Проект співаючого фонтану на суд громадськості. Реалізовуємо мрії.

20000Здійснилось.  Парк наш, громадо!!!

Маємо всі юридичні підстави допомогти столичній владі  відновити паркову зону,  що була знищена напередодні Різдва 2009 р.  Сльози на очах посивілих жінок та чоловіків, крик душі очевидців приніс смуток навіть в серце байдужих до чужого болю і примусив повірити в те, що наближається Армагедон.  Його своїми діями наближають оті нелюди, що звірячим охватом тримають у руках бензопили і до сьогоднішнього дня  перетворюють Зелений Київ на Манхетен.

Ми, громада,   зупинили та будемо зупиняти всі наміри позбавити киян права на безпечне для нас довкілля і пропонуємо на суд громадськості проект, назву якому ми пропонуємо дати вам, шановні сусіди, мешканці масиву. В складі запропонованого об’єкту буде музичний фонтан, міні фонтан ( жінка з рушником (як символ української творчості) з якого ллється вода) з дуги – веселки теж ллється вода), дитячий майданчик, зрошувальна система для газонів та дерев, туалет, насосна.

На суботнику 24 березня кияни мали можливість ознайомитись з проектом.http://www.youtube.com/watch?v=Ur7u4DPlfiU&context=C41eb55aADvjVQa1PpcFPHl64rq_1tr7idmB1Uo4iPJipxvJOO6HE=

Під час  презентації на обличчях слухачів був подив, задоволення від несподіваного  рішення, але всі позитивні емоції  забивалися гучними питаннями що з’являлись у свідомості, яка нагадувала в який час живемо: чи можлива реалізація його силами громади, де брати кошти, буде зруйновано, зберегти не вдасться, нам жити у багнюці ще багато років…

 

Шкода  що більшість втратила віру навіть в свої сили та можливість відстоювати власні, надані Богом  права. Незважаючи ні на що, ми продовжуємо дії по благоустрою нашого життя. Ми впевнені у правомірність намірів та існування мрії. Ми віримо в  щире бажання влади чути голос свідомих киян.

Приєднуйтесь до дизайну парку. На малюнках схематично розташовані зелені дерева і ми чекаємо пропозицій щодо дизайну озеленення. Всі ідеї оформляють  професіонали справи, що живуть на масиві. Вони  люб’язно надали свої контакти для співпраці. Повний склад авторів проекту надамо в найближчих наших публікаціях.

Чекаємо ваших повідомлень, пропозицій та порад, навіть якщо ти живеш не поруч цього історично пам’ятного місця.

20001 20002 20003 20004

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *