Висвітлюємо приховане, щоб з вух народу локшина спадала

Дайджест громадських розслідувань правових дір господарювання високопосадовців України, які
сумлінно заштовхують українців в боргову кабалу.

               Представники неконституційної влади в Україні з 1996 року фінансують політтехнологів, що удосконалюють стратегії грабунку українського народу і, неначе в долі на частку, не зупиняють їх а ні європейські спостерігачі, ні прихильники «Рускава мира». А все чому? Народ поки що в переважній більшості не знає і не відає (та і не хоче знати) тому, в чергове затягуючи пояси, терпить експерименти над собою з причини необлікованого національного багатства, яке б давно вже забезпечило і безкоштовну медицину, і досконалий транспорт, і заклади освіти, спорту, історичної спадщини і культури…
Але не все так погано в нашому житті. Дякувати Богові, що піднімаються з колін за своїх дітей і нащадків все більше особистостей і задають тон змінам суспільства своїми результатами розслідувань, впроваджують проекти конституційного господарювання у всіх галузях. Повільно змінюючи свій статус потерпілих на переможців, вони трансформують зміст навіть проплачених олігархами громадських рухів, що поза їх бажання наближають Україну до ефективного господарювання. За зразками воістину реформаторських підходів конституціоналістів флешмоби – протести, вуличні марші та майдани з виступами «нових лідерів» здаються нікчемними. З роботою, яку проводить група конституціоналістів навіть провальні чергові вибори не здаються для нас такими фатальними. Все наше життя набирає конституційних ознак, як би то не хотіли помічати ті, що тепленько присіли біля «годівничок» в облаштованих кабінетах чиновницької бюрократії «державні службовці».
Саме з метою розвіяти сумніви щодо подолання хаосу і свавілля чиновників і їх хазяїв олігархів конституційним устроєм, ми знайомимо з роботою нашої групи у різних галузях життя. Якщо ви самі потрапили в сіті корупційних схем злодюжної системи обкрадання української нації, вивчайте, відтворюйте стратегії за практиками першопроходців. Ми і ви варті перемоги, щоб набути реального статусу ГРОМАДЯНИНА в межах держави (Республіки) Україна ( яку створити нам потрібно виконавши конституційний обов’язок), а не фізичної особи обкраденої державою, створеною олігархами в злочинний спосіб. Більшість скиглить і нудьгує за минувшиною, а відповідальні за своє життя не здаються обставинам і впевнені, що попереду краще якщо….. http://vyhid-e.org.ua/?p=2987  http://vyhid-e.org.ua/?p=3045 .
1. Так, дослідивши надані нами матеріали, включилась в процес зведення нової системи Україна – Республіки Голова будинкового комітету, Тетяна Іванівна Бик стала в проломі за Правову Україну. Створила групу в соціальній мережі і починаючи з власного будинку, вимагає виконання Конституції України від посадовців району по відношенню до прав своїх та сусідів, інформує нас з вами про відкриття, які зробила в ході проведення публічних запитів і розслідувань щодо тарифної політики в Києві.

В групі за вищезазначеним посиланням вона пише:
« ТАРИФНИЙ ГЕНОЦИД Є ТОМУ, що ми його допустили та продовжуємо фінансувати! Надаю відповідь на запит (шаблон  за посиланням запит про зміст договору , про ДОГОВІР МІЖ КИЄВОМ ТА КИЇВЕНЕРГО від грудня 2000р. за підписом Омельченка О.О.

 

        Звертаю Вашу увагу – пан Омельченко підписував цей КАБАЛЬНИЙ договір “на підставі РІШЕННЯ(!) Київради (!) від імені КМДА(!),в особі Голови(!). Пан Омельченко підмахнув кабальні умови для КИЯН та ПІЛЬГОВІ для “енергопостачальника” ! “енергопостачальнику”- читай – Ахметову – ВСЕ надається БЕЗКОШТОВНО!!! Об’єкти незавершеного будівництва йому місто зобов’язується БЕЗКОШТОВНО (п.3.1.4.1.) ДОБУДУВАТИ!!! Надаються пільги, щодо зменшення плати за землю(п.3.1.4.1.)
А п.2.1.1. ще у 2000р. фактично надає Ахметову ВЛАСНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ М.КИЄВА (п.1.1) у “володіння, користування та управління МАЙНОМ відповідно до АКТІВ ПРИЙМАННЯ -ПЕРЕДАЧІ”.
Одначе п.4.2. прямо суперечить попереднім словам .
Як відомо, цей, з дозволу сказати “договір”, вірніше ДОГОВОРНЯК, перепідписувався ( типу подовжувався 28 вересня 2006 ( підписанти -Голубченко А.К.- Ященко Б.В.), 29 грудня 2006р. (підписанти –ті ж), 30 квітня 2007р.- тут КРИМІНАЛЬНИЙ ПУНКТ 2.1.1. – ЗМІНЕНО – на “володіння та користування з обмеженням правомочності розпорядження щодо МАЙНА за згодою ВЛАСНИКА” (підписанти ті ж, та ще чомусь стоїть декілька підписів без зазначення – хто вони – Чуб А.В., Міщенко, Делсідов, та ще якісь).
Перепідписання було 7.11.2013р.
(підписанти- Попов О.Г.- Фоменко О.В.), 24 листопада 2016р.(підписанти -Кличко В.В.-Фоменко О.В.)
Останню “угоду” теж викладаю,

бо в ній 19 грудня 2017 р. особа -Кличко В.В., який діє (УВАГА!) на підставі ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”- замість СТАТУТУ (!), та називає себе Київським міським головою, вже НЕ ставить а ні свого ПІДПИСУ ,а ні ПЕЧАТКИ.
А тепер, шановні кияни, подивіться свої платіжки, які почали Вам надходити від 3.03.2018р., тоді 03.04.2018р. та порівняйте з платіжкою від 03.02.2018р. – і Ви побачите, що Ви почали сплачувати вже зовсім іншій організації на ІНШИЙ розрахунковий рахунок, з якою (організацією) Ви НЕ маєте ДОГОВОРІВ !!!»

           Розумієте, що сплачуючи по рахункам невідомих і не створених громадами організацій без договорів, ми стаємо винуватцями свого становища обкрадених. Радимо, свідомо вивчити всі докази неправомірності їх дій і повідомити «поставщиків» послуг про своє конституційне рішення припинити сплачувати за несанкціоновані договорами послуги та вимогу повернути об’єкти власності громадам. Ми так зробили. Не шкодуємо. Озбройтесь і ви знаннями, які ми узагальнили в публікаціях сайту конституційної свідомості за посиланням Україна складається з самодостатніх, впевнених в своїх знаннях прав і обов’язків громадян – власників держави. Станьте ними. Необхідні знання можна вже достатньо знайти і через наші публікації і особисто у правників через консультації, що рухаються в конституційному просторі в кожному місті України, координатором впровадження якого на рівні всієї держави взяли на себе відповідальність голова ГО «Правовий простір» Римма Білоцерківська м. Северодонецьк і Лариса Лисюк м. Олександрія Кіровоградської області. http://pravoprostir.org/zvorotnij-zvyazok/

 Саме їх роботу досліджує наша київська група і впроваджує успішні пілотні практики.
Через будинкові комітети кияни самоорганізовуються і приводять чиновників до розуміння того, в яких скрутних обставинах вони опинились волею їх керівників, своєї байдужості до нас і нашої безпорадності в самоорганізації з своїми сусідами. Але в Києві є вже мікрорайони, проголошені групами свідомих голів будинкових комітетів, як масиви конституційного устрою. З цією метою вони вимагають інвентаризації майна та землі поруч будинків і, використовуючи запити про публічну інформацію, як конституційні власники, зосереджують в своїх руках документацію про правовий режим власності наближених до їх житлових будинків об’єктів. Комсомольський масив ( називаємо старою назвою, оскільки «Київрадою» з громадою не погоджене його перейменування) один з таких.
Діємо відкрито, інформуючи про свої наміри, оприлюднюємо сплановані заходи ( як то «Вимога громади Комсомольського масиву до Голови КМДА – В. Кличка»)

Приклад конституійного громадського активізму 2.

Лідуючу позицію відповідальних власників на масиві Комсомольський займає будинковий комітет вул. А. Малишка 23 Головою якого є Кириченко Олександра Олексіївна. Зрозумівши значення майна в кризовій Україні, яким можуть скористатись не чисті на руку господарники району ( як то використання рабської сили в магазині «Фора» в 12-13 роках, розташування складу боєприпасів на даху сусіднього 16 поверхового житлового будинку, про що не повідомили ні жодні ЗМІ, а поліція оперативно досліджувала його походження через допити голови кооператиу….) будинковий комітет визначився самостійно реалізувати права безпосереднього управління (влади) даного їм ст. 5 Конституцією України.


Дізнавшись, що представницького органу громади в Києві не існує, вони взялись за організацію господарювання в жорстко конституційний правовий спосіб. А саме. Всім відомо, що на багатьох подвір’ях, існують занедбані господарські приміщення начеб то комунальної власності. Правники роз’яснили економіко правову суть даного поняття. Вони є необліковані, як і всі інші об’єкти ПУБЛІЧНОЇ власності (!!!), балансоутримувач якого досі є не визначений. Особливо проявляються дані факти там, де з’являються відповідальні за благополуччя і гарантію збереження прав членів своїх родин громадяни. Задають публічні запити, чим тримають чиновників і господарників через ЖЕКИ в тонусі неминучої відповідальності за виконання своїх повноважень. Так і тут. Дістало власників житлово – майнового комплексу вул. А. Малишка, 23, (що включає в себе будинок, прибудинкову територію з клумбами, приміщень поруч будинку, дитячого майданчику ) тобто їх територією («прибудинковою – землею прибирання» – є поняття нав’язане злочинною системою в умовах дирибану всієї землі Києва) і приміщенням, розташованим на клумбі біля будинку користуються з усієї округи, і в тому числі магазин «АТБ», зносячи на зберігання побутове сміття. З ким домовлено, хто дав дозвіл? Чого чекати можна від його експлуатації, якщо громади через існування громадських рад при РДА позбавлені впливу і контролю на господарюванням адміністрацій в районах? Антисанітарія занепокоїла в першу чергу громадян золотого віку , що частіше відпочивають на лавах біля під’їзду. Зібрались, оголосили про збори і винесли суто конституційне рішення Повідомлення про знахідку про що повідомили всіх сусідів.

Ми впевнені, що дані шаблони стануть і вам у нагоді на випадок того, якщо поруч і біля вас знаходиться приміщення, що використовується приватним бізнесом. Ми заявляємо офіційно, що сплата за його оренду як і податки йдуть поза рахунків ( бюджетів) власників, тобто нас з вами. На окремих прикладах ми вирішили те все продемонструвати і надамо вам документацію для доказів після того як обговоримо відповіді департаменту комунальної власності з посадовцями. Правовий колапс держави починається з правового колапсу в нас на подвір’ях, який не прикриєш реставраціями парків і скверів. Тому час прийшов включатись в процес інвентаризації і господарювання поруч будинків, що ми і радимо.

Самі ж чекаємо відповіді на запити про окремі об’єкти масиву і будемо вести розмову з очільником району про конституційне їх оформлення в публічних реєстрах власності, що захистить і жителів, і приватних підприємців, які по незнанню сплачують податки на несформовані громадами рахунки, відривають власний бюджет підприємства і сплачують за оренду неправомірному «власнику», а потім волають, що на їх плечі випадає фінансування різного роду соціальних проектів, реставрації парків і скверів… Такою позицією ми самі сприяємо безкінечному рейдерству і війні в Україні і неможливість вкладання інвестицій в економіку.

3 інформація дайджесту.  Рубіжанські колеги – конституціоналісти діляться напрацюваннями, які дають нам розуміння злочинного становища всіх без винятку ПРЕЗИДЕНТІВ. Убогі. Ми ж про них все знаємо! Скористайтесь часом на свою користь, щоб залишити Україну і народ в спокої. Адже це їх так просто не мине. Ми продовжуватимемо накопичувати матеріали про них на Міжнародний суд ООН.

 

Коментарі будуть зайві. Потрібні дії свідомих і відповідальних. Таких збільшується.

P.S. Зміст публікації наповнюватиметься новинами. Події відновлення конституційних прав громадян виходитимуть окремими публікаціями. Будьте з нами солідарними в діях .

 

Суспільствознавець, Голова правління ГО ” Самоврядна громада”,                                            Координатор оргкомітету по встановленню конституційного устрою в Києві –                                  Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *