Скасування державної реєстрації ЦВК 24.09.1997 р. врятує країну.

Римма 2

               Не чекаючи дозволу з Банкової на оприлюднення цієї теми  у ЗМІ, ми,  ініціативна група по встановленню конституційного устрою в Києві,  залучаємось до безпосереднього спостереження за судовим процесом, який  розпочне переродження держави. І не вважайте це перебільшенням.

      Так завдяки діяльності правдошукачів – правозахисників  ГО «Правовий прості»  нам стало відомо, що Центральна виборча комісія утворена на підставі Закону України “Про Центральну виборчу комісію”  за три місяці до його прийняття. То чи буде така ЦВК вести підрахунки голосів киян ( і будь яких інших населених пунктів України)  по закону, коли сесія Київради погодить злочинне рішення Комісії Київради по питанням місцевого самоврядування про обрання в жовтні в Києві місцевих рад? 

«Київрада узурпувала владу і блокує дії громадськості».

        Звісно, що ні. Тому або ми почнемо з тим боротись і зрозуміємо, що  для українського народу прийшов час Ч, або ми і нашим дітям залишаємо злиденну країну, безправ’я і війну.  Ми пропонуємо всім  зізнатись в тому, що  всі без винятку ЗЛОЧИННО і “обирали”, і допомагали обирати ЗЛОЧИНЦІВ у  Верховну раду України і в місцеві органи влади без відкритого загальнодоступного реєстру громадян – власників Національного багатства України.   Тим ми підмінили конституційні  ВЛАСНІ ВНУТРІШНІ органи, ТЕРИТОРІАЛЬНІ ВИБОРЧІ комісії ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД на суб’єкти  господарювання і обирали 17 років тих,  хто щедро платив гроші з розкраденого у нас же,  не оформленого в тер. громадах Національного багатства України.  Доступно і просто обґрунтування викладено

Детальне пояснення Р М. Білоцерківська виклала в позові до суду ( Позов до суду адмін.-позов-ЦВК-27.10.2014р.)  який рішенням Апеляційного суду був відхилений по причині пропущеного строку.

     Щоб зупинити це знущання,   всіх однодумців, які мають змогу 03.02.2015 року на 12 год. 20 хв прийти  на засідання Київського апеляційного адміністративного суду вул. Московська, 8,  яке відбудеться за  апеляційною скаргою за позовом про скасування державної реєстрації ЦВК .24.09.1997 року.

Р. М.  Білоцерківська пояснює: «ЗЛОЧИННУ діяльність не утвореного 24.09.1997 року “органу” з назвою “Центральна виборча комісія” продовжує “суддя” Кротюк О.В. “окружного адміністративного суду міста Києва”.

Підстави для скасування цього рішення Р.Білоцерківська пояснює так.

       « Ухвалою від 15.12.2014р. по справі № 826/19450/14-а встановлено, що я нібито пропустила строки звернення до суду оскільки на думку судді Кротюка О.В. я повинна була дізнатися 24.09.1997р. про реєстрацію особи з назвою “Центральна виборча комісія”(код ЄДРПОУ:21661450) у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України ( далі у тексті ЄДРПОУ) та 30.01.2005р. про реєстрацію цієї особи у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців( далі – ЄДР ).

       На чому ґрунтуються такі висновки суддя Кротюк О.В. не зазначив взагалі. Зокрема суддя Кротюк О.В. не зазначив на підставі яких обставин він дійшов до цих висновків. Також не зазначено жодної норми законодавства України, яким останній керувався вивчаючи, а точніше не вивчаючи обставини справи.

         Порядок ведення, внесення відомостей та присвоєння кодів ЄДРПОУ встановлено Положенням про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України( далі у тексті Положення про ЄДРПОУ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 р. N 118.

        Положення про ЄДРПОУ не містить жодної норми, яка б регламентувала офіційне опублікування відомостей з цього реєстру у офіційних друкованих виданнях , з яких я б могла дізнатися про реєстрацію 24.09.1997р. особи з назвою “Центральна виборча комісія”(код ЄДРПОУ:21661450)

          Відповідно до ст. 18 Положення про ЄДРПОУ Надання інформації з Реєстру здійснюється на підставі письмового запиту і є платним.

        Відповідно до ч.2 ст. 20 ЗУ ”Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, надаються у вигляді витягу з Єдиного державного реєстру.

       Як вбачається із матеріалів справи я не робила такого запиту і не отримувала відомостей про реєстрацію 24.09.1997р. особи з назвою “Центральна виборча комісія”(код ЄДРПОУ:21661450) ні 24.09.1997р., ні пізніше.

       Отже висновок про те, що я мала довідатись про порушення своїх прав 24.09.1997р. є суцільною вигадкою судді Кротюка О.В., яка до того ж прямо суперечить існуючому порядку отримання відомостей, встановленому Положенням про ЄДРПОУ, і не ґрунтується на жодній встановленій ним обставині.

          Зокрема жодною нормою цього закону не передбачена публікація відомостей про засновників юридичної особи та її установчі документи. Саме відсутність рішень уповноваженого органу про створення особи з назвою “Центральна виборча комісія”(код ЄДРПОУ:21661450) та відсутність у останньої жодного належного установчого документи стало підставами для подання позову. У інший спосіб ніж через отримання витягу з ЄДР отримати ці відомості не можливо з огляду на вимоги ЗУ ” Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців”.

          Яким би не було рішення суду щодо апеляційної скарги, доведено . що ЦВК не є конституційно створеним державним органом.  І яких результатів очікуємо від місцевих виборів у жовтні?

        Лише громадських і  після  створення громад. Це наша право на безпосередню владу.

              За погодженням Р. Білоцерківської  з ресурсу

http://pravoprostir.com/zlochinnu-diyalnist-neutvorenogo-24-09-1997-roku-organu-z-nazvoyu-centralna-viborcha-komisiya-prodovzhuye-suddya-krotyuko-v-okruzhnogo-administrativnogo-sudu-mista-kiyeva/

чекаємо суду03.02.2015 на суд за адресою вул. Московська ,8 корпус 30,  зала №7  вільними слухачами прийшли активісти встановлення конституційного устрою  м. Києва,Адмін суд фотоми але справа не розглядалась, а засідання судове навіть не розпочиналось. Справа  в порушенні конституційних прав і позивача Р. Білоцерківської,  і слухачів переведена на письмове провадження. Ми склали акт порушень наших прав і надіслали скаргу на ім’я Голови Київського апеляційного суду.

Судове засідання по апеляційній скарзі щодо ЦВК не розглядалось

https://www.youtube.com/watch?v=E1KM2Uuvnsk&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

Пояснення щодо неправомірності дій суддів.

https://www.youtube.com/watch?v=bRGaSuPx0EI&list=UUkoB3elNOJy8k9YAszc7atg

скарга до суду 2 арк

Сакрга по суду 1Справа  буде набирати обертів, оскільки соціальне замовлення на закон в суспільстві зростає. Тримаємо справу на контролі. Слідкуємо за прізвищами  суддів, шо вестимуть  справу.

Акт по суду 2 стор 001 Акт по суду 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Витяг-ЦВК-21.10.2014-002Витяг-ЦВК-21.10.2014-001

3 Витяг-ЦВК-21.10.2014-003

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *