Не час сидіти за телевізором і не час просто молитись . Біда може відчинити і твої двері.

зазирнуть         Дорогі мої сусіди, мешканці масиву. Сподіваюсь, що Ви не залишали наш спільний сайт і своєчасно отримуєте об’єктивну інформацію з нього. При  переоформленні та при відновленні його в ефірі ми побачили на скільки він для читачів актуальний та корисний. Зареєструвалось зразу  до 150 чоловік.  На сьогоднішній день вже їх до півсотні лише зареєстрованих. Сподіваємось, що Ви саме і є в тому числі. Ми давно не робили розсилки і будемо її робити крайньо  рідко, адже зараз  не той час,  що нам треба шукати читачів, а час коли читачі мають знати джерела  незалежної інформації, бо то найкраща зброя для захисту.

Однак зараз виникла потреба ще в більшому розголошенні про нашу діяльність і інформації, що ми даємо, оскільки країна стоїть на межі ….  І саме від будь – якої виваженої участі і навіть просто позиції кожного пересічного громадянина буде залежати результат цих політичних процесів, в які ми були всі втягнуті поза нашої волі.

Наша воля (позиція), хто слідкує за нами, була завжди  виваженою, конструктивною і  послідовною. Ми вели переговори з усіма політ силами і домагались від кожної з них можливої участі у реформах.  Ми знали і особливо зараз знаємо всі процеси з середини , починаючи від вулиці , закінчуючи кабінетами влади, політ силами. Зараз ми добре знаємо, що відбувається і маємо  на руках факти і докази, що відображають обманну сутність більшості громадських рухів та  об’єднань. Нас вражає те, що в більшості своїй і навіть переважній то є сили сформовані політичними силами.  Що саме прикре і всі ,я зазначаю, що всі (!!!) ЗМІ є теж залежними  від політичних сил. Наші дії вони не зацікавлені висвітлювати, бо нішу нашого проекту хочуть зайняти їх кукловоди, а це знову перетворювати наше життя в додаток їх бізнес проектів.  Ми, як інформаційне джерело є в тому просторі  унікальними.  Ми  відображаємо суто інтереси громади. Знаємо які закони мають діяти в країні, щоб країна вийшла з війни та протистояння і всілякими засобами домагаємось того  в своїх діях.  Є загально визначені норми, закони життя, які пережили віки. Вони  узагальнені  в світі і працюють на базі світових міжнародних та міжконфесійних цінностей.  Ми їх проводимо ,проводили весь цей час і будемо проводити.

Довожу до відому всіх. Ми маємо  в своєму арсеналі проект, який унеможливив би не те що втрату  життя людей, кровопролиття, а навіть протистояння. Ми цей проект рухали як серед владних кабінетів так і в колах опозиції, знаючи про те , що це дві складові єдиної корумпованої , злочинної системи України. Зараз це стає очевидним і для тих, хто мав лояльність до окремої з них. Ми як свідома громадськість не вписувались ні в одну з них, тому що своїми знаннями, послідовністю дій і знаннями підривали їх основи. Вони обоє нас намагались викреслити з простору. Тим  вони викреслюють зараз самі себе , бо їх основа то обман і фальсифікація фактів і маніпуляція нашою з вами свідомістю. А це довго тривати не може. Зараз то все і проявляється.1957420_587564631335034_8334320_n Ми ж в цей час особливо інтенсивно впроваджуємо проект , реалізація якого зупинить війну на корні. Це саме наш з вами час заявити про те, що ми є. Ми(!!!), громадськість в громадах по адміністративно – територіальних одиницях мають стати основою громадянського суспільства , а не громадські організації , що існували на гроші олігархів.

Тому, я сьогодні, звертаюсь до  Вас з наступною пропозицією і навіть проханням якомога уважно та своєчасно слідкувати за нашими справами, аналізувати висновки  та дії, а не всліпу йти за гаслами,  і також запрошую   стати поруч в нашому основному проекті   – координація  створення територіальної громади  м. Києва починаючи з низів , з районів.( Ми не виступаємо проти чогось. Ми виступаємо – ЗА!) Це є основний крок ,який допоможе відновити країну, не дати влізти їй в чергове фінансове ярмо боргів в які нас завела партія регіонів з вбивцею януковичем  і в нові борги вводить команда так званої фейкової опозиції, позбавлена елементарної мудрості досягати компромісу з тією частиною населення що їх не сприймають. Така політика і призвела саме до  жахливих наслідків. Пройде час і ми оприлюднимо ще для вас багато цікавих речей доказами. За призначенням нового уряду в такий охлократичний спосіб наша країна ще більше наблизилась до прірви і якщо ми  з вами не проявимо своєї  громадської позиції  об’єднавшись навколо майна, своїх будинків, своїх поруч розташованих парків і скверів через деякий час наша країна перетвориться в суцільний будинок профспілок.  Ми колись про це попереджали і нашого депутат «верховної ЗРАДИ»В. В. Чумака, як голову комітету  бо боротьбі з корупцією і всіх інших депутатів, з якими мали справу. Їх бізнес інтереси визначились дорожчими  за наше з вами життя.

Тому зараз прошу вас всіх уважно вивчити статтю на нашому сайті і приступити в міру свої сил до її виконання.   http://vyhid-e.org.ua/?p=1137   «Сім кроків» перезавантаження вертикалі столичної влади.  В цій програмі зможе розібратись  людина з 7 річною освітою середньої школи. І зараз на цьому рівні потреба є не в кваліфікованих кадрах, а морально чистих та порядних людях,які не лише знають християнські заповіді, а просто їх дотримуються, а  при цьому сповідують Бога іншої конфесії, а можливо і не відносять ні до жодної з них. Здатність мати гаряче серце і хлолодний розум це найважливіше надбання в наш час. Ми запрошуємо Вас до помірної участі, чи то в розповсюдженні інформації про наш намет, що стоїть на Хрещатику 32 , чи то до чергування в ньому в будь який зручний для вас час під  цілодобовою охороною справжніх козаків, чи то в спілкуванні  з своїми сусідами. Пам’ятайте одне , прийшла біда така, що не врятує не в селах, ні на дачах влітку , а ні в лісі. Прийшов час ВЛАСНОЇ відповідальності для кожного. В нас є діти які мають жити в кращій країні і в нас саме зараз той час, що ми гуртом можемо її  побудувати, акцентую.

Безвладдя має перерости в у владу громад, про механізм якої ми розповідаємо в зазначений час на Хрещатику. ( в статті)

 

В доповненні до листа додаю: ділюсь з вами своєю «популярністю», що була розклеєна на дошках об’яв та ваших під’їздів після проведеного круглого столу в нашій районній державній адміністрації, про яку ми давали повний відео звіт «Самоврядування в Києві на конституційних засадах втілює Дніпровський район»  на сайті  http://vyhid-e.org.ua/?p=1113   Після цього в подвір’я право захисниці Р. Білоцерківської була вкинута підпалю вальна  суміш,  а на мене  був розклеєний так званий компромат, який лише мене,як кажуть пропіарив.про мене До зрад ми звикли. Прикро що чоловіки, що стояли поруч в парку А. Малишка зрадили рух конституційного устрою і перетворились в «громадську варту» не намагаючись спочатку створити громади. Але є справжні незалежні чоловіки і жінки що ідуть до кінця за правду. Тому зважуйте, аналізуйте і задавайте питання чому і кому  в наш час так страшно від створення  територіальних громад – власників районів у столиці і чому були районні ради розформовані, а депутати нашого районного самоврядування  навіть і не оскаржували те рішення.

З вами були і будемо завжди команда ГО « Самоврядна громада», яка після майдану набула багато справжніх друзів, однодумців і колег. Приєднуйтесь. Разом ми сила!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *