Всі забудовники публічної землі нині є РЕЙДЕРИ. Київрада без реєстрації.

Всі забудовники рейдериДосвід протесту Миропільська, 29 –
допомога всім активістам.

         Не боїмось стверджувати що нині всі забудовники є  рейдерами, оскільки маємо  всі підстави і документи, які будуть для вас методичними рекомендаціями у протестах проти забудов.  Нічого не має краще знань отриманих в практиці. Тому  пройдемо її на прикладі мешканців будинку  Миропільска, 29.

      Поки що справа їх захисту знаходиться на етапі середини. Забудовник вже втретє залишив  власників цієї ділянки у спокої, але чи на довго буде залежати  і від вас, тих хто не живе за цією адресою.  Захистивши зелену зону поруч власного житла за оприлюдненою нижче стратегією,  ви додасте сили і мешканцям Миропільскої,  29, і Вершигори, 9, і Гарматної,44, і Волгоградській 25, і фонтану на ПОдолі  та ін. А як це зробити, зрозумієте, почитавши статтю до кінця: крапка в забудовах лежить не за рішенням  Київради, а в здійсненні конституційних кроків місцевої громади. Такі дії розпочали правомірно та послідовно втілювати мешканці  16 поверхівки на вул. Миропільска ,29.   https://www.youtube.com/watch?v=G7m9Rkwov_M

         В такому охайному будинку живуть і відповідальні господарі. Особливо дружній колектив активістів, що вдало розподілили між собою  обов’язки по збереженню житлового комплексу, де кожний відповідає за свій напрямок. Згідно «Положення про збори за місцем проживання» проводять всі свої зібрання, ведуть протоколи, обрали дієвий правозахисний будинковий комітет, який не лише дружньо діє в будинку, а і виходить за межі своїх стін з тим, щоб згуртувати масив: опікуються всіма проблемами на мікрорайоні і допомагають мешканцям інших  будинків,  які потрапили  в сітку системи. Як виявилось з досвіду інших ошуканих забудовами киян, не всі здатні повторити їх досвід самоорганізації під конспіративним протестом працівників ЖЕКІВ і проживаючої поруч партійної номенклатури . що боїться свідомих громадян, проявивши себе в самоорганізації. Зазвичай більшість загрузає у спровокованих сварках, бажання легкої допомоги від політичних сил,  які їх приводять все одно до забудов, підкріплюючи правомірність рішень судовими вироками, або  громадськими слуханнями. Сила ж буд кому Миропольска 29, в тому, що вони минають ті всі маніпуляції і вміло використовуючи  діюче  законодавство, опробовують не відомі до нині  форми безпосередньої демократії. Вони  виникають з розуміння себе як громадянина – власника держави.  Секрет свідомості справжнього власника вони чітко уловили і зрозуміли, що не мають більше від кого чекати допомоги, лише самі. Тому свої  рішення доводять до місцевих чиновників як обов’язкові до виконання. Такими діями були встановлені лічильників води в будинку, проведений ремонт в під’їзді та ін.

       Але незважаючи на все, на їх долю випало в 2012р. чергове випробування за схожим для всіх сценарієм: https://www.youtube.com/watch?v=ghBIW_1KMjw

       Взимку, під час революційних подій, коли українці відстоювали  гідність на МАЙДАНІ, для мешканців даного будинку теж прийшли випробування і їх доріжка до трамвайної зупинки була злочинно завалена горою бетонних стовпів.  Але невідомі «Робін Гуди» бетонними плитами облаштували собі міцну бетонну огорожу для заборони в’їзду  будівельної техніки, викрасивши в національні кольори. мир 29 Листування з посадовцями, скарги в прокуратуру не подіяли і над зеленою галявиною  громади  знову нависла біда. 16.03.2015 р. вранці, коли максимум народу на роботі, знову на подвір’я  в’їхали  рейдери з технікою. Мешканці були вкрай пильні і організовані, їх обуренню не було меж і вони емоційно давали оцінку тому, що відбулось.

«Миропільска, 29 вкрадена прибудинкова територія.»

https://www.youtube.com/watch?v=O2HKgAMFc2w

        Паралельно з мешканцями за  особливою антирейдерською стратегією діяла вже відома в інших районах столиці наша  ГО «Самоврядна громада». Вивчивши  досвід переможних проектів у сільській місцевості, провівши ряд розслідувань про  відсутність правовстановлюючих документів у Київради, яка без узгодження з громадянами виділяла  землі під забудову ми з’ясували що і правовстановлюючих документів забудовники не мають теж.   Тобто ПП «Кутовий» який нібито викупив 10 соток землі  в «Київраді» у приватну власність ніде не рахується як власник.

https://www.youtube.com/watch?v=1ulcM9h72Jg

      Дивною відповідь була не лише для мешканців, але і для юриста забудовника. Сподіваємось, що на основі цих запитів і відповідей на них вистачить свідомості у забудовників зрозуміти,  що вони були обкрадені так званим  «державним органом – юридичною особою» Київрадою , яка такою не являється.  Сподіваємось на те, що так як і мешканці даного будинку,  забудовники стануть в конституційний простір і  разом з нами, мешканцями, почнуть  шукати відповіді на питання  куди і на якій підставі були стягнені  кошти за продаж 10 соток землі?  Не хочемо вірити в те, що пан Кутовий сам особисто знав про відсутність органів державної влади в Україні і навмисне обкрадав себе, столицю і державу. Ми повідомляємо про це всіх, хто ще сподівається на КИЇВРАУД у вирішенні наших проблем. Не варто. Ось всі пояснення біди.

      Якщо це так, то краще  відмовитись від таких планів і залишити  власників житлового комплексу (будинку і землі під ним) в спокої. На це розраховуємо ми, ОСН КМК «Пробудження», будинковий комітет Миропіслької вул.,29 і правозахисна ГО «Самоврядна громада».

      Надаємо  всі оприлюднені у відео документи і висновки з громадських розслідувань для обгрунтування злочинності Київради. Київрада Докази-нелегі-КИЇВРАДИ-5

Держах майно та земля 1 001держархів 2
держ архів 3
     Реєстрація Київраи 3 Реєстрація Київради 2 Реєстрац КИївраи 1.

ВивчФонд держ майна провідсутність засновників КМР 001айте, опробовуйте в себе  і передавайте практику іншим.

      Що потрібно щоб захиститись від рейдерів і наслідків діяльності  злочинних суб’єктів господарювання, що присвоїли собі статус  «державні органи» і шахрайські діють від нашого з вами імені ( роздають в незаконний спосіб і без нашого відома землю, майно, необґрунтовано підвищують  тарифи, закривають лікарні, дитячі садки, знищують заклади освіти та культури) ?

              Пропонуємо :

 1. проводити правомірні акції непокори, прямої дії оприлюднюючи результати громадських розслідувань і відкриттів про не легітимність державних органів та установ, що приймали злочинні рішення. Хоча максимально уникати сутичок, протистояння, провокацій і бійок.
 2. Провести збори власників локальної території за місцем проживання і за питаннями денними прийняти законні рішення у відповідності до осинового Закону України – Конституцію УКраїни

1) обрати будинковий комітет з орієнтацією його діяльності на участь у встановленні конституційного устрою шляхом створення тер громади – власника (оформлення публічної власності за громадами) з правом юридичної особи  публічного права з тим, щоб створити реальні  органи державної влади, прийняти статут тер громади з прописаним правом відклику депутата на даній території ;

 2) здійснити норму прямої дії – винести рішення 50%+1 голос по тій чи іншій забудові.  (ст. 6 Європейської хартії за місцем проживання;)

 1. Зробити запит у відповідний орган місцевого самоврядування за формою №1,Запит Київ (1) відповідно до своїх умов;
 2. Розповсюджувати отримані з запитів знання, вказуючи курс на проведення загальних зборів тер громади через обрання будинкових комітетів із громадських представників і проведення інвентаризації майна з тим щоб вивчати джерела поповнення бюджету і обґрунтування економічно обґрунтованих тарифів;
 3. Попередити забудовника про свої розслідування і стан справ про не легітимності рішень органів з тим, щоб мирним шляхом зупинити забудову до формування реального контролера – державних , залежних від тер громади, органів( пвідомити,  що після створення тер громади повернетесь до даного питання)
 4. У випадку незгоди на мирне порозуміння, організовувати громадську  охорону об’єкту,  не залучати  політичні сили та залежні від них ГО, а запрошувати в допомогу власників сусідніх будинків з метою самоорганізації і об’єднання навколо спільног майна;
 5. Залучати «державні» органи до вирішення проблеми через письмові звернення, збираючи досьє на їх ставлення до правопорушень ( як про участь в захисті інтересів так і саботаж його), ( викликати працівників МВС і фіксувати всі злочини забудовників;
 6. Використовувати будь які інформаційні ресурси, доносячи  якомога  більшій кількості людей деталі протистояння (ПІБ забудовника, походження, фінансування, діяльність… )
 7. Створити ОСН за місцем конфлікту через збори за місцем проживання, провівши інвентаризацію майна і легалізувати його шляхом повідомлення  в Київраду та в КМДА ( Закон України « Про ОСН»)
 8. Не варто створювати ОСББ заради збереження землі, оскільки в умовах не легітимно створеної держави (що документами підтверджується на нашому сайті) це буде досягатись з ризиком втрати і землі,  і житла.  
 9. Створимо територіальні громади – первинні суб’єкти місцевого самоврядування – юридичні особи – власники в кожному районі – основу правової держави і земля стане реальним національним багатством.

 Тому до справ.  Оргкомітет по встановленню конституційного устрою в Києві відкритий до участі кожного громадянина України. В разі  відсутності до 1 травня  повномасштабної самоорганізації на місцях, готовий оприлюднити  нову програму дій, яку будемо надавати на нашому сайті, як методичні рекомендації. Методичний центр, незважаючи на ненадане нам КИЇВРАДОЮ ( хоча і обіцяв  В. Клічко на особистій зустрічі ) приміщення, діє.

 Щосуботи о 15.00 ми біля ГОЛОВПОШТАМПТУ проводимо роз’яснювальну роботу щодо правозахисту та підготовки киян до зборів в районах столиці. Нам є чим поділитись і що вам всім розказати. Приходьте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *