З Новим Роком і Різдвом Христовим – святами оновлення, добра і просвітлення.

     Дорогі читачі сайту, однодумці! Ми продовжуємо працювати для вас і в новому 2019 році. Клективними зусиллями ми забезпечили  право на практично – дієву правову освіту.  Дякую всім, хто прийняв участь в оплаті послуг сайту. Разом ми спроможні виконати найайбітніші проекти.

       Приємно усвідомлювати, що твоя робота потрібна оточуючим; відчувати, що твої поради допомагають  громадянам України не лише перемогти складності, а і гідно жити. Найкращий скарб – самореаліація в своїй державі. Ми бажаємо вам  її.
Нехай 2018 рік, що минає, забере всі негаразди, темні події та марні хвилювання, а залишить лише світлі спогади і гордість за вірно обраний шлях!
В новорічну ніч поверніть собі здатність мріяти. Будьте впевнені, що для втілення життєвих задумів в нас все є. Чекати когось не варто. Бог дає все. Він створює можливості, наділяє енергією. здоров’ям та натхненням, приводить однодумців і партнерів! В новорічну ніч пробудіть мрії. Відтворіть повагу до себе, усвідомте безцінність життя. Воно нам дано, щоб ми реалізували мрії, які Бог вкладає через серце. Ніхто не має права заважати їх реалізувати.

   Проведіть ці свята казково, у приємному колі друзів, найрідніших та наймиліших Вашому серцю людей. Нехай в спілкуванні з ними у вас з’являться нові плани і нові звершення. Хай  надійні, завзяті і віддані спільним домовленостям та проектам друзі, завжди будуть поруч у році прийдешньому.
Зичу, щоб нас, українців, у 2019 році переповнювала гордість за нашу воістино Незалежну Унітарну Державу Україну – республіку; дії Президента, Парламенту та Уряду України. Вони всі усвідомлять силу, могутність нації і всього українського народу, який об’єднавшись в ПРАВДІ на виконання Конституції України виведе таки з глухого кута їх недосконалі реформи. Європейська спільнота буде пишатись сусідством з такою славетною нацією, як ми з вами. Вони будуть використовувати наш досвід в подоланні соціальної і економічної кризи. В 2019 році ми разом оцінимо прогресивне значення дій по встановленню конституційного устрою громадян в Україні і це стане підставою змін і в родині європейських народів.
Зимові свята дарують дива! Відчуйте диво родинного затишку! Вимолюйте повернення воїнів зі Сходу ідітей з за кордону в мирні справи України, на створення сімей, виховання власних дітей, відновлення економіки, на обробіток землі, що чекає господарських рук. Гуртом зробимо Україну мирною і економічно ровиненою. Все в наших руках! Ви це побачите.
Часу немає зволікати. Прошу Бога, щоб новорічні свята змінили свідомість гарячих голів, прагнучих розколу на брехні і вони були мотивовані участю в проектах по єднанню нації найміцнішої зброї – Біблії і Конституції України, носієм якої має стати кожний поважаючий себе громадянин України. Ми в правді духовно неподоланні, тому що на нашому боці Бог. Тримаємось разом.

З повагою до носіїв конституційної свідомості та

шанувальників правової держави Україна,

Інна Плотнікова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *