Проявимо духовний менталітет ТВОРЦЯ держави Україна

И.Репин 1880-91

Такі крайнощі відношення до держави.
Поміркуємо якої держави прагнемо ми самі?

           Прохання спрямувати публікацію духовним і громадським лідерам .  Занурившись в дослідження настроїв в різного роду соціальних груп, колективів і пересічних громадян, аналізуючи виступи у ЗМІ відомих і невідомих «політиків», перечитуючи коментарі в соціальних мережах, аналізуючи інтерв’ю християн фахівців по окремим галузям, роблю висновки як громадський діяч з більше як 10 річним досвідом правозахисної роботи і освіти засадам місцевого конституційного самоврядування. У одних недовіра будь кому, в інших безнадійність на керманичів і апатія до життя, і навіть відсутність потреби в державі….
Хтось скаже що то такий менталітет? Та ні, панове. Це позиція суспільства відстороненого від будівництва власної правової держави, яке в більшості своїй так досі не розуміє виключного права власності на неї наданого йому Основним Законом України. Лише малій кількості громадян України  прийшло усвідомлення значення ст. 5 Конституції України через  жертви і втрати. Нині прийшов час відмовитись від статусу споживача злочинних управлінських рішень і проявити менталітет творця ДЕРЖАВИ НОВОГО ТИПУ викладеній в нашій досконалій Конституції України, що наділила її найвищим призначенням. (1-3, 5 ст. Конституції України. Радимо всім завжди мати під рукою даний документ разом з паспортом – книжечкою, щоб особисто приводити до тями всіх, хто злочинно порушує його статті а тим ваші права як громадянина.)
Для початку визначимось з позицією щодо понять. Витає в суспільстві думка чи потрібна взагалі держава? Так потрібно і злочинно міркувати інакше. Держава є єдино спроможна інституція для забезпечення балансу свободи особистості і суспільного порядку. Держава Україна має Основний Закон України – Конституцію, в якій знайшли відображення всі божі закони – 10 заповідей. Вона і надає гарантію захисту і має стати ментальною потребою для кожного українця. В сусідніх країнах Європи християнський світогляд, що тримається на страху Божому за ігнорування заповідей унеможливлює значну частину правопорушень та злочинів. То чому в нас, в християнській країні не відбувається подібного? Дане питання ставимо до лідерів християнських церков, що роблять акценти на чомусь іншому, стають епіцентром політичної діяльності керівників держави, а зазвичай самі в більшості своїй стають зразком розбещення і злочинного збагачення. В тому числі і з причини бездуховності духівництва не було можливості привести до влади кращого з кращих. Обрали кращого з найгірших. Та і зрозуміло, що система зруйнованих старих і незведених нових моральних ідеалів, система відсутності справжньої християнської моралі у керманичів, досконалого демократичного законодавства і законсервованої в ньому зверхності грабіжницького капіталу, що підкорив собі «кабінети держави», не була здатною висунути інших кандидатів. Церква не вийшла на канали поширених ЗМІ і не визначила стандарти і ознаки представника народу, який би домігся і звів за Конституцією України незалежну соціальну державу республіку.
Так сталося, що унікальна по природі розумна і працездатна нація, що закріпила свій статус в Конституції України, як власників демократичної влади місцевого самоврядування, була зіпсована моделлю держави існуючої в розумі більшості по поняттях радянських часів. Через повалення пам’ятників Леніна так і не відбулось десовєтизації і децентралізації. Менталітет громадян України не змінився. Радянщина, як необмежена влада місцевих князьків і досі живе в свідомості більшої частини населення, що залишилось після управління країною лідерами 2004-2019рр.
Потребуючи сильної руки в управлінні державою – особистості, професіоналу, людини з духом Божої чистоти, любові, милосердя, ідейності та справедливості, ми отримали нажаль ШОУМЕНА, який здається сам не зрозумів куди потрапив. По першим крокам, заявам, зустрічам на офіційному рівні всім стає зрозуміло, що він виявився неготовим керувати процесами самоврядування свободолюбної нації, яка в жорстокому протистоянні з позицією правового нігілізму «вершків українського суспільства», що пафосно називають себе елітою, реалізовується з 2004 року. Ми не маємо права вважати себе переможеними. Тому що ми такими не є.
Спілкуючись з пересічними громадянами, бачиш відчуття голоду не по успішному підприємцю в управлінні державою, а по людині якісно нового твердого характеру, що знає Бога не по чуткам і уявленням, а щоб власно його пережила , розуміє Його волю у всіх сферах і успішно живе за нею. Такі в нас є. Потрібно їм проявитись. Соціальне замовлення для таких є. Воно нині оприлюднене.
Духівництво України мало б стати в допомогу в зведенні найдосконалішої держави світу, аби несло в маси критерії її успішності, викладені в Святому Письмі. Адже не даремно на найвищій трибуні держави Україна – кафедрі Верховної Ради знаходиться Пересопницьке Євангеліє і є атрибутом надання присяги на вірність народу Україні президентами. Зміст його мав би бути відомий так, як тепер нам відомий зміст Конституції України. Ми робимо соціальне замовлення для вчителів Біблії досліджувати вимоги Бога на державу, суспільство, лідерів та інші інституції людства і пропагувати їх з екранів телебачення замість недолугих ШОУ по «засудженню гріхів». Відсутність подібної роботи у ЗМІ стала причиною більшості злочинів як серед пересічних громадян так і в діяльності посадовців, наділених владою від людей і виявляється від Бога.

             Не чекаючи зустрічних кроків, ми на правах безпосередньої влади продовжуємо свою просвітницьку роботу в справі удосконалення справи місцевого самоврядування. Суспільний діалог, дискусії по всім наболілім питанням, відкриттям правозахисників, моральним засадам співіснування соціальних груп через даний сайт буде мати завданням надати допомогу тим, хто визначив для себе йти в політику, щоб керувати не лише національним багатством народу України, а стати лідером якщо не всієї нації, то її невеликої частини за місцем проживання. Колишні політики не скористались часом відведеним на каяття, тому випадають з поля зору народу України. Знаємо вже інших фахівців у багатьох сферах, здатних стати представниками вільної і незалежної нації. Вони потребують духовного наповнення змісту своїх програм. Вони потребують нашого супроводу і допомоги. В мирі і шанобливості до думки кожного будемо гуртом аналізувати їх дії, висновки, співвимірювати їх з тлумаченнями Біблії, Конституції України, як найважливішими документами людства.
До співпраці запрошуємо тих, хто заради майбутнього України і своїх дітей здатен наступити на свої амбіції, свою фізіологічну гординю, здатен представити не лише теорію і стратегію, а продемонструвати свої результати в досягненні їх в колі свого найближчого оточення; узагальнити всі перешкоди і винести для суспільства як уроки виконання конституційних прав громадян України або обов’язків посадовців.
Наше спільне стратегічне завдання буде знайти потенційного кандидата на посаду Президента України на вибори 2024 як мерітократа (як представника влади кращих – найздібнішої людини, незалежно від її соціального чи економічного походження ) , а не лібертаріанця, як явища негативних наслідків безпринципної політики керівників держави Україна періоду незалежності.
Ми впевнено тримаємо курс на виконання Конституції України, завдаємо тон і підіймаємо планку морально етичним якостям лідерів, що прагнуть влади від Бога. Програма дій нашого складу конституціоналістів на ознайомлення  надається в наступній статті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *