Наказ депутатам, В. В. Чумак, ВИКОНАТИ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ!

Від кожного громадянина, кожному чиновнику конституційне нагадування:

“Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу.
Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересаусіх співвітчизників”.

 

Тому закінчується демагогія та інтерТРЕПАція в соціальних мережах на кшталт: все розграбовано, «приватизовані» національні багатства, війна, всім мовчати і спокійно чекати театру військових дій не лише на вулицях прикордонних місць, ВСЬО пропало… Ні, не пропало. Відновлення миру в Україні знаходиться в наших з вами руках.

        КОЖНИЙ ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН, незалежно від свого фаху, своєї віри, освіти, культури, моралі, як політичної так і будь якої іншої орієнтації, усвідомив свою власну провину перед Україною, перед власними дітьми і навіть землею, яку гуртом з іншими, порушуючи закони природи, занедбали.
       КОЖНИЙ ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН зрозумів наслідки напливаючої до його оселі загрози не стільки від градів, а скільки від технологій грабунку світовим капіталом, що виглядає як скаженіла істота, що мутує від вигляду благодійників до військової допомоги і кружляє навколо кордонів України, шукає точки дотику до легко доступних спільнот, щоб спираючись на їх допомогу увійти в кожну родину, а згодом поживитись запасами українських надр та всіх можливих ресурсів, як природніх так і людських. Для того вона, злощасна, винаходить підступні сценарії, оприлюднює їх у ЗМІ, використовує емоційний стан людини (,як веселощі «95 кварталу» так і сум та сльози шоу «стосується кожного» ), щоб нав’язати думку про незворотність провалля для України.
         КОЖНИЙ ПЕРЕСІЧНИЙ ГРОМАДЯНИН вже давно помітив, що відомі і досвідчені журналісти, ведучі програм НОВИН на всіх каналах телерадіомовлення, на перший погляд здаються патріотами, а під обгорткою нескінченної і важко досяжної незалежності України, про що розповідають в сюжетах, заточені великими коштами на те, щоб сформувати в свідомості українців ідеологію підкореної і федералізованої сусідніми державами «КРАЇНИ УКРАЇНИ».
Але держава Україна – унітарна республіка була є і буде. Суспільство України вийшло на новий рівень відстоювання своєї гідності, про які мовчать всі види ЗМІ. ЦЕ не вуличні протести, це не акції спротиву і перекривання доріг, що поглиблюють конфронтацію в громадах міст та сіл, це виконання свого конституційного права на безпосередню владу:
– винесення зважених і кваліфікованих рішень управління майном та їх самоорганізаційного виконання малими групами;
– свідомої відмови виконувати злочинні накази, включаючи і неправомірні тарифи;
– формування і реалізації програм прозорого громадського, відповідального інвестування в майнові комплекси необлікованого, безхазяйного народного господарства, що зависло в просторі і в часі;
– інвестування в наукові розробки медицини;
– в новаторські програми оздоровлення (, а не європейського реформування ) освіти, моралі та культури самодостатньої нації, готової завдати тон і світовому товариству прогресивних сил.
Щоб успішно виконувати дані ініціативи і не наражатись на спротив та тиск карально судівських установ, до яких останніми роками приєднались неурядові громадські організації та об’єднання, час настав конкретних справ відновлення державності в Україні, який має проходити через персонального діалогу конституційних власників – громадян України з кожним депутатом. Мовою спілкування має стати мова ОСНОВНОГО ЗАКОНУ УКРАЇНИ. Наслідки нерозуміння даної мови має усвідомити кожний депутат, починаючи від Ірини Фаріон та головного відповідального за боротьбу з «корупцією» в Україні Віктора Чумака до кожного журналіста і кореспондента, що виконує зобов’язання донести зміст поточного моменту в будь – якій політичній, економічні, військовій, суспільній і навіть освітній темі.
Діалог триває в різних куточках України, про які ви своєчасно можете дізнатись з інформаційно – методичної групи, де є посилання на відео памятного для чиновників спілкування в місті Рівне.

        Стилістика, фразеологізми та метафори залежать від градусу кипіння емоцій постраждалих від системи громадян. Будемо терпляче ставитись до поведінки і набиратись досвіду досягнення результату – поступового перезавантаження органів державної влади і переорієнтації їх завдань на виконання наказів громадян України, прагнення яких жити в заможній і правовій державі.

         На цей раз вирує конституційними вимогами Київ. Після відвідування з актами про повалення конституційного устрою окремих посадовців (ГУНП Деснянського району м. Києва, Судів Шевченківського, Голосіївського, Дніпровського і Деснянського районів), які замовчують справи, ми вирішили навідатись під час особистого прийому до Народного депутату України VII та VIII скликання, Голови комітету Верховної ради з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, генерала майору юстиції, лауреату и переможцю Всеукраїнського конкурсе на краще професійне досягнення “Юрист року” В. В. Чумака. Знаючи про те, що конституційних повноважень він так і не виконав, звернулись до нього як до громадянина України з вимогою негайного виконання Конституції України депутатами України.

Що з цього вийшло, знайомтесь у відео «Наказ В.В. Чумаку ВИКОНАТИ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ не дитячі шалості»

Документи, що ми зачитували йому від громадян викладені у файлах. ….Н А К А З депутатам ( АКТ І ПОЯСНЕННЯ деталей в ньому)


    Бажаного розуміння поки що не досягнуто. Тепер буде залежати все від вас особисто як і в який спосіб ви оберете самозахист і самозбереження від злочинної системи. Пам’ятайте одне, що від законності обраного шляху залежить і ваша особиста відповідальність.
Ми визначились. Служимо Україні у відповідності до Конституції України і робимо все те, що не заборонено законом.
Господарюємо разом? Тоді слідкуйте за новинами і публікаціями, переймайтесь досвід і діліться своїм, щоб спростувати твердження української діаспори, що народу в Україні немає! Народ проявляється в справах.

Суспільствознавець,
правозахисниця,
Інна Плотнікова

P.S. Згадала про фото спільного круглого столу, що був провелений під ініціативою захисту конституційних прав.


Відпрацювати буклети для ОСНІ в району з метою розповсюдження серед ОСНІ і ініціативи сторення територіальної громади Дніпровського району, але  нічого не зрушилось з місця. Замовчали і пропустили скрізь вух. Та хіба ж би зрушилось, якщо всі ОСНи отримали доручення блкувати процес. На виході свавілля чиновників, непідйомні тарифи, зубожіння народу, війна.

Розумієте причини і наслідки? Відповідальність на всіх нас. Всі учасники відомі окрмим спільнотам. Християнство, нажаль, теж втягнуте в систему покривання гріхів посадовців. Віримо в покаяння всіх і кожного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *