Утримаємо сайт – утримаємо правду в суспільстві.

10 років правової освіти на сайті

це історія і ми її маємо

Друзі мої, всі ті хто тримає духовну зброю за Україну, її велич, силу, процвітання, несуть знання, потребують знань для організації життя України після перемоги над загарбником наших земель – Російською Федерацією, до вас моє нині звернення.
Щорічно в грудні місяці, починаючи з 2012 року ( вже 10 років ), вирішуємо для себе таке питання: чи продовжувати на наступний рік роботу сайту, який неупереджено, спокійно правдиво роз’яснює суспільству України прикладні речі правового захисту і реалізації права людини – можливість успішного виконання прописаних в Конституції України прав людей і громадян? Розуміємо що не потрібно було починати, якщо закривати його… ( історія його заснування буде надана згодом. З позиції часу стають зрозумілими реальні речі, що шокують і ті факти стають історією в обличчях, про які люди мають знати.)
От і нині, в умовах війни, економічної кризи ми знову отримали рахунок на продовження його роботи. Даний сайт https://vyhid-e.org.ua/ наповнений матеріалами за 10 років громадської роботи впровадження засад правової держави, є актуальним і досі. В ньому і факти боротьби і перемог над викликами системи, в ньому і обличчя новаторів і активістів і пристосуванців до теплих чиновницьких місць… Всі теми на ньому є і будуть корисними на час після перемоги у війні 2022року. Те, що пройшли ми, має пройти в кожній адміністративно – територіальній одиниці, які б перешкоди не будували ті, що цих дій бояться, а іноді здається що не сприймають.
Всі матеріали, викладені на сайті, складені переважно мною особисто через аналітику громадських рухів, через особисту практику правового виконання, через вивчення досвіду інших, чому присвятила свій час, щоб винайти гарантований успіх. Я працюю безкоштовно, (ніяких спеціальних грантів на рахунок ГО “Самоврядна громада” не надходить, а часто підтримуюсь членами моєї родини, друзями, як членами команди) висновки, поради, пояснення причин і наслідків суспільних явищ розібрані цілком незалежно від загально визначених політичного олігархічних оцінок, що робить роботу сайту особливо цінною для кожного бажаючого захиститись від порушників прав, що часто відбувається від тих, хто вважає себе чиновниками «органів державної влади – країни Україна». Українські простори переповнені прикладами самовідданості і посвяті національним традиціям, культурі, роду українців, їх економічним надбанням, що потребує незалежного і правдивого висвітлення з метою повсюдного повторення кращих зразків.
На сторінках сайту ми зробили невелику перерву у висвітленні внутрішніх державотворчих проблем, надаючи змогу більше зосередитись на основному питанні: надати відсіч зовнішньому ворогові України, але в наступному маємо певний план допомоги Україні в мирному будівництві і відновленні булої економічної слави. В подальшому з консультацій і нарад з активними громадянами України планується знайомити суспільство з можливими формами і методами самооргаізаційних заходів в територіальних громадах, що вмотивує таки жителів кожної окремої адміністративно – територіальної одиниці оформити їх в належний за законодавством порядок та закріпити найвищий статус ефективних власників.

           Зазначаю, що ми відкриті для пропозицій розвитку форм і методів правової освіти, створення на платформі даного сайту різних об’єднавчих проектів, що наблизять оформлення статусу конституційного власника – Українського народу – державотворчої нації. Пропонуйте, залучайтесь, ініціюйте. Справа нині за справами, бо знаннями «правди» вже переповнена українська земля і іноді ці знання ворог використовує для приниження нашої проголошеної народом України в Декларації про державний суверенітет і Конституції України Республіки Україна. Комусь потрібно бути воістину незалежним експертом правомірності і корисності тих чи інших дій громадськості, і ми взяли на себе дану місію. Не проста заява, відповідальна і тому часто викликаюча спротив системи і її захисників. Але ми готові. Тримаємо цю справу 10 років і перший ювілей восени завадили події жовтня. Перемога над ворогами України і буде привід відзначити 10 років успішної роботи.
Ну, а поки що на даний час важливим для нас є оплата технічного забезпечення сайту в 3 тисячі 81 грн., що збереже всю його роботу. Якість даної послуги виправдана. Сайт не піддавався ні жодній поламці, захищається достойно. За рахунок того, що ми довго співпрацюємо з ними, ціна для нас є пільговою. (Створення нової інформаційної платформи в інтернеті коштуватиме людям значно дорожче на даний час, а удосконалювати той що є – справа за нами ). Ще плануємо зібрати кошти на переобладнання сайту, його поліпшення. Будемо вдячні за надану вами допомогу як фінансову так прикладну. Телефонуйте, радьте і самі виконуйте.

Важливо мати ЗМІ в руках людей.

Сайт ГО “Самоврядна громада” це маленькі ЗМІ в руках вільних людей великих перспектив.

Картка Приват 4149 4378 6656 6803 на який можна переслати кошти.
Оплата має відбутись 29.12.2022р. Планую це здійснити о 18.00
30.12.2022р буде заблокований доступ всіх до сайту. Тому прошу підтримати будь якими сумами.
З повагою до кожного
Інна Плотнікова

Дані рахунку скопійовані за потребою
РАХУНОК №1-6444270 вiд 27.12.2022
Послуга Од.вим. Сума без ПДВ
Послуги хостингу, аккаунт vyhide на 12 міс. послуга 2 567.50
Всього без ПДВ: 2 567.50
ПДВ: 513.50
Всього з ПДВ: 3 081.00

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *