Новий етап обговорення проекту Парку А. Малишка. Чи буде фонтан?

20000            Термінове запрошення на обговорення проекту зібрало в парку А. Малишка знайомих між сосбою активістів. Не всі кому повідомили про зустріч  відгукнулись на інціативу. Та і не дивно. Обговорення були і не раз. Так і нині: поговорити – не означає виконати. Але нам терпіння не займати. Впевнено йдемо до мети  і чекаємо свого часу, який обовязково буде. 

Зустріч відбувалась так.

Проект парку А. Малишка – погляд громади і зеленбуду 2014 р. 1ч.

Парк А. Малишка власність киян, а не власть бізнесу

https://www.youtube.com/watch?v=l2jd3aR6uyg&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Обговорення проекту парку А. Малишка в Дніпровській РДА 2014р

https://www.youtube.com/watch?v=BhHDU12F118&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

З  чого починати реставрацію парку А. Малишка

https://www.youtube.com/watch?v=T6e3aB6An4A&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Сподіваємось, що наш проект все ж таки буде втілений за нашу активну бутність і ми будемо організовувати на цьому місці  свята  для мешканців, збиратись на збори, радіти спілкуванню і планувати наше щасливе життя в нашій квітучій Україні.

20000

10000

 

 

 

 

10002

20003

 

 

 

 

 

 

P.S. скульптура на ескізі носить схематичний  характер.  Пропозиції скульптури  чекаємо від мешканців.

 

 

 

 

 

7 коментарів до “Новий етап обговорення проекту Парку А. Малишка. Чи буде фонтан?

 • 26 Серпня, 2014 о 10:47
  Permalink

  з пропозиціями ознайомилась і скажімо так, що проект ваш кепський, як на наш погляд. Абсолютно перекреслює і роботу архітектора, який працював під наше бачення призначення парку. Ми добре знаємо потребу людей на цю ділянку і соціальне замовлення на використання зеленої зони. Якщо маєте на меті створити плюралізм думок і зірвати проект, то даремна справа. Вже радіємо від того , що комісія архітекторів і будівельників КМДА і навіть Голова РДА не один погодив цей проект в усній формі, що для успіху важливо. Ви ж хилите в сторону. Думаю будуть ще можливості в Україні реалізувати Ваші здібності і пропозиції. Ми відстоювали парк 7 місяців в наметах і вважаю маємо право вести цей проект збереження парку до успішного кінця і до реалізації. Маємо сили, знання і підтримку більше 1000 підписів мешканців. З повагою.

  Відповідь
 • 26 Серпня, 2014 о 10:31
  Permalink

  погоджуюсь з пропозиціями. остаточне обговорення проекту буде коли доможемось нам права реалізовувати наш а не їх проект. Все в процесі. Ми стримуємо цей процес щоб без нас нічого не вирішувалось…в контактах наші телефони . Наберіть нас.

  Відповідь
 • 22 Липня, 2014 о 13:30
  Permalink

  Видаляючи коментар, хоч би дали якесь пояснення, бо в такому разі “обговорення” виглядає якось дивно.

  Відповідь
  • 22 Липня, 2014 о 13:31
   Permalink

   Вибачаюсь, щось дивне з коментарями, то відображаються, то ні.

   Відповідь
  • 24 Серпня, 2014 о 12:29
   Permalink

   Просимо пробачення. Нічого не видаляли. Щось відбулось технічно. Окрім того не узгодила питання з админом про функцію коментарів та форуму. Все відновлюємо. Будемо вчитись встигати все.

   Відповідь
 • 22 Липня, 2014 о 10:58
  Permalink

  Доброго дня.
  Я не так давно став мешканцем району і нажаль не зміг прийняти участь у створенні проекту парку, але, якщо дозволите, хотів би висловити декілька побажань, можливо ви знайдете їх доречними.
  В зобреженні проекту реконструкції наведеній у долучених малюнках до цієї статті є невраховані особливості.
  1. Через парк кожен день проходить значна кількість пішоходів в напрямку від станції метро до перехрестя вул.Малишка та Дарницького бульвару. Ось як вони пролягають https://mapsengine.google.com/map/edit?mid=z_0udW3G3_hM.khPlkuCBrrU0 – блакитні лінії. Нажаль в зображеному проекті це не враховано, а отже кожен день багатьом мешканцям району буде незручно. Адже люди не ходять під прямим кутом. При прокладанні асфальтних доріжок це було враховано.

  2. Заїзд автомобілів на територію парку, що зараз перетинає його прибраний. І це дуже добре! Але в реальному житті автомобілі всеодно будуть намагатися дістатися магазинів розташованих біля метро. А отже будуть руйнувати бруківку прокладену в парку. Я пропоную передбачити заїзд (на мапі зображено чорним кольором) одразу біля магазинів. Цей заїзд може також використовувати снігоприбираюча техніка для розчистки доріжок в парку.

  3. На малюнках не видно де має розташовуватись туалет. Пропоную місце позначене червоним. З огляду на розташовані поряд торгові ряди та гуляючих парком, встановлення вбиральні єкономічно обгрунтоване. Оскільки значна частина гуляючих з немовлятами вбиральня має бути обовьязково обладнана пеленальним столиком.

  4. Виношу на обговорення можливість встановлення поряд з вбиральнею МАФів. Не наполягаю, але кошти отримані з них можна було б направити на підтримання парку в охайному вигляді. Плюс можливість придбати морозиво/мінеральну воду і продовжити відпочинок в парку. На мапі позначені жовтим кольором.

  5. Розташувати “сцену з аркою” на місці вирублених нещодавно дерев, щоб не постраждали існуючі.

  6. Саму сцену зробити “прохідною”, тобто забезпечити можливість піднятися як спереду, так і ззаду. Для того, щоб не створювати “закритих” зон, які провокують засмічення. На час виступів доступ до сцени можна перекрити тимчасовими огорожами.

  7. З самої сцени прибрати скульптуру з рушником, більше місця для виступаючих та дещо менші розміри необхідної площі під сцену.

  8. Арку над сценою можна зробити у вигляді рушника, що було б посиланням до найвідомішого вірша А.Малишка.

  9. Саму скульптуру розташувати одразу ЗА сценою (якщо дивитись від центру парку) коричнивий чотирикутник на мапі. При такому розташуванні вона не буде заважати виступаючим і візуально залишиться під аркою. Можливо скульптуру теж слід присвятити А.Малишко і зобразити його, як гадаєте?

  10. Зеленим позначено можливу зону розміщення фонтану разом з лавочками, урнами та ін.

  Дякую за увагу 🙂

  Відповідь
  • 27 Червня, 2015 о 23:11
   Permalink

   приходьте щочетверга на малишка 25-А об 18.30 пысля зызвону бажано 360-15-19

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *