Оболонська РДА усвідомлює свою провину

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа сайті Оболонської РДА в м. Києві http://obolon.kievcity.gov.ua/news/1987.html з’явилось повідомлення про подію, що наче б то організовувала ініціативна група  громадян. Оболонці запрошувались 27 вересня 2014 року об 11.00 годині у приміщенні загальноосвітньої школи № 226 (за адресою: м.Київ, вул. Прирічна, 19є,) на загальні збори членів територіальної громади м.Києва, яку за час незалежності так і не сформували ні урядовці, ні столичні ні ми, громадяни. Попереджалось, що участь у загальних зборах візьмуть також представники профільних управлінь Оболонської районної в м.Києві держадміністрації.

 

Питання денні, які планувалось розглядатися на зборах наступні:

1. Щодо запобігання незаконної забудови Оболонського району міста Києва.

2. Щодо забезпечення можливості представників територіальної громади брати реальну участь у контролі над виділенням і використанням земельних ділянок комунальної власності.

3. Щодо необхідності розроблення передбаченої законом містобудівної документації, зокрема, зонінгу і детальних планів територій Оболонського району, та їх обговорення.

4. Щодо необхідності внесення змін до статуту територіальної громади міста Києва, затвердженого рішенням Київської міської ради від 28 березня 2002 року N 371/1805, і приведення його у відповідність до чинного законодавства.

5. Повернення до комунальної власності незаконно приватизованої будівлі ЖЕК №510.

6. Обговорення ситуації, яка виникла в Оболонському районі м. Києва навколо бомбосховищ (зокрема, бомбосховища по вул. Прирічна, 9, і забезпечення можливості його використання за призначенням мешканцями району).

7. Звільнення прибережних територій від забудови і торгових місць та облаштування пляжів для населення.

8. Проблеми тепло- і водопостачання.

9. Інше.

ініціативна група мешканців оболонського району:

Костромицька Г.В

Гордієнко Т.П.

Марченко К.М.

Кравченко Н.О.

Звісна річ, що при наявності такої юридичної особи публічного права і ефективного власника частки національного багатства як ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ м. КИЄВА ми, кияни іншого району столиці, прийшли б на цей захід в якості доброчинних гостей – спостерігачів і чемно сиділи, насолоджуючись процесом обговорення раціонального використання неподільної власності столиці ділились досвідом іншого району столиці,   але оскільки такого суб’єкту не існує в Києві, а  і сформовані лише ініціативні групи ( а не громадські організації) по їх створенню в 4-х районах, то наша мета на цьому заході мала освітньо – інформаційний характер. Нам важливо було знайти нових громадян однодумців, що усвідомлюють злочинність виборів в країні під час війни і зрозуміють , що вихід в цих умовах є таки мирний і спокійний – самоорганізація населення за місцем проживання.  І ми таких знайшли!

Гуртом маємо втілити  досвід успішних правозахисників, який не повідомляють ні на жодному каналі комунальних ЗМІ  і виробити подальший план спільних дій в різних куточках країни, щоб відновити економіку після руйнації, систему владу сформувати знизу в гору і вести господарювання під пильним контролем місцевих громад так, щоб національне багатство примножувалось як в Польщі. ( А воно  збільшилось за роки незалежності в 4 рази. ) Наш шлях не боротьба – наш шлях мирне будівництво через прописані норми конституційного устрою в українському законодавстві.

Свою присутність на цьому заході ми зафіксували на відомій вже багатьом свідомим українцям сторінці Probudgennya з пророцькою назвою циклу відео «Оболонська РДА усвідомлює свою провину» ( Радимо передивитись всім як зухвало було передаено в приватні руки бомбосховище. Відео в частинах.)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMlRF9_YidCrfar4Eg2OZecD

Як ви зрозуміли,  зерно посіяли,  свідомих киян знайшли і тим горді,  що люди пробуджуються до змін свідомості, а потім і до зміни  життя. Не чекаємо ніякої політичної сили,  громадської організації сумнівного походження з солов’їними  промовами,  не сподіваємось на нинішніх депутатів, на  вибори,   не надіємось на тих, хто не розібравшись в законодавстві України намагається через нелегітимні вибори  закріпити не легітимність держави, щоб далі продовжувати грабіж і руйнацію країни.  Вивчаємо ази державотворення у тих, хто зрозумів і веде ясними і зрозумілими  стратегіями і повертаємось до 1992 року.   Для цього поки ВОНИ занурились в  політичну агітацію, створюють нові рухи, громадські організації  ми  розбираємось не з владою, а з власністю на своїх подвір’ях і в своїх житлових будинках.

Вистачить мужності у чиновників районних державних адміністрацій стати в конституційний простір, допомагати реалізувати в життя ініціативній групі механізм створення територіальної громади – власника ,  захищати Конституцію України від змін, припинити будь які обговорення змін Конституції, призвані знищити територіальні громади як явище  – будете складати виконкоми територіальних громад,  а не станете в простір свідомих киян – прийдеться опинитись якщо не в сміттєвому контейнері, то на узбіччі життя.

Вибір за вами.

 

1 коментар до “Оболонська РДА усвідомлює свою провину

  • 29 Вересня, 2014 о 17:33
    Permalink

    P.S.Щодо обєднання громадських організацій в складі Київського віче, то маю поділитись тими відео, що були зроблені за їх дозволом під час спільних засідань.зйомка проходила за рік до революції гідності. Позиція активістів велми чудова. Ця група має суто політичну мету приходу у владу, як зазанчили його активні члени. А чи так приходять до влади коли в країні війна?

    https://www.youtube.com/watch?v=S7nuYmy9P9c

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *