Не бути судам суб’єктами господарювання! Громада сказала – громада зробила.

      судді ляльки Тема судочинства в Україні  бентежить кожного громадянина, навіть того,  на долю кого не випали випробовування вироком « справедливої» Української Феміди. Та і не дивно, стільки розмов про безправ’я, стільки фактів про тортури та знущання, вартість судових процесів. Аналітика журналістських розслідувань по даній темі «Секретні матеріали: чому люстрація пройшла повз одіозних суддів» грудня 2014р. поставила в плани нашої ГО завдання відкрити завісу над цією сферою і спробувати потрясти те болото, що називається правосуддям. Збирали колективом матеріал, цікавились станом  голосних справ. Особливо позбавилась сумнівів надавати матеріали по цій темі після  особистого знайомства з правозахисником Дмитром Павліченко та його сином, які на своїй власній шкірі відчули  всі «тонкощі» і судових розслідувань, і фальсифікацій, і післятюремної «реабілітації», яка відбувається до сьогоднішнього часу  в судовій тяганині  повернення права на майно, викрадене іноземцями за сприянням «державних» органів, щоб повноцінно жити.  Через митарства та майнові поневіряння нового  соратника я дізналась про те, що від звинувачень, втрат реально не захищений ні жоден, навіть самий законослухняний і навіть богобоязливий громадянин. Тому ще з більшою  відданістю ми і заглиблювались у вивчення методів очищення кабінетів влади від ненажерливих товстосумів їх спотвореної людської  природи і в пошук серед простих людей відповідальних і свідомих громадян, здатних потенційно зайняти державні місця, щирих патріотів України і політиків народжених від Бога. Зазначаю, що ми тим скарбом забезпечені на століття.  В наших відеоматеріалах таких налічується десятки. Ваша підтримка їх методів будівництва  славетної  України реалізує шанс, що надав кожному українцю МАЙДАН,  справи якого нині полумяніють на місцевих майданчиках, в кабінетах злочинної влади, де відстоюються конституційні права кожного громадянина.

От і прийшов час поділитись особистими враженнями і висновками. Так, діяльність Д. Павліченка на свободі в справі звільнення незаконно засуджених відкрила таємниці винесених рішень злочинного суду,  діючих як суб’єкти господарювання. Пропонуємо всім вам переглянути відео,  в якому видно чому ми в тому впевнені. (відео 1 та відео 2)

Накипіло у людей, наболіло і запеклось на серці. Але судді невгамовно безконтрольно зрощують свої капітали і майно. Чому б і ні!  Впевнені в безкарності і в даремності так званих антикорупційних  реформ люстраційного комітету, що створений з тих же системщиків Кучмовсько – Ахмтовської  олігархії, хоча і під іншими знаменами політичних кланів. Ініційована ними зміна облич по партійній окрасі не призведе до якісних змін життя суспільства, хоча і зробить тимчасові незручності довічним корупціонерам. Доказом таких висновків стала подія, свідком якої нам з Д Павліченко вдалось бути 19 лютого 2015 року за Круглим столом тема якого носила  риторичне питання – «Люстрація: шлях в Європу?».  Він був  організований за ініціативи громадських організацій «По захисту прав людини», «Рада юристів України», «Правовий захист землекористувачів», благодійної організації міжнародний благодійний фонд «Патріоти України»  і проведений  Національною асоціацією адвокатів України.  Здавалось вся судово-прокурорська еліта Києва зібралася для того, щоб висловити міністерству юстиції  своє обурення і навіть звинувачення в злочинах проти людяності та гідності такої «привелійованої»  касти суспільства, як судді та прокурори по причині виконання Закону України  «Про очищення влади». ( Зазначаємо, що цей Закон № 1682-VII Верховна Рада прийняла 16.09.2014 без аналітики поточного  стану всіх органів державної влади і в т.ч.  судів та прокуратур, як юридичних осіб – підприємців, що є злочином. Граються чиновники з терпінням людей, деруть Україну, а чи довго ще буде те коїтись  залежить від нас. )

16 17

Модератором заходу була адвокат, Голова правління Всеукраїнської громадської організація “Правовий захист землекористувачів” Анна Колесник,  яка на своїй сторінці досить однобоко і з запізненням про подію прокоментувала погляди учасників. В  списку згаданих спікерів нічого не сказала про позицію громадськості,  яка наполягала на озвучуванні для всього суспільства базового  злочину здісненого  зазначеними органами, що триває всі 23 роки поспіль6 не в конституційний спосіб сторені судові органи і прокуратура України. Якщо не зупинити, то  це буде коштувати Україні занадто дорого. Модератор після наших виступів  мудро переводила розмову в іншу площину, згладжуючи гострі кути піднятих тем.    Пропонуємо подивитись весь хід дискусій, діалогу, емоцій,  що переходили на короткотривалі сварки, які відбувались  в залі Готелю Україна. ( Просимо пробачення за якість зйомки. Весь зміст оприлюднюємо  з метою бажаного розуміння куди і хто котить Україну  в небуття.)

    13 21

Примітним і важливим для нас учасників було те, що ми своє зерно посіяли і переклали відповідальність на плечі суддів, прокурорів,  а тим більше АДВОКАТІВ, прізвища яких можна побачити на відео. Важливим для нас було те, що ми особисто не на камеру спілкувались по всім суспільним ризикам і наслідкам з іноземною представницею даної проблематики –  польським експертом Агнешкою  Пясецькою.  Вона дала нам зрозуміти що всі ми є вільні у своїй країні і маємо самотужки долати труднощі становлення державності і при цьому замовчала коментар щодо фінансування політики «наших» нелегітимних органів нестворених гмінами ( територіальними громадами), а створеними у злочинний спосіб приватними особами, що змушує нас ще раз добре замислитись про  щирість надання українському народові фінансової допомоги.  Протягом тижня сподівались на хоча б якийсь резонанс у ЗМІ від тої події, але даремно. Фотокамери і фотоапарати активно клацали  учасників суто для внутрішнього користування.

        Тож, прості пересічні громадяни, розраховуючи лише на себе, йдуть виконувати справу звільнення України від криміналітету судово прокурорську систему  в районні суди. Графік відеовідвідин почали з суб’єкту підприємницької діяльності – Голосіївського суду м. Києва, що самочинно взяв на себе обов’язки Українського правосуддя. (відео)

 (фото заяви)

   Заява про злочин на Голосів суд 1 стор.Заява про злочин на Голосів суд 2 стор

        16.03.2015р. акцією активізму та протесту примусили здригнутись суддів і міліціонерів, які не впустили нас поспілкуватись з Головою Первушиною Оленою Сергіївною в кабінети  суду.   Як це відбувалось в деталях, дивіться всю хроніку без цензури.

      Сподіваємось, що після візиту обуреної, і при тому спокійної громади судді та міліцянти будуть думати, що з тим всім робити, залучаться до конституційного процесу і не будуть очікувати справжньої і досить болісної люстрації, яка за планами мінюсту почнеться  з 19 червня 2015р. В противному випадку всі судові рішення від сьогоднішнього візиту будуть вартувати суддям та чиновника даної установи покарання в вигляді позбавлення волі. То ж або всі мерщій під захист Конституції України і повертаємо до себе втрачену повагу,  або геть з приміщень територіальних громад. Діяльність самозванців від імені України підриває правову основу всієї держави України, чого ми не маємо права допускати в кожному куточку України. Бажаємо вам у своєму районі аналогічно провести розслідування і довести їх результати до відому всіх громадян та посадовців. Очищення влади проведемо всім народом  через звільнення  кабінетів влади від самозванців і через загальні збори в громадах переоформимо їх на державні органи, що будуть служити громадам.

Продовжуємо наші спільні справи, панове, оскільки  час не жде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *