Перший семінар для столичних чиновників

 Щоб забезпечити мир вимагаємо

 стати однодумцями і діяти разом

Семінар 1                                                                     23.01.2015 р. в Шевченківській адміністрації,  за домовленістю на основі письмового  звернення на адресу до В. Клічка,   відбувся  семінар – консультації по темі встановлення конституційного устрою. ( радимо перечитати його зміст, щоб зрозуміти що не виконано і чому?семінар в Київраді)  Це перший спільний семінар конструктивної громадськості,  об’єднаної МАЙДАНОМ, яка  діє в конституційній площині і, в разі прийняття спільної стратегії та методології встановлення конституційного устрою,  через оформлення права публічного  власника – територіальну громаду, готові до  співпраці з нині діючими кабінетами державних органів влади тільки б забезпечити мир в країні.

Щоб бути учасником даної зустрічі – семінарі, киянам потрібно було  оформити повідомлення, в якому визначені концептуальні підходи, що дають нам підстави до довіри один до одого.  Тобто, в залі зібрались відповідальні громадяни в надії удосконалити свої знання з дискусії юристів. Та не судилося на цей день. Перенесли на наступний семінар і не відстанемо до тих пір, допоки не почнемо втілювати в життя Конституцію України вперше з 1996року.

Хід події та основні важливі акценти проаналізував учасник цього заходу – Михайло Роль  http://volianarodu.org.ua/uk/Gromadyanske-suspilstvo/My-stvoriuyemo-pravovyy-prostir-v-umovach-ne-pravovogo-seminar-tergromadivtsiv-u-Kyyevi

Нагашому сайті, як завжди відео звіт посиланням.

Семінар по тер. громадам Шевченківській РДА 1ч. Вступ. https://www.youtube.com/watch?v=xskbDD267q4&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

( Віде перезалите з посиленим звуком)

Семінар по тер. громадам.Шевченківській РДА м. Київ 2ч

Семінар по тер. громадам.Шевченківській РДА м. Київ 3 ч.

Семінар по тер. громадам.Шевченківській РДА м. Київ 4 ч

Семінар по тер.громадам.Шевченківській РДА 5ч Консульта

Готуємось і інформуємо мешканців в районах Києва так, щоб наступний семінар відбувся в колонній залі Київради за участю юристів, центральних каналів ЗМІ і у суспільства не виникало питання,  що нам дасть реалізація даної стратегії.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *