«Не гни спину! Ставай поруч!»

Анонс зустрічі з Р.Білоцерківською

          риммаВ час коли на коліна намагаються поставити всю Україну внутрішні і зовнішні вороги, з словами зрозумілими кожному українцю звертається Римма Білоцерківська: «Не гни спину ! Ставай поруч!» Де знаходить силу ця тендітна жінка з Луганської області, надихаючи принижених і ошуканих по всій Україні? – В правильному тлумаченні Законів і виконанні норм прямої дії Конституції України, які захищають її і всю команду однодумців від злочинних «правоохоронних» органів і утисків невдалих політиків – розорителів.
Впевнено навколо її юридичних досліджень формуються команди свідомих громадян – власників, щоб самостійно відновлювати Україну, починаючи з самих маленьких населених пунктів, бо вірить в генетичну спроможність українців відродити села і ствердити міста. Ми теж, тому і поруч. Запрошуємо і вас.

23.02.2015р. о 17.00 за адресою вул. Малишка 25А. в приміщенні ЖРЕО № 411, ( від ст. м. Чернігівська 5-10 хвилин пішки) відбудеться семінар Р. Білоцерківської для підприємців «7 кроків в стабільне підприємництво». Запрошуйте всіх тих, хто втомився нічого не робити, хто сумнівається в успіху, хто страждає від депресії… приходьте всі, кому дорога Єдина і неподільна Україна.

1 коментар до “«Не гни спину! Ставай поруч!»

  • 20 Лютого, 2015 о 17:12
    Permalink

    Ріма Я постараюсь прийти Я думаю буде цікаво

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *