В діалозі виборюємо право на самоврядування.

14 Два дні  очікування переговорів з В. Клічко

закінчились домовленістю про співпрацю

           Щоб  отримати право на участь в місцевому самоврядуванні, яке надається громадянам по Конституції,  прийшлось об’єднатись всім тим, хто натерпівся від злочинної  системи,  виборов за допомогою майдану  право зайти в кабінет і стати почутим мером.  Знайшли ми один одного під час пікетів, протестів і віче  на МАЙДАНІ і об’єднались в спільних поглядах на майбутнє України.   Щире  бажання досягти результату для країни бере верх над емоціями, самолюбством і палким темпераментом активістів.   Дмитро Павліченко взяв на себе відповідальність об’єднати зусилля кожного в один конституційний процес і стали допомогою йому в тому, ті що мають досвід правозахисної і громадської роботи.

          Вислухавши кожного і взявши до уваги рекомендації всіх, він таки на диво досягає результату і проект доноситься до державних установ: у відповідь вірні системі чиновники відкривають нам двері кабінетів і переговорних залів. Підтримка чисельних ініціативних груп сіл і містечок України, які почали справу, не маючи фінансової допомоги; спільний дух з майданівцями, футбольними  фанатами, що врятували  родину Д.Павлчіенка  є запорукою успіху, бо коли дізнаються за що він,  в їх очах виблискує надія і вони готові стати поруч  діями. Ми вже бачимо план заходів  нашої потужної команди,  тому і злагоджено йдемо до мети. Молодь здатна стати двигуном процесу, потрібно лише дати знання, які так довго приховувались самозваними лідерами – невдахами  багатостраждальної нації. Примусимо зняти всі грифи секретності з архівних матеріалів  і дамо поштовх розвитку української нації.12Перші уявлення про зміни, що нас всіх очікують, ви отримаєте  в процесі нашого спілкування з чиновниками. Ми оприлюднюємо всі дискусії, щоб за відсутності наших незалежних ЗМІ і «громадського» незаангажованого телебачення,  ви, як завжди  з нашого сайту мали змогу бачити природність і правомірність наших чистих намірів і дій. Мене особисто підкуповує щирість позиції Дмитра Павліченка, що змушує замовкнути наших опонентів.    Щодня зростає його вміння керувати процесом, акумулювати колективну думку і спокійно домагатись поставлених цілей. Ми тримаємо за нього молитви  і кулаки одночасно,  і на далі будемо все робити для того, щоб він зміг таки вивести націю із прірви. В нього вірять всі ті, хто спілкувався з ним. Але не це є найвагомішим. Суспільство по всій країні вхопилося за той проект, якому одного єдиного  лідера вже не потрібно. Потрібні колективні дії місцевих  громад. І такі приклади об’єднання громад вже є. Найближчим часом ми будемо вам показувати зразки як громадами люди відновлюють свою місцевість; не грошима олігархів – крадіїв, що намагаються врятувати свої статки тимчасовими послабленнями соціальної напруги, а реальною самоорганізацією громад.

      Поки що запрошуємо вас всіх стати свідками нашої роботи, дискусій і перших результатів.  Прийде час коли ініціативна група оприлюднить спільну для всіх українців стратегію і ми гуртом реалізуємо конституційний процес одночасними проектами самоорганізації і оформлення власності. Важливо утримати ту критичну масу ініціаторів, яка здатна не допустити до процесу тих, хто прагне провалу. А таких вже вимальовуються достатньо. Тож аналізуємо процес і чекаємо наступного публічного обговорення питання. Дотримуємось основної вимоги – не нашкодь!

     13   Так 12.01.15р.,  на 10 день після проведеного круглого  столу по питанням місцевого самоврядування, хід якого ми оприлюднювали в попередніх статтях ( «Подія після свят торкнеться кожного і стануть всі до миру повертатись.» http://vyhid-e.org.ua/?p=1813 «Київська громада ЗА встановлення конституційного устрою України.» http://vyhid-e.org.ua/?p=1834),  ми перейшли в площину  виконання ( реалізації )  озвученої програми і, зібравши  частину своїх прихильників під стінами КМДА,  (повідомлення було на ТВІ https://www.youtube.com/watch?v=Nq8FQ9w9JWQ  )    нам  вдалось таки  привернути увагу  чиновників і домогтись переговорів з посадовцями, які тривали два дні.

          Хід даних переговорів  викладаємо для всіх без змін і прикрас. Аналітику від них будемо узгоджувати під час обговорень  і робочих нарад членів  робочої групи, яка підв’язалась вивчати правові основи  процесу і доносити їх  зміст до всіх учасників. Учасниками процесу викреслені наступні колективи: рада активістів майдану, комітет національного народовладдя,  ініціативна група по створенню територіальних громад районів столиці, постійна Комісія КИЇВРАДИ по питанням місцевого самоврядування. ( зверніть увагу, що в процесі відсутні політичні сили). Прийнявши за основу спільну стратегію встановлення  конституційного устрою і  методологію побудови демократичної і соціальної держави через оформлення власності за громадами, ми будемо оприлюднювати їх у ЗМІ  з метою  реалізації  її на місцях використовуючи працю  чиновників районних держаних адміністрацій на благо суспільства. Цей конституційний процес має стати єдиною для всіх національної ідеєю і для цього ми  будемо доводити  її до кожного громадянина, мотивувати його до виконання права і обов’язку бути повноцінним власником держави і національного багатства.  Тому  пропонуємо вам ексклюзивний відео звіт цих довготривалих  переговорів, щоб ви побачили з яким «бажанням» вони допускають нас, громадян – власників національного багатства до контролю і як прагнуть реальної децентралізації влади.

Перший день переговорів.

12.01.2015. 10.30. вул. Хрещатик, 36.

«Виборюємо самоврядування» в 24 частинах.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMmQld0j6kMbe5eeTa4InLC9

Другий день переговорів

13.01.15р. 14.00 ,вул. Хрещатик, 36

«Виборюємо приміщення для роботи.» в 5-ти частинах

https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMmdCuMC0_HoA-5Ly5yZeB-G

Чекаємо письмового розпорядження мера міста В. Клічка про відкриття 10 освітньо – практичних центрів в районах м. Києва по створенню територіальних громад –  і єдиного громадського методологічного центру в приміщенні Шевченківської державної районної в м. Києві адміністрації. Повідомлення заяву від ініціативної групи на комісію Київради по місцевому самоврядуванню зареєстрували і віримо в  її виконання. Вимога на мітингу

Вважаємо, що  перша цеглина фундаменту територіальної громади – власника району вже закладена. Кожний киянин має зробити те ж саме  в розбудову міста.

То ж до справ.

16.01.2015. р. вручили Заяву  Голові комісії по місцевому самоврідуванню О. Бродському, а 17.01.2015р. зареєстрували на КМДА.

текст звернення :

Голові  Постійної комісія Київської

міської ради з питань місцевого

самоврядування, регіональних та

міжнародних зв’язків

Бродському О.Я.

 

IMG_20150117_0001 (фотомото

IMG_20150117_0002 (2)

Координатор  громадської робочої групи по створенню

тер громад – власників і суб’єктів публічного права

голова правління

ГО «Самоврядна громада»,

І. Плотнікова

P.S. Список учасників переговорів дізнаюсь і викладу пізніше. Слідкуйте за правками і коментарями до статті.

1 коментар до “В діалозі виборюємо право на самоврядування.

  • 15 Січня, 2015 о 11:36
    Permalink

    Можлива співпраця,бо з весни 2013 пробиваємо реалізацію проекту “Бюро взаємодопомоги киян”. У фейсбуку – спільнота “Пояс здоров’я столиці” – викладено пропозиція по створенню та облаштуванню Бюро взаємодопомоги киян. Всі доповнення,зміни та реалізацію можемо робити спільно. Ілля.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *