Історія підкупу одного подвір’я і приреченості Київради

мафия           Не вірте, що часи НКВД минули.

                Промайнули ново річно – різдвяні свята без  чуда і казки, і над Києвом знову спускаються сірі будні з усіма ознаками кризи жанру  і   приреченості  класу олігархів і недолугої бандитської влади,  що наче перед смертю  намагаються надихатись і просувають свої ганебні клешні екскаваторами і бензопилами на наш життєвий простір спільного лісу  2,1га киян за адресою вул. Ген. Жмаченка, 28 ( Дніпровський район, Комсомольський масив 35 тис масив між ст. м. Чернігівська та Дарниця зі сторони Дитячого світу) . Місцевій мафії, що заграбастала під свій злочинний бізнес всі які тільки можливо  земельні ділянки, вже мало награбованого і вдираються вони в людські погреба, що слугували їм до 25 років. І ніхто тому вже не є завадою: ні скандально відомий юрист Олександр Дядюк,  що  чомусь (?) не кидається на паркан, а впевнено галасує разом з місцевим продажним депутатом А. Велімовським  про досконало поданий комплект документів і правомірно діючих забудовників, що запустили на підпис мешканців для зупинки конституційної самоорганізації  черговий ганебний меморандум ( соціальну угоду)  про ремонт прилеглих будинків і облаштування прилеглої території;  ні Володимир Іванов вже не б’є себе в груди перед забудовником.  опозиціонер трьох партій одночасно «Фронт змін», «Батьківщини» і «Удару»! На таких «стовпах» тримаються політичні корпорації для придушення вільної думки народу.  Пудрив мізки під час виборів на Полтавщині, тепер отримав доручення в черговий раз мочити місцевих невгомонних активістів. Нині стоїть  під час акцій,  сховавши шию в плечі і готовий «ретельно розібратись» зі спекуляціями навколо  лісу.

          Що ж трапилось в останньому оазисі нашої зеленої зони, що гідно витримувала штучно створене бізнесменами сміттєзвалище? Довожу до вашого, панове,  відому, що  Ріелтерська компанія «Валера» директором якої є відома  (місцевим автолюбителям автостоянки «Лотос Авто»)  шахрайка   Ніна Мяловська ( про яку надавали відповідні документи її співробітники, які її добре знають не по чутках) з членом  правління місцевого ОСББ «Миропільска 39» Яковлевою Раїсою, взялись за одурення своїх же сусідів черговими обіцянками якісного ремонту, облаштування підвалу ОСББ під тренажери.  Мешканці письмового погодження не надавали, тоді дві лисиці пішли на крайності: вмовляння по телефону і обіцянку поставити самостійно не достаючі підписи. Це вкрай і обурило мешканців під час сутичок з лісорубами; обман, підтасовка підписів стала явною, про що своєчасно ще до знесення дерев попереджались працівники  районного відділку міліції. Була відкрита  кримінальна справа про підготовку злочину знесення зелених дерев,  але дії проведені не були, що свідчить про корупційні чинники в даній справі. ( Номер справи – кримінальне провадження №12014100040011008 від 23.08.2014 Слідчий СВ Днппіовського РУГУ МВАС Україні в м. Києві Лейтенанту міліції Конополіцька К.П.)  Знаючи про безкарність своїх дій, «активістки» підкупу місцевих мешканців не припиняли свого активізму, впевнюючи всіх в правомірності дій забудовника і в наявності всіх необхідних дозвільних документів. ( 16.12.14 року відповідь на ГО « Самоврядна громада» прийшла  з архбудконтролю  про те, що ніяких документів у забудовника не існує,а за 17.12.14 р. у забудовника ТОВ» Дісбуд» вже був на руках весь необхідний чудо пакет дозволів. ( ???)

      На самій же справі ініціативна група, що оберігала цю ділянку всі 4 роки від забудови, від імені 1300 сімей мешканців прилеглих будинків працювала над проектом створення комунального підприємства по збереженню та обслуговуванню даного парку ( катання на конях, відкритті весільної алеї під відкритим небом ). Таке право місцевій громаді дано Конституцією по закону. До того ж завдяки професійній діяльності правозахисників стало відомо, що всі рішення Київради про передачу в оренду або у приватну власність Головою Київради Черновецьким  були неправомірними, оскільки всі ці дії були вчинені за відсутності територіальної  громади – суб’єкту  публічної власності Києва. Дана ділянка не має до сьогоднішнього дня правовстановлюючих документів і це вкрай збентежило місцевих бізнесменів Горохівську В.П.( власницю самочинно захопленої  автостоянки вул Миопільска 37В) Мяловську Н.І. – власницю буд складів «Лотос авто», що діяла в лісі поза законом і наносила йому колосальну шкоду. Щоб захистити свої підприємства від демонтажу, вони  знайшли спільну мову з місцевим депутатом А. Велімовським  та власниками ТОВ «Дісбуд» і почали готувати спільний план захоплення землі, щоб отримати гарантії для свого бізнесу.

На озброєння був взятий план підкупу населення, як єдино можливий спосіб одурення місцевих киян і відволікання їх від ідеї конституційного самоврядування. Таким чином  оптом продавши мешканців подвір’я Миропільска 37,37Б, 37В, 39 за 3 млн 500тис грн. 35 тис населення киян Комсомольського  масиву були позбавлені   частки національного багатства – лісу 9га.( на перспективу вся лісова смуга за наполяганням ще однієї зацікавленої в забудові особи – лідера громади  Миропільска 37В. Любові Яковлевни ( прізвище уточнюється).   На цьому апетити місцевих бізнесменів не зупиняються.  Далі іде розграбування майна киян: місцева бізнес ЛЕДІ Горохівська Валентина Петрівна  самочинно і без заперечення місцевої державної адміністрації відбирає у людей право на користування погребами,  якими люди користувались 25 років. Власники погребів попереджені про те, що їх територія має перейти під автостоянку. Спостерігаю на скільки терплячий наш народ , щоб погодитись на такі дії? Дехто покірно вивіз овочі з підвалів і зі схиленою головою залишили власноруч створені господарські приміщення. Автостоянка планується переноситись до футбольного майданчика. Отака вона новоспечена на МАЙДАНІ Ударівська влада беззаконня.  Хто на що розраховує ще в 2015 році? У кого є надія народжувати тут дітей і гарантувати їм умови для життя? Невже не зрозуміло, що втрачаючи спільне національне багатство ми всі ставимо під загрозу приватне? Ви сумніваєтесь, що  можете бути позбавлені власного житла? Раджу почитати хроніку повернення Дмитра Павліченка з по життєвого ув’язнення. ( за два дні застуди прочитала на одному диханні. )Ви маєте ілюзії, що в нас пройшли часи НКВД? Ні панове. Часи 37 років повернулись в 2015рік. Нині запущені найдосконаліші методи знищення активістів. Військове угрупування «Беркут» переродилось в  ГО «Громадська  варта».  В чорних  балаклавах охороняють забудовників,  зціпивши ланцюги тиснуть на обурених киян і вивертають руки,  розповсюджують  плітки та брехню на лідерів – активістів. Так і на цей раз. Соціальна мережа шипить дендрарієм безобличених захисників забудови, що використовують найжорстокіші методи тиску і брехні, яка далі соціальних мереж не розповсюджується і я дякую всім тим, хто мені в знак підтримки заспокоюють, що не вірять тим наклепам. Цікаво, що на такий бруд ще з більшим інтересом люди цікавляться діяльністю ГО « Самоврядна громада» . А саме: все більше дізнаються людей про те, що  держані органи є злочинцями в порушенні конституційних майнових прав киян. Посадовців цих установ особливо  дратує розголошення  методології  порятунку киян, що розповсюджує наша ГО в різних куточках України. Тому і лякають людей плітками. А чи допоможе те лихо? Ні,  брудні ванни нам корисні, загартовують наче кремінь.  ) ))) Тому далі  на сайті для вас повідомляю.

ТОВ « Дісбуд» втратив право на забудову рішенням тимчасової комісії Київради про перевірку законності винесених рішень, яка відмінила рішення про забудову. Як це відбувалось дивіться самі. https://www.youtube.com/watch?v=LqFnlgvBcRs

Остаточне рішення в підтримку винесеного мала винести  Постійна комісія Київради по екологічним питанням,  але для них то не закон. Не дочекавшись її засідання вони знесли 20 соток парку. https://www.youtube.com/watch?v=ezZOjJ5xadk

Що маємо на виході?   Сюжет в ТСН на замовлення https://www.youtube.com/watch?v=HXvB5iNNYa4  і злиту депутатами КИЇВРАДИ громаду масиву.

Що очікувати далі?

Бізнес вдирається в наші приміщення з тим щоб стати повно власними господарями. Підпорядковують собі нежитлові приміщення, щоб самочинно здавати в оренду для отримання прибутків на свою кишеню.

І це робиться свідомо і системно. Минеться думаєте  ви ? Ан ні? Їм мовчання нашого буде замало. Їм потрібне могильне мовчання під час, коли буде влаштовуватись ремонт будинків, встановлення тарифів, коли будуть відбирати  житло  у боржників. А як діють з мовчазними рабами ? Саме так,  як вчинила нині Мяловська, отримавши від забудовника на ремонт у будинках по деяким данним  3 , 5 млн грн.. по документам близько 678тис.гррші валере 001

Які дії радять вчиняти правозахисники?

  1. Негайно захищати своє житло, яке може стати під загрозою знищення як шкільний стадіон на Шалет , 6 (за участі Дядюка і Іванова, які вже миляться керувати ініціативною групою щоб поставити рухатись по колу в самий справедливий суд в світі і забудовувати земельні ділянки під час судових засідань), спільний ліс за адресою  вул. Ген. Жмаченка, 28 ( Я ж бачу  вирішення цього питання лише політично громадським тиском на Київраду. Саме для відміни злочинних рішень була створена тимчасова комісія  для перевірки правомірності виданих рішень Київрадою. На основі винесених рішень даної комісії ми маємо можливість примусити Прокуратуру України через самоорганізацію і представництво громадян (будкоми) провести розслідування правомірності всіх  дозволів і винесених рішень.)
  2. Для цього за законодавством України нам дається право на безпосередню владу шляхом прийняття на зборах  спільних рішень.
  3. Перше найважливіше спільне рішення мають прийняти кияни на місцевих зборах: відмінити рішення про забудову.  Воно приймається згідно ст. 6 Європейської хартії місцевого самоврядування  і  не може бути відмінене ніж одним судом.
  4. Негайно обрати справжні будинкові комітети  активних свідомих киян – власників частки спільного майнового комплексу, які здатні послідовними правовими діями по рекомендаціям правозахисників гарантувати собі і громаді будинку захист у відповідності до Конституції. ( А саме в Україні йде процес оформлення власності за територіальними громадами. В малих містах зборами  повертаються ставки, пасовища, землі віддані під видобування корисних копалин Фірташу та іншими олігархам. )
  5. Разом будемо оформляти власність на нас та наших дітей позбавлених всього;
  6.   Необхідно негайно створювати комунальні підприємства по обслуговуванню своїх будинків і не віддавати майно ЖЕКів, (як наше спільне майно)  в руки олігархів разом зі своїми спільними підвалами і дахами,  на які вже поклала око будівельниця Мяловська Н. І. зі своєю РК   «Валера» та  ТОВ « Дісбуд».
  7.  Ліс, погреби, гаражі і приміщення у вас в будинку – то майно по праву належить громадянам і використовується для власних потреб, а не отримання прибутку окремих осіб.
  8. Провівши збори і люструвавши свої  будинкові комітети,  ви захистите себе від впливу нечесних людей і будете об’єднані представницьким органом на місцевому рівні, що гарантуватиме захист перед бізнесом і депутатами.  А в разі об’єднання з іншими подібними собі будинковими комітетами в місцевий квартальний або мікрорайонний комітет зможете протистояти Велімовському і будь якому запроданцю – місцевому депутату, в якого  перший мотиваційний чинник – це великі корпоративні інтереси політичних партій.
  9. Щодо забудови,  від прокуратури і суду їм не ухилитись. Прокуратура має провести розслідування по всім викладеним вище фактам порушення законодавства, неправомірності наданого рішення, злочинного порушення мораторію на знесення зелених насаджень і за шахрайство двох громадянок, що шляхом обману отримали підписи – погодження на знесення лісу.

        Наближаються чергові місцеві вибори і для чиновників і партійців  страшніше за все бачити об’єднану громаду. Чому вони  стільки  сил викладають щоб очорнити активістів по всій Україні? Щоб не далеко ходити, мій нині однодумець в становленні територіальної  громади – власника – є Дмитро Павліченко. Він рік як повернувся з довічного ув’язнення за сфабриковану справу вбивства судді. Римма Білоцерківська,  що навчає українців в регіонах,  і я саме в неї навчаюсь правовому захисту,  теж нині знаходиться в міжнародному розшуку, хоча вільно ходить між працівників правоохоронних органів, які такими не являються. Нині в себе на масиві я отримую тиск місцевих ділків, але мене це не лякає. В міліції лежить заява  про злочин, що коївся по відношенню до мене і я потенційно бачу всіх тих, кому моя діяльність є небезпечною. Облиті двері моєї квартири і квартири члена новоствореної  ініціативної групи Ольги Гранцевої  чітко вказують на слід сусідки, що проживає в мене в парадному і чинить зло всім,  хто не розділяє її зрадницькі погляди. Р Яковлєва вже розправлялась фізично з консьєржкою, на голові якої розбивала пляшку пива і в ліфтовій кімнаті розвозила по дзеркалу сировину з власного унітазу.

           Такі люди є вкрай небезпечними для спільноти подвір’я. Не об’єднавшись мешканці в будинкові комітети прирікають себе на позбавлення елементарних конституційних прав.  Духовні злидні стають міцнішими за нашу свідому позицію і доб’ються таки свого: зведуть автостоянку на футбольному майданчику, вкатають в бетон людські  погреби з метою  власного забагаччення.

То ж панове дійте на самоорганізацію.  ГО «Самоврядна громада» буде продовжувати захищати права пересічних українців на всіх рівнях, тільки її однієї позиції є не достатньою. Тож шукайте однодумців у себе в будинках і дійте за Конституцією України. Всіх грошей не заробите, а зраджуючи Закони України прирікаєте себе та свої родини на вічну залежність від кровожерливого бізнесу.

Будьте дбайливими господарями і власниками національного багатства. Це право і обов’язок зробить вас заможнішими і найбагатшій країні.

З тими хто обкрадений і змушений мовчати

І. Плотнікова.

Збори проти забудови продовжуються, бо свідомих на багато більше ,а до місцевих жителів ще біда дійде і усвідомлять своє лихо.

Забудовник ТОВ ” Дісбуд” Ковальчук Андрей Иванович

https://www.youtube.com/watch?v=8ISvrhy39ZA&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Дерьмовий ремонт в замін знищення лісу.

ЗА та проти лісу.

https://www.youtube.com/watch?v=3KFVyHeu8yc&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Наклепи юристів слідчому на докази

https://www.youtube.com/watch?v=pe9QKIyTUSY&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Забудовники у всій красі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *