«Калина червона» відвойовує місце для репетицій в клубі тергромади.


Kalina_001

        На нашу адресу звернулись мешканці масиву, що є учасниками хорового колективу  «Калина червона»,  художнім керівником якого являється  Гранська Зінаїда Іванівна, з проханням посприяти в отриманні  права користуватись приміщенням клубу – актової зали за адресою вул. А Малишка -25/1  під час репетицій хорового співу в понеділок та середу з 17 до 20.00 і проведення концертів. Цей фольклорний,  аматорський  колектив є активним учасником багатьох концертів, відкритих майданчиків Києва, частим учасником концертів Дніпровського району.  

        Ми відвідали репетицію колеткиву, почули їх голоси, що варті оплесків.

, повністю підтримуємо дану ініціативу, приєднуємось до їх благородної  і благодійної справи нести культуру українського народу в маси. З цією метою ми ініціюємо відродження приміщення за адресою вул. А Малишка  25-А, як місця регулярних зустрічей людей по інтересам – КЛУБУ ГРОМАДЯН МАСИВУ «Комсомольський». В ньому будемо проводити навчальні семінари з самоорганізації та правового захисту,  заняття з аеробіки,  хорового співу,  збори  громадськості по питанням самоврядування, екологічного захисту, забезпечення житлово – комунальними послугами. Для повноцінної роботи клубу нам потрібні наступні приміщення: актова зала, підсобна кімната поруч зі сценою і туалетна кімната.

Kalina_002       Просимо надати це приміщення в розпорядження ОСН КМК «Пробудження»  на систематичне  використання  для проведення громадських, культурно – освітніх заходів спрямованих на  самоорганізацію населення, на справи самоврядування   і надавати ключі під відповідальність Голови ОСН КМК «Пробудження» (РІШЕННЯ КИЇВРАДИ від 14 липня 2011 року N 372/5759 Про дозвіл на створення органу самоорганізації населення “Комітет мікрорайону Комсомольський “Пробудження” у Дніпровському районі м. Києва) легалізований шляхом повідомлення 28.11.2012р. вх. № ОП/КО 34735

Прийшли часи коли  зупинять війну мирним шляхом спів, культура та мирна праця.

З таким зверненням ми звернулись до В. Клічка, В. Горбунова і до начальника ЖЕКУ, що обслуговує як може наші 82 будинки масиву. Будемо чекати виконання наших прав.

Відсутня громада Дніпр району

Мал 25, А 001 скан заяви Калина червона

Надали і відповідь. Клуб громади, а не КП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *