Комунальна мафія стартує в наші квартири. Чи є протидія?

      опадчий  Під гострим пером нашого сайту – Київрада. Коли вся земля, яку можна було розпродати вже розпродана, Київрада (не юридична особа, не державний орган, а суб’єкт господарювання, без засновників і без розпорядчого акту про створення )  приступила до дерибану нашого з вами житла. І це  не жарт.

         ЗМІ з 09.10.14р.  під грифом: не «пущать»  в ЕФІР,  тиждень приховували інформацію від пересічних опадчий 2громадян Києва і  16.10.2014 інформаційну блокаду прорвав митець комунального ОПУСУ – Ігор Опадчий  (Депутат Київради, фракція «УДАР-Солідарність»), який не соромиться називати себе автором рішення  “Про уповноважену особу багатоквартирного будинку з питань житлово-комунального господарства” http://blogs.lb.ua/igor_osadchiy/282837_kiivska_miska_rada_nadala.html  На його сторінці у ФБ нахожу проект цього  рішення в оригіналі до обговорення. (Текст цього проекту за посиланням: КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА Акцентую,  ознайомтесь. Такої небезпеки для кожного киянина не мало ні одне рішення: ще не маємо уповноважених осіб, а вже йому має бути наданий 31 жовтня графік проведення капітальних ремонтів і багато чого дивного…. і неймовірного.  )

        Чому такий відрізок часу мовчали про новину?

        Тиждень готували всі суб’єкти, що здійснюють діяльність в сфері надання житлово-комунальних послуг  до конкретних дій.   Окремим споживачам  таких послуг в місті Києві інформація надійде вибірково пізніше. Ми, здається, перші надаємо вам лише деякі ризики питання.  ( Для мешканців нашого масиву, оскільки цей сайт працює саме для них, в якості довідки повідомляємо:  начальник ЖРЕО № 404 ( нині 411) – Вакуленко В. Ф. знаходився тиждень у відпустці і начеб то про новини нічого не знав. Варто перевірити. )

       За такі дії – реалізацію ганебного рішення Київради , люстрація чиновників не мине!!! Наші інструменти не смітники і биті носи. Наші інструменти радикальні: заява про звільнення на підставі невиконання наших вимог – власників, за роботу  на злочинні  недержавні кабінети влади і відмова разом з нами, громадянами відновлювати конституційний лад, що не був сформований всі ці 23 роки що і призвело до  революції та  війни. Конституційний лад і реформи ЖКГ треба розпочати з інвентаризації майна у відповідній адміністративно – територіальній одиниці, оформлення власності за всію тер. громаду. Що призведе до звітності всіх олігархів і ми дізнаємось про можливості і ресурси виплати наших боргів. Ми надали покроковий механізм реалізації цього рішення в КИЇВРАДУ і в Кабінет міністрів. Пропоную і Вам ці документи  в разі бажання, розібратись в справі. Наша програма , Порограма Київраді

  Щодо рішення “Про уповноважену особу багатоквартирного будинку з питань житлово-комунального господарства”. Нещодавно банки позбавляли українців права на житло, нині до його рейдерства  залучається держава.  Сподіваюсь на свідомість кожного читача, на відповідальність  перед своїми дітьми за збереження квартир для своїх нащадків і на бажання кожного відстоювати свої конституційні права в знак пам’яті перед загиблими з обох сторін під час революції та на сході. ( сайт про поняття і законодавчу базу ПРАВО НА ЖИТЛО http://radnuk.info/posibnuk/advokatyra/470-dovidnuk/8262-48———————.html ) Час прийшов наші будинки  захищати від наслідків рішень  депутатсько комунальної орди.

      Для цього я, як  киянка, громадський активіст, правозахисниця, голова невизнаного КМДА  ОСН КМК «Пробудження»  і мешканка ОСББ в м. Києві з 2003року  виділяю лише деякі суспільні наслідки цього документу, пояснюю злочинність рішення і наявність корупційних чинників в ньому. Впевнена, що професійні адвокати знайдуть в ньому ще інші порушення. Повідомляйте їм про цю новину і гуртуйтесь разом з сусідами в будинкові ОСН – комітети, як єдино можливий за Законом України представницький орган громадян – власників, що має право контролювати  ЖКГ і всі інші сфери, бути замовником послуг і не чекати злочинних пропозицій КИЇВРАДИ, як самопроголошеного угрупування як і всі нині діючі державні органи. ( відповідаю за слова фактами відповідей  посадовців) Фонд держ майна провідсутність засновників КМР 001Лише це може забезпечити стабільність нашого життя.

 Основні  порушення законодавства в цьому рішенні наступні.

  Даним рішенням Київрада перекреслила п 6. ст 14 Закону «ПРО Органи самоорганізації населення» (ОСН  будинку, вулиці, кварталу) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2625-14, за яким  цим органам,  як первинним  суб’єктам територіальної громади (єдино можливим безпартійним  представницьким органом громадян) – власникам належить:  «здійснювати  контроль за якістю надаваних громадянам,  які проживають  у  жилих  будинках  на  території  діяльності   органу  самоорганізації населення, житлово-комунальних послуг та за якістю проведених у зазначених жилих будинках ремонтних робіт»

        Питання депутатам:  що примусило вас, маючи такі правові і законні можливості із ОСН зробити прозорого і підконтрольного локальній громаді контролера і партнера в наданні якісних послуг для киян, ухилились від цього, порушити закон та ініціювати створення  окремої  інституції –  «ради  уповноважених»?

Даю відповідь.

  1. Програма створення кишенькових ОСН не була реалізованою і в цей сегмент  громадського представництва все ж таки стали обиратись   справжні активні громадяни. Вони розібрались у своїх правах і стали професійно діяти в справі контролю не лише за збереженням зелених зон, а і за ЖКХ, що викликало протидію депутатів і  проявилось в недолугій «законотворчості»;
  2. Мета керівників обслуговуючих кампаній, (які сформовані за протекцією КИЇВРАДИ і чекають зеленого світла від депутатів, щоб проходити в наші подвір’я,)  виховати з уповноважених  таких собі   «довірених»  осіб і через них безконтрольно господарювати в наших будинках, отримувати откати на ремонтах до яких звикли ЖЕКИ, і навіть готувати електорат під час виборів;
  3.   З часом довести непотрібність ОСН, а якщо ні, то прийняти інший  Закон про ОСН.  Новий проект вже внесений на доопрацювання з тим, щоб прийнявши його провести зміни в Конституції України. В новому законі і в новій редакції правок до Конституції України суцільне винищення локальної демократії і позбавлення нас прав власників національного багатства. (Знаючи нашу схильність до пасивності та страху реально  відстоювати свої права,  вони розраховують на наше суцільне мовчання, терпіння і байдужість, щоб реалізувати свої плани. )
  4. «Рада уповноважених» буде в їх планах, як альтернатива ОСН – Комітету мікрорайону ( вулиці, кварталу, мікрорайону) для розпалювання протиріч, конфліктів в середині громадськості, щоб грабувати і далі наше з вами майно і землю, за борги  безконтрольно відселяти киян за межі міста, звільняючи наші квартири для «своїх» переселенців зі сходу і продовжувати знищувати український народ на містечковому рівні, чого не було досягнуто під час революції гідності та війни під час АТО;
  5. Зробити створення ОСББ обов’язковим у всіх будинках, позбавити нас всіх державних дотацій  на капітальний ремонт,  обіцяний нам в 2010році і можливо надати допомогу з європейського кредиту, заміть коштів награбованих у нас олігархами. Практичною реалізацією зазначеного рішення для нас всіх ускладнені контроль та покарання за неефективне використання коштів. Збори 1/3 мешканців  ОСББ, що пропонується в рішенні відбуваються в переважній більшості занадто складно і Голова ОСББ ( той же уповноважений ) може незмінно і безконтрольно триматись при посаді десятиріччя,  здаюучи в оренду приміщення в будинках і роблячи золоті ремонти.  Без ОСН – (основного контролера за діяльністю ЖКХ)  в кожному будинку з практики громадської роботи буде проблематично знайти фахівця даної сфери, його можна буде лише призначити КМДА;
  6. Приховати  злочинність міністерства ЖКГ, що проводило приватизацію комунального майна в Україні всі ці 23 роки. (Додаткові матеріали та обґрунтування цих фактів ми попросимо надати юристів експертів  в коментарях до цієї статті).
  7.  Не допустити такого терміну і такого соціального поняття як «громадський представник», оскільки йому передує створення громади – власника. За рішенням Уповноважена особа без відповідальності перед громадянами – мешканцями будинку.
  8. Приміщення ЖЕКІВ як солодкий шмат майна віддати своїм структурам комунальної мафії і керувати на нашій території.( для інформації. За всеь час нашої правозахисної діяльності Дніпровська РДА не надала нам, активістам 24 тисячного масиву приміщення для роботи і ми збираємось де прийдеться.
  9. У них, у комунальних монополістів є мрія і  ЖБК підключити до обслуговування керуючих компаній, що відбудеться автоматично шляхом мінімального зменшення  тарифів. Доречи в інтернет мережах вже давно гуляє чи то плітка чи то правда, що в  будинках  ЖБК вже відібрані всі печатки, а Київрада незаконно перевела ці будинки в комунальну власність. ( Не здивуюсь даному факту, бо маю  такі документи,Євродонбас що дають підстави цей факт вважати за істину. Рекомендую перевірити.

            Прочитавши це коротке і зрозуміле рішення Київради, вам буде цікаво більше дізнатись про своє щасливе майбутнє в своїх оселях. Пам’ятаєте, як ми всіх  попереджали про злочинність підписання Договору з ЖЕКОМ, який продавлював в Києві пан Мазурчак від КМДА? Попереджаємо і зараз.  Ми одні наші спільні проблеми не вирішимо, допоки не згуртуємось проти навали житлово комунальної мафії через обєднання громадських представників на локальних територіях. Тим більше треба бути об’єднаними ще і тому, що деякі навіть відомі нам місцеві правозахисники такий як Олександр Дядюк, який іде нині кандидатом у Верховну Раду, слащаво підспівує  автору цього рішення, забувши, що давали обіцянку захищати конституційні  права киян. Зрозуміло чому. Нас попереджали, що у всі часи цей юрист, своєю скандальністю обслуговував і режим Януковчиа і Черновецького, тримаючи монополію на висвітлення себе у таких  ЗМІ як КИЇВСЬКИЙ ФОРУМ і новинних сюжетах.  (На громадську активність у нас в Києві монополія. ) А ми не вірили і співпрацювали. І зараз коли рішення Київради заслуговує заяви в прокуратуру і в суд, чи пійде на це О. Дядюк? Це питання його професійної компетентності і людської моралі.

Копіюю для вас в якості доказів діалог щодо посту  з сторінки Фейсбуку Ігоря Опадчого

Opadchiyhttps://www.facebook.com/igor.opadchiy/posts/791610580880975

Ігор Опадчий Мой проект решения – был поддержан Киевсоветом! Проект, если честно, шел с боями. Против выступила фракция Свободы и Радикальной партии.
Отдельное спасибо депутатам Олег Костюшко, Александру Клюсу, Ярослав ДіденкоАнна СтаростенкоАлександр Бродский за поддержку данного проекта

  • Олександр Дядюк Як всі все гарно роздають перед виборами. Подивимося що РЕАЛЬНО ДІЯТИМЕ після виборів

Ігор Опадчий Олександре, цей проект я вніс в перші дні як мене обрали, задовго до виборів – він проходив з боями і дуже довго!

Олександр Дядюк Ігор я знаю, що ти здатен вносити нормальні проекти і намагаєшся щось робити. Але ти ж сам знаєш як туго проходять нормальні проекти і ще подивимось як вони будуть реалізовуватись. Таких як ти у Вашій фракції, якщо з десяток набереться то то добре – але не факт

Kateryna Onul Игорь, так держать.

Natali Zubko Мені проект содобався! Хочу застосувати на в своєму будинку і більш детальніше ознайомитись. Бо вже правління кооперативу перейшло всі межі. Щомісяця збираються кошти на ремонт, який не робився з 1995 року. Під’ їзди настільки обшарпані, що в них гидко заходить. Люди щось між собою говорять, але далі розмов нічого не робиться…

Oleg Kostyushko Опадчий Игорь реальный боец. -“Все говорили , не выйдет не пройдет не получиться.” А он взял и сделал решение и провел его через Киевсовет молодец.

Александр Бродский Игорь молодца, я прочитав проэкт был удивлен- как в душу заглянул. Для меня он выстрадан в боталиях мажоритарки, а идея стоит первым пунктом моей программы. Респект.

Алеся Бритько дайте почитати, бо сайт КМР якось глючно останнім часом працює!

Filipov Andrey Как же Свобода уже достала …

1 коментар до “Комунальна мафія стартує в наші квартири. Чи є протидія?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *