Підприємці – громаді то все суспільство у ладі.

bines_-_gromadamДіяльність ГО «Самоврядна громада» стає цікавою і корисною для все більшої частини населення. Ми отримуємо  добрі слова вдячності і побажання так тримати свою роботу,  щоб було гучно: громада є, вона народ!!!

Мешканці розуміють, що для виконання статутних завдань необхідні ресурси як людські так і матеріальні. Ми вже отримали першу грошову допомогу на відкритий рахунок і це додає нам впевненості, що зупинятись не маємо права. Ми стоїмо на початку великих змін.  Щоб вони були корисними для киян, нам потрібно бути на їх контролі.

На наші потреби відгукнулись законослухняні підприємці і готові благодійно підтримувати нашу діяльність. Це для нас велика радість, оскільки самі учасники проектів звикли вкладати в реалізацію заходів.

Ми теж будемо допомагати таким підприємцям. З цією метою розділ«підприємництво громади»  відкриваємо   проектом, реалізація якого допоможе нам професійно та систематично  надавати правозахисну допомогу населенню мікрорайону.

Отже, пропонуємо керівникам учбових закладів, відділень підвищення кваліфікації  і тренінгових компаній, організаторам консалтингових заходів та презентацій для проведення курсів, тренінгів (семінарів, конференцій і т.п.)   в центрі Києва  ( поруч з метро «Університет» (3 хв.) в будь який зручний для вас час (день, вечір, будні і вихідні) сучасні  з євроремонтом  комп’ютерні учбові класи площею 20-25кв.м. ( на 10-20 робочих місць). Класи обладнані меблями, учбовими дошками, кoмп’ютeрaми Intel 3 ГГц (10-20 дecктoпів, RAM 4-16 ГБ) з мoнітoрaми TFT 20” (вбудовані кoлoнки), лoкaльна мережа 1000 Мб/c (можливість оперативного кабельного підключення додаткових ноутбуків), швидкісний Інтeрнeт (виділeнa лінія 100 Мб/c), a також WI-FI. Cиcтeмнe прoгрaмнe забезпечення – Win-8 R2/Linux.  Приклaднe – за вашим бажанням (oпeрaтивне встановлення будь якого cпeціaлізoвaнoгo) надасть сиcтeмний адміністратор.

Також є аудиторії для проведення лекційних учбових заходів, які обладнані меблями для лекцій та тренінгів і  не обладнані комп’ютерною технікою (до 50 робочих місць).

Додатково за вашим бажанням можемо надати – прoeктoр,  принтер, кceрoкc, наушники та ін.komp-klassy-2

Окремо є приміщення, прилаштоване для організації кава-брейків з  кулером . Поруч з приміщенням запропонованих класів  є вибір кафе на будь – який смак.

Додатково надаємо послуги  за бажанням:

–  адміністрування ваших заходів;

–           підготовка класів до занять у відповідності із спеціальними вимогами замовника та  ін.

Вартість – 100 грн./год. для класів з комп’ютерною технікою,

–         50 грн./год. для класів без комп’ютерів.

–         будь яка форма оплати ;

–          знижки при постійному/періодичному використанні класів.

 

Обравши нашу пропозицію ви не тільки вирішите свої потреби в приміщенні для заходу,  а надасте благодійну допомогу групі активістів одного мікрорайону, які реалізують програму правової допомоги  киянам і надають приклади успішних практик побудови громадянського суспільства.  Щоб отримати більш детальну інформацію, зв’яжіться з нами за телефонами (044)22-709-22, (068)111-71-80 та ел.поштою – lesson@i.ua з приміткою «благодійна допомога громаді».

komp-klassy-3Через довіру та моральні чесноти в відносинах з бізнесом будемо відроджувати якість життя в громадах. Спробуємо гуртом –  у нас вийде: через законний  бізнес  до  заможних громад.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *