Від дня ЗНАНЬ в правову освіту громадян

         

        ДЕНЬ ЗНАНЬ важливе свято в Незалежній Україні, а не лише свято дітей, їх батьків та вчителів. Незважаючи на те, що воно проголошене 1 вересня 1984 року Верховною Радою СРСР, ми шануємо і звеличуємо цей день.             Ми , конституціоналісти, вітаємо всіх українців з святом ЗНАНЬ і мотивуємо до правової освіти – пошуку правдивих і практичних знань формування державницької нації –запоруки досконалості у всіх сферах.
Любові всім до рідної землі – України!
Гордості за народ, що неухильно відстоює конституційну державність і йде на ризиковані дії, щоб встановити владу громад – власників національного багатства!
Особливо звертаємось до вчителів України з вимогою включатись в процес встановлення конституційного устрою, усвідомлюючи , що без нього будь – які знання стануть непотрібним вантажем в світлих головах наших дітей, оскільки не будуть реалізованими. Педагоги мусять самі розібратись в суті негативних суспільно політичних явищ, які виникли з причини відсутності оформленого конституційного власника національного багатства, що привело до зубожіння більшої частини нації і стати носіями національної свідомості – основи перезаснування держави Україна за вимогами Конституції. Ви, вчителі України, несете відповідальність за виховання і освіту наших дітей. Ігнорувати участь в реформації України не маєте морального права. Гідності, поваги і турботи про підростаюче покоління вам, яке є гарантом заможності України і нашого з вами буття!
Лікарі, медики. Знання прав громадян України і умов виконання їх в медичних закладах допоможуть вам покращити і своє становище. Ми дослідили роботу медзакладів в державах колишнього СРСР і маємо інформацію, що обслуговування і надання медичної допомоги в Україні є найгіршим. Громадяни України є найбільш незахищеними. Це наша з вами безвідповідальність стала наслідком відсутності правової освіти серед людей в білих халатах. Виправити це разом буде не складно в нашій республіці.
Судді, адвокати, прокурори. Для вас розкриті всі знання про причини суддівського безладу. Вивчайте, досліджуйте і поглиблюйте знання. Бажаємо вам відповідальності за справедливе судочинство, без якого не наступить правової і незалежної держави!
Офіцери і військові! Ви є безпека народу України, що не доведено нажаль остаточною перемогою у військовій операції на сході. Утримання вас силами необлікованого капталу олігархів і волонтерів є небезпечним для нас і не буде безкінечним. Дослідивши роботу ГО «Правовий простір», розібравшись в природі причин кризи та війни, усвідомивши наслідки замовчування виявлених фактів і виправивши свій правовий статус, ви станете міцними і непохитними захисниками української нації, що буде гарантією забезпечення всім необхідним і гарантією миру. Захисники Вітчизни! Будьте принциповими, фаховими в своїй сфері. Знання тому – міцний фундамент.


З Днем Знань всіх читачів сайту, що засвідчує початок нового навчального року і в діяльності ГО «Самоврядна громада», що ініціює початок суспільного діалогу на вулицях Києва.

         Щочетверга ми маємо змогу збиратись в приміщенні клубу локальної громади Комсомольського масиву Дніпровського району м. Києва щоб обговорювати, деталізувати нові правові відкриття ГО «Правовий простір», обговорювати перші кроки практиків і новаторів впровадження програми перезавантаження держави суто на конституційних засадах. Під рівень підготовки і знань різних соціальних і професійних груп будуть підготовлені і надані індивідуальні освітньо – практичні програми поширення правових знань, а також методик оформлення територіальних громад – власників – суб’єктів публічного права. Всі новини правовї освіти оприлюднюються в групах  ФБ https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/?ref=br_rs 
та https://www.facebook.com/groups/402682916511552/?ref=br_rs

Ми чекаємо на вас за попередньою домовленістю про зустріч з інформуванням про тему, яка вас турбує.

             Знання мають стати рушійною силою змін в Україні.
День знань 2018 року – новий старт правової освіти.

Суспільствознавець
Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *