Подія після свят торкнеться кожного і стануть всі до миру повертатись.

стілДля всіх ошуканих, засуджених і зраджених

державою працюємо, щоб

 припинить війну і розпочати мир.

      Світом іде найдивовижніше свято людства  – Різдво Христове, яке дає віру, надію і любов кожному на землі. Від нього у людини в серці вічними залишаються ті неперевершені почуття,  які роблять світло людської природи непереможним. Темрява гасне, зло в’яне, смерть втрачає своє жало.

Так і ми, ті що знають ціну людської свободи, конституційних прав, в канун Різдва Христового започаткували спільний захід за столом переговорів  з представниками депутатського корпусу Києва, щоб в перші дні нового 2015 року поставити крапку у всіх протистояннях і розпочати з Києва довгоочікуваний процес відновлення конституційного ладу, оформлення власності, що мав відбутись ще в 1996 році. По всій Україні, містами і селами, а нині тепер і в Києві, в окремих адміністративно територіальних одиницях – районах іде  цей процес на рівні громад, а пробитись на рівень посадовців, щоб стати загально національним, не в змозі.  Тому ми, обґрунтувавши свою правову платформу, звернулись з повідомленням на адресу  Секретаря Київради, заслуженого юриста України Резнікова О.Ю.  Текст повідомлення пропонуємо на ознайомлення всіх зацікавлених в стабільному розвитку України  громадян.

Повідом1 001

повід 2 001повід 3 001  повідм 4 001
На диво виявилось швидким визрівання робочої  групи, що зважено  відпрацювала всі правові нюанси цього тексту. Причиною тому є чітке знання кожним членом робочої групи окремих галузей життя українського суспільства і розуміння причин його жебрацького  становища. Ухопившись за юридично – економічну  аналітику  відомої вже на всіх рівнях суспільства правозахисної  групи на чолі з Риммою Білоцерківською та Ігорем Гурняком,  змучені без результативними акціями і пікетами  окремі учасники РАДИ  АКТИВІСТІВ  МАЙДАНУ на чолі з Головою комітету НАРРОДОВЛАДДЯ, (засудженим злочинною судовою системою на Повід 5,1довічне ув’язнення і дивно звільненим рухом футбольних фанатів « Ультрас»),   Дмитром Павліченком з  натхненням сприйняли програму,  зорганізувались в ініціативну групу і сформували своєрідний штаб реалізації – робочу групу по РЕАЛІЗАЦІЇ КОНСТИТУЦІЙНОГО  ПРОЦЕСУ.  Всі підтримали, що це не рух, не політична партія, це нової якості правовий процес оформлення права територіальних громад на публічну власність і виведення органів державної влади з злочинного простору в Конституційний.

       Звістка про цей факт завдяки недільним віче на Майдані і соціальній мережі Фейсбук розлетілась у всі кінці України і  набуває хвилі загальнонаціональних дій. Війна мотивує нас не довго святкувати і ми звернулись з заявою призначити цей захід на 02.01.15р. в нашому загальнонародному приміщенні Київської міської ради. (Круглий стіл заява текст заяви )

     Формат зустрічі має бути  чітким на визнання провини всіх без винятку чиновників, що система державних органів, зведена за поняттями, привела до свавілля силових структур і суддів, в наслідок чого без тіні провини порушуються всі конституційні права українців. Не випадково вони позбавляються майнових прав, прав на житло, і на гідне людини життя.   В ув’язненні без суду та слідства  десятиліттями утримуються громадяни України. Цьому треба покласти край і визнати необхідність міняти все з першооснов самоврядування – питань власності.

     Тому і присвячуємо розміщену в соціальних мережах новину, на якій  вже розпочато обговорення актуальних до теми питань. Щоб кожний громадянин усвідомив важливість цього процесу і зрозумів актуальність її для себе і своїх обкрадених державою дітей, в події Фейсбуку https://www.facebook.com/events/802522343150414/ групи  «Територіальні громади районів столиці»  розміщуємо відеоматеріали.

Так, в Харкові процес розпочався  https://www.youtube.com/watch?v=h2TwaOy2OD4&feature=youtu.be і ми віримо, що Київ має стати авангардом побудови життя в Україні у  відповідності до Конституції України.

        Для цього ми маємо домогтись, щоб депутатами були надані доручення забезпечити приміщенням тих, хто цей процес буде координувати – ініціативній групі на чолі з Дмитром Павліченком, що зміг консолідувати навколо себе потенційних виконавців всіх напрямків: від освітньої роботи по створенню територіальних громад в адміністративно – територіальних одиницях до спеціальних  напрямків, що перетворились в сектори народовладдя, сформованого в Українському домі  з РАДИ АКТИВІСТІВ МАЙДАНУ.

Кінцевим результатом  даного заходу в Києві  має стати:

–      погодження присутніх депутатів і чиновників  державних (не державних) установ на формування спільної робочої групи для реалізації процесу конституційного відновлення держави Україна через оформлення права публічної власності за територіальними громадами – власниками і суб’єктами публічного права;

–      вироблення спільної програми реалізації даного процесу яка витікає з розробленої раніще програми « сім кроків» http://vyhid-e.org.ua/?p=1137  ,яка не суперечить законодавству, схвалена громадськістю  та  юристами як загально зрозумілою для всіх;

–      допуск до комунальних каналів ЗМІ всіх учасників ініціативної та робочої групи на чолі з Д. Панченко, що діють виключно за Конституцією  і Законами України, а не вимагають їх змін задля виправдання  своїх злочинів проти держави та проти народу, як це відбувається за стратегією так званих суверенів, що виходять за межі Конституції і практичними діями створюють небезпеку сепаратизму і розвалу країни на удільні князівства безправного становища українців http://distalo.ictv.ua/ua/index/view-media/id/76980 ;

–      розміщення в соціальній рекламі по всій Україні механізму відновлення конституційного ладу в державі і оприлюднення загальновстановлених кроків її втілення;

–      зміна формату МАЙДАНУ, який має стати місцем проведення ЗБОРІВ громад районів столиці, осередком самоорганізації наслення районів Києва;

–       формування бюджету реалізації даного процесу, логістики і надання приміщення для роботи даної .

Пункти очікуваних результатів будуть збільшуватись з початком спільної діяльності чиновників та громадських активістів започаткувавши даний процес.

Дана стаття буде навпонюватись  новими матеріалами, які бажано б було  щоб ви щодня переглядати. Попереджєамєо, що участь в даному  заході в якості спікерів та виступаючих буде відбуватись виключно від учасників ініцітиавної та робочої групи, склад якої  буде уточнений на  02.01.15 р. Всі гості, присутні на круглому столі будуть мати можливість задавати питання у відповідності до регламенту. Переважно обговорення буде відбуватись між організаторами заходу і представниками Київради, чиновниками КМДА. Експертна оцінка оприлюдненої стратегії буде надана представниками країні Європи,  якщо не в той же час, то в режимі офлайн,  після оприлюднення відео матеріалів в Інтернеті на громадських сайтах місцевого самоврядування і сайтах державних установ.

Чекаємо коментарів, пропозицій і рекомендацій.

 За узгодженою програмою  роботи членів ініціативної групи

по відновленню Конституції України

(конституційного устрою) республіки України

у  м. Києві та по всій Україні

Голова ГО ” Самоврядна громада”,

Голова ОСН КМК ” Пробудження”

Інна Плотнікова

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *