Розповім про себе вам, щоб попередити плітки.

правда або                  Ця стаття, в першу чергу, для моїх опонентів, що вказали мені на мої недоробки,  які стали підґрунтям для наклепів на мою адресу. Не оприлюднила своєчасно свої статки і своє матеріальне становище для всіх,   тому останніх п’ять місяців я особливо відчуваю зацікавленість до своєї персони у «доброзичливців» – забудовників  вул. Малиша 39-А, Ген. Жмаченка 28 https://www.youtube.com/watch?v=pe9QKIyTUSY ( на цьому відео юристом назвався  Андрій Насіковський,  що був затриманий за побиття Т Чоронвіл. На відео абсолютно зрозуміло, що за його сприянням по всьому масиву проведена наклепницька робота на мене і нині він є  в команді Н. Мяловської, Р. Яковлевої та В. Горохівської  http://divannaya-sotnya.com.ua/%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%8C%20%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87/skandal-s-vekovymi-sosnami-na-zhmachenko-28-svyaz-s-delom-chornovol-i-eks-direktorom-kievzelenstroya.html  та ін….  Міліція захисту ніякого не надає, чим обрікає себе на повну ліквідацію, як недержавний орган, а субєкт господарювання, доведений документально громадськими розслідуваннями. Дніпровське РУ ГУ МВС в м. Києві  кримінальні справи закриває без проведення слідчих дій. кримінальна справа закрита 001Щоб попередити всі злочинні  наміри своїх опонентів, що розклеюють наклепницькі листівки на мою адресу,  вирішила  один раз і на завжди внести  ясність у всі підняті питання.   В разі сумнівів у викладених фактах прошу звертатись у відповідні слідчі органи і свої факти підтверджувати документами.

Почну з автобіографії.

Я, Плотнікова Інна Миколаївна, народилася 3 січня 1966р. в м. Донецьк. (де батько по переводу з м. Ніжина, Чернігівської області закінчував ВУЗ Інститут мистецтв і я прожила   в цьому місті лише три місяці. )

В 1983 році закінчила СШ № 30 м. Чернігова і вступила до Чернігівського державного педагогічного інституту ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю історія, суспільствознавство  з додатковою спеціальністю радянське право.

З серпня 1988 року, після закінчення ВУЗу, за направленням, працювала викладачем суспільних дисциплін ( Радянське право і політекономія)  у Козелецькому зооветеринарному технікумі Чернігівській області.

В травні 1989 р. вийшла заміж за військовослужбовця Збройних Сил.

В вересні 1992 р. по переводу перейшла працювати вчителем історії у СШ смт. Гончарівське, Чернігівської області за місцем служби чоловіка.

В  листопаді 1995 р., у зв’язку з переводом чоловіка у м. Київ,  працювала у СШ № 43 педагогом – організатором по роботі з дітьми та молодіжними організаціями.

В лютому 1996 р. по переводу зарахована в Київський електромеханічний технікум залізничного транспорту ім. М. Островського на посаду викладача суспільних дисциплін. В березні 1998 року присвоєна кваліфікація спеціаліста II категорії.

За сумісництвом, адміністратор – менеджер Освітнього центру  «Інституту лінгвістики і технологій» при Університеті харчових технологій.

З грудня 2004 по травень 2005 року – менеджер по роботі з корпоративними клієнтами ТОВ «Балтик Тренінг Груп» – тренінгова компанія  по навчанню бізнес комунікаціям, де отримала освіту майстерність продажу, керівництво часом, управління проектами.

З вересня  по грудень 2005 року викладач історико правових дисциплін Київського технікуму готельного господарства ( історія права на юридичному відділенні ).

З грудня 2006р-грудень 2007р. старший адміністратор та виконавець   Консультативного центру написання наукових та студентських робіт ФІРМИ «Світанок».

Протягом 2008 року разом з родиною перебувала в Великобританії з причини відрядження чоловіка на навчання у Королівський коледж оборонних наук, м. Лондон.

З квітня 2009 р. приймаю участь у складі ініціативної групи мешканців Комсомольського масиву Дніпровського району м. Києва по захисту парків та скверів.

З 10.08.2010 р. є головою правозахисної  Громадської організації Дніпровського району м Києва «Самоврядна громада», результатом діяльності якої є отримання дозволу Київради на створення ОСН «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження», що налічує 24 тис виборців. З 2012 р. разом з іншими громадськими організаціями України розпочали освітню діяльність  по справі встановлення конституційного ладу в м. Києві, захищаємо права киян на семінарах та через освітній сайт http://vyhid-e.org.ua,  в якому є автором переважної більшості статей.

З 28.11.12р. є головою ОСН КМК «Пробудження», що легалізований в Київській міській РАДІ шляхом повідомлення.

Проживаю у м. Києві за адресою: вул. Миропілська, 39,  кв. 29.

Самозайнята, основну фінансову підтримку отримую від чоловіка. Підприємницькою діяльністю не займаюсь.

Позапартійна все життя.  Християнка. Під судом і слідством не була.

Моя сім’я:

чоловік –  Плотніков Микола Єгорович 1963 р.н., військовий пенсіонер, самозайнятий;

донька – Плотнікова Влада Миколаївна -1990 р.н. працює і навчається в м. Лондоні, на навчання отримала  грантову допомогу у вигляді кредиту, який буде віддавати самостійно після отримання освіти і працевлаштування;

син – Плотніков Іван Миколайович 1998 р.н. – студент педагогічного коледжу ім. М. Грінченка;

батько –  Голодний Микола Іванович 1939 р.н. помер в 1989 р.;

мати – Голодна Марія Макарівна  1942 р.н. пенсіонерка;

   Щодо власності, та зв’язків з впливовими особами, то я повідомляю.

 Я є власником 1/5 частини приватизованої квартири у м. Києві, вул. Миропільська 39 кв.29, загальною площею 120 м2, отриманої в 2003р.  чоловіком від держави, як військовим збройних сил України.

Також маю отриману в 2011р. у спадщину від моєї родини – матері дачну ділянку , 4 сотки у м. Чернігів з дачним будинком 48 м2. ( фото в додатку) DSC06845

Підприємницькою діяльністю не займаюсь.  Не є членом правління або учасником будь яких товариств, метою яких є отримання прибутку.

Маю один банківський рахунок відкритий на ім’я юридичної особи – ГО «Самоврядна громада», як установи, яка за своїм статутом не може займатися комерційною діяльністю. Через цей рахунок проводжу лише раз на рік  оплату сайту.       Членські внески члени організації не сплачують, а приймають участь в громадській  роботі у відповідності до освіти, дарів та талантів.

Не маю банківських вкладів ні в Україні, ні за  її межами.

З такими статками я увійшла в громадський рух в 2009 році,  з такими статками і є на сьогоднішній день. Працюю і дію як громадський діяч на волонтерських засадах, не маю ніяких родинних зв’язків ні з політиками, ні з олігархами.

З повагою та шаною ставлюсь  до відповідальних громадян України –

власників національного багатства

 Інна Плотнікова.

2 коментарі до “Розповім про себе вам, щоб попередити плітки.

  • 2 Вересня, 2021 о 22:01
   Permalink

   дякую. То в минулому )

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *