 14.00 бути присутніми під Дніпровською районною державною адміністрацією ( бульвар Праці,1) з метою:
а) оприлюднення покрокового плану прискореної самоорганізації з метою негайного обліку майна і землі, щоб зберегти об’єкти публічної (державної і комунальної власності ) для забезпечення соціальної сфери , складовими чого є в першу чергу медицина, оборона, освіта, поліція, наука… та ін.
б) візиту до керівництва Дніпровської районної державної адміністрації, з тим , щоб дізнатись про рішення на резолюцію ініціативної групи жителів масиву про заборону виконання злочинної і антиконституційної «реформи» медицини

Все що можливо ми робимо . За хаос, війну і безлад з себе провину знімаємо.
Не включитесь в дії – чекайте, вони завтра вломляться в вашу квартиру і тоді волати буде пізно.

               Це звернення на швидкуруч складено активістами конституційної медичної реформи.

МИ за зміни і припинення корупційних схем в медицині, а не державних проектів для галочки для звіту в МВФ. Будьте свідомими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *