ЖЕК – не вирок, ЖЕК – шанс зберегти житло і публічну власність.

ми 4Як зупинити  тарифний тиск

і обмежити владу монополій ?

 Які б  самі «най незалежніші» інститути  і центри  політичних досліджень, інститути міста не працювали над створенням  програм  для  забезпечення прозорості місцевих рад  та децентралізації  влади в Україні;  не проводили різного роду навчання новітнім технологіям; не створювали методики   задурманення мізків, називаючи їх програмами  розвитку громадянського суспільства і пакетом реанімаційних реформ;  і як би вони підступно не втілювались політичними партіями різних символік та кольорів, суспільство йде шляхом  побудови  правової, незалежної суверенної держави – унітарної республіки Україна, чітко базуючись на діючих нормах законодавства, які 23 роки конспірувались за гаслами політичних спотворених ідей.  

      Як завжди пропонуємо на нашому інтернет ресурсі конкретні справи, дії активних громадян, які наближають всіх до результату – кінцевої мети – досконалої підконтрольної народу держави.

      Так,  відомий Вам масив Комсомольський по зразку малих міст, що  задають тон в конституційному самоврядуванні,    переходить до практики і отримує свою школу становлення його нижньої ланки: самоорганізації населення окремого мікрорайону за ст 6 Європейської хартії місцевого самоврядування.

 ми 2       На масиві все більше і більше киян усвідомлюють, що потрібно самостійно вникати в деталі проблем  державного  управління, розв’язувати вузли корупційних схем, павутиння родинно – дружніх зв’язків і відновлювати звітність посадовців перед народом. Наш гурт  активістів – однодумців чітко дотримується розуміння, що суспільство зможе  звільнити себе від  мотлоху нафталінових ідей «совєтської» системи  лише  ставши в простір виконання простих і доступних для всіх методів  саморегулювання і самоконтролю,  викладених в Конституції України, яка (акцентуємо !) не  потребує ніяких  змін, а  потребує негайного втілення. Тому,  всілякими зусиллями громадські активісти домагаються  цього на місцях, передаючи досвід іншим. Так і зараз запрошуємо відвідати інформаційно – роз’яснювальні збори  по питаннях реформування системи ЖКГ на масиві. ( вся передісторія підходу викладалась в статті «Чого чекати якщо закриють ЖЕКи ? http://vyhid-e.org.ua/?p=2006)  На них були присутні представники  виконавчих органів Дніпровського району та Києва,   зміст виступів яких ще раз підтвердив правильність обраного громадського проекту:

  1. не допустити формування нового монополіста на базі об’єктів публічної власності, а створити з ЖЕКУ № 411  КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО по якісному обслуговуванню будинків окремо  взятого масиву з метою його оптимізації і  створення  умов благоустрою  проживання як в будинку,  квартирі так і в цілому на масиві.
  2. об’єднатись мешканцям  у склад ОСН КМК « Пробудження» з метою  контролю за діяльністю органів державної влади у всіх сферах життєдіяльності локальної громади і  приведення тарифів ЖКГ у відповідність до їх економічно обґрунтованих показників.

     Дивним фактом стало те, що з керівництва  Комунального  підприємства «Керуюча кампанія» ніхто  не  прийшов з метою «реклами» своєї діяльності, яку нам прийшлось оцінювати лише  з доповіді представника київської адміністрації і по листівках, які в охайному вигляді нам дістали  наші однодумці з Печерського району. На нашому масиві вони були не в товарно – рекламному вигляді,  а в  хаотично приліпленому на дверях під’їздів разом з рекламою від В. Клічка про замороження ціни за послуги КП «КК».( ФОТО) Не складно уявити,  що нас  чекає в перспективі з такими підходами.

          В ході зборів  (, на яких присутніми були 75 чоловік)  стала зрозумілою всім стратегія діяльності ГО «Самоврядна громада», що є зареєстрованою юридичною особою і діє у відповідності до статуту.  Вона взяла на себе відповідальність опікуватись захистом прав киян на самоврядування та на самоорганізацію і не сходить з обраного шляху. Зрозумілим було пояснення запрошених досвідчених правозахисників, які мають за плечима досвід власних перемог над системою і готові залучатись до конкретних проектів самовизначення громади Дніпровського району у територіальну громаду – юридичну особу публічного права, власника з прийнятим статутом, реєстром власників і реєстром власності. Вони, так як і ми розуміють,  що це має відбутись до місцевих виборів і за таких умов надасть їм демократичності і правдивості результатів.

мими 3

         Тож прошу після перегляду проаналізувати всіх доповідачів, всі питання і відповіді і надати свої зауваження та  рекомендації щодо обраного проекту.

« Самоорганізація масиву Комсомольський – досвід реформування ЖКГ та місцевого самоврядування.»

Також повідомляємо вам план наших наступних  дій:

  • З 10 квітня при ЖЕКУ №411 з метою збереження комунального майна масиву і в тому числі майна розміщеного в ЖЕКУ  почне роботу робоча група,  в складі якої будуть працівники ЖЕКУ № 411 та громадські експерти, делеговані демократично обраними в будинках будинковими комітетами. Право приймати участь в роботі робочої групи будуть члени будкомів, що матимуть на руках протоколи зборів в будинках з зазначеними прізвищами. Така вимога  унеможливлює безвідповідальність перед своїми сусідами, мінімалізує зраду економічних  інтересів та конституційних прав киян – співвласників частки неподільної публічно власності розташованої на масиві. Завдання робочої групи полягатиме в створенні конкурентоздатного КОМУнального підприємства на базі матеріально – технічної бази приміщень колишніх ЖЕКів  № 403 та 404
  • щосереди, під час прийомів  у начальника ЖЕКУ вул. Миропыльска, 13-А продовжуватимемо інформаційно – роз’яснювальну роботу серед мешканців масиву  і щочетверга в приміщенні клубу колишнього ЖЕКУ № 403 вул А. Малишка,25-А з 18.00 до 19.00  будемо проводити консультації щодо самоорганізації в будинках, та приймати протоколи  залучення мешканців будинків масиву у склад легалізованого шляхом повідомлення ОСН КМК «Пробудження» ( на виконання Закону « Про ОСН» та  Рішення Київради від 14.07.2011р. №372/5759 про дозвіл на створення ОСН «Комітет мікрорайону Комсомольський «Пробудження») а з 19.00 до 20.00 засідання робочої групи по програмі оптимізації ЖЕКУ № 411.
  • громадські активісти та робоча група по реформуванню ЖЕКУ № 411, ініціюємо проведення інвентаризації майна публічної власності до якої залучаємось самі і вимагаємо здійснити  її  паралельно структурними підрозділами адміністрації Дніпровського району.   ( тлумачення публічний (лат., суспільний, народний) 1. Який відбувається у присутності публіки, людей; прилюдний, привселюдний, гласний, відкритий. 2. Призначений для широкого відвідування, користування; громадський, загальний, загальнодоступний.)
  • До кінця квітня – першої половини травня (за умови отриманих результатів інвентаризації майна публічно власності масиву), залучивши громадський ресурс фахівців, маємо встигнути оприлюднити проект збереження ЖЕКУ і надати показники економічної ефективності утримання його ресурсом громади Комсомольського масиву.
  • До кінця травня сторити  ефективний  інструмент впливу на тарифну політику нелегітимних органів державної влади, через повноцінний ОСН КМК «Пробудження», який має налічувати склад не менше як 50 % + 1 голос  мешканців ( виборців) масиву. Тому доцільно буде до кінця травня ( до шкільних канікул )  провести збори – конференцію мешканців масиву по прийняттю статуту – ПОЛОЖЕННЯ ОСН КМК «Пробудження» і прийняти програму благоустрою парків та скверів на масиві, використовуючи своє право прямої дії: рішення громади винести для виконання КИЇВРАДОЮ, а не по кожному заходу збирати підстави місцевої ініціативи не менше  1000 підписів.  Нам дається такий шанс реалізовувати свою волю у відповідності до законодавства .

 Такою є стратегія ГО «Самоврядна громада» на поточний момент,  в процесі реалізації якої ми відкриті для співпраці з тими, хто вбачає доцільність реалізації Конституції України  як шлях виходу з економічної  кризи та війни. Нам тут жити і нам обирати оптимальні шляхи наближення правової і соціальної держави.

Для  захисту конституційних прав  діє ГО «Самоврядна громада» і

ОСН КМК «Пробудження», що вбачають в ЖЕКУ – шанс.

Перевіримо і реалізуємо гуртом.

 І. Плотнікова

P.S.  Для розуміння настроїв КП «Керуюча кампанія » і для аналітики надаємо вам сканери документів.

001 Відповідь Вакуленко КК 2 001
КК 1 001

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *