Космічна, 6 в експериментах КП «Керуюча кампанія» триває і нині.

DSC05109      Через проблеми  ЖКГ до усвідомлення самоорганізації

 і значення будинкового комітету для мешканців

 В продовження теми, розпочатої нашою ініціативною групою разом з ОСН «Пробудження» та членами ГО «Самоврядна громада»  по пошуку і формуванню альтернативного громадського підприємства по обслуговуванню наших старих і занедбаних будинків, ми на прохання мешканців будинку вул. Космічна ,6 (Дніпровський район м Києва)  завітали до них в гості, щоб спробувати допомогти їм  в межах наших конституційних прав і повноважень відповідальних громадян.

Давайте разом ознайомимось з красою буття та існування господарів.

         Сподіваємось, це відео в першу чергу подивляться ті, хто має відповідати за якісне та професійне обслуговування наших будинків. Щоб ви зрозуміли  якою повагою до споживачів ставляться робітники КП «Керуюча кампанія»  запрошуємо в кабінет до В. Вакуленка https://www.youtube.com/watch?v=RDPmyG9kTH0  Нині він наполягає на руйнуванні стіни мешканки, яку заливає дощ з 12 поверху, хоча вона проживає на 11 поверсі.

       Співчуваємо, але змінювати ситуацію прийдеться самовільно саме їм, допоки кияни не розберуться, що таке життя і вся біда країни стала лише за нашої з вами вини, що ми ці 23 роки  просиділи у екранів шоу програм та серіалів і впустили «джина суворого капіталу» у власні спільні будинки. Він жорстокий  і безвідповідальний до того часу, допоки  не знайдеться група свідомих громадян  і не усвідомлять, що життя вимагає від них нових підходів контролю.  Цей контроль в наших з вами руках і прописаний Законом України «Про ОСН» ст 14. ( Закон України 2001року « Про органи самоорганізації населення»)  Цю норму нині під свій контроль намагаються поставити ті, хто знаходиться поруч корупціонерів і крадіїв нашого з вами бюджету. Тому наполягаємо на вивченні норм закону і його впровадженні. Для нашого мікрорайону на користь локальної громади Комсомольського масиву вже більше 5 років  діє, працює і задає тон по всій столиці наша група і ми радо ( волонтерські ) допоможемо всім тим, хто захоче змінювати життя  у себе на подвір’ї, щоб змінити життя в Україні у відповідності до нині діючої Конституції України.

        Щодо Космічної, 6, то рішенням демократично і відповідально обраного будинкового комітету треба взяти під контроль  дії самозванців КП «Керуюча кампанія» і під час комісії, проведеної фаховими спеціалістами треба визначитись про тип ремонту покрівлі житлового будинку. В іншому випадку ремонт може стати з побічною дією не лише для 5 квартир.

     Зважте на це і починайте готуватись до зборів в будинку по обранню будинкового комітету. Протокол  зборів і порядок денний при необхідності ми можемо надати такий, який унеможливить будь – яке знущання над громадянами України. Не йдіть на поводу в тих, хто в будинку всі 23 роки реалізовували політику розкрадання нашого з вами майна.

    Звертайтесь до нас в разі потреби. Ми поки що  благодійно працюємо для мешканців Дніпровського району м. Києва. Радимо подібні ініціативні групи створювати у всіх  інших мікрорайонах, правдиво, неупереджено і незалежно висвітлювати всі сторони буденного життя, щоб воно змінювалось згідно законів України, а не понять зухвалого бізнесу, що очолює країну.

Ми з вами у важкі часи, знайшли вихід з цих проблем і готові з вами поділитись, щоб знайти ще кращий.

З повагою, Інна Плотнікова

P.S. Як дана проблема вирішуватиметься в цьому будинку за умови відсутності незалежних каналів ЗМІ ми будемо повідомляти через доповнення в цій статті.

Як обіцяли. Слідкуємо за подіями.  після отримання звіту звіт Жеку серпень на 13.07. 2015рза виконаний ремонт , завітали до господарки щоб перевірити написане.

 Що ми побачили?

 https://www.youtube.com/watch?v=FgAQ7AE5ilo

Самоорганізовуйтесь і цей хаос припиниться.

DSC05113DSC05112DSC05111DSC05109DSC05108DSC05107

 

 

 

2 коментарі до “Космічна, 6 в експериментах КП «Керуюча кампанія» триває і нині.

 • 19 Січня, 2016 о 15:30
  Permalink

  Це вже 2016 рік… Стікі років і все одне ітеж,

  Відповідь
  • 21 Січня, 2016 о 02:06
   Permalink

   я би так не сказала, Івалон. Все міняється. Ви ж думаю в курсі, що все звідкись починається, народжується. А роди процес болючий та важкий за звичай.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *