Анонс зустрічі Ольги Яремків з активістами сторення територіальних громад в Києві

      де знайти гроші   Продовжується цикл Інформаційно – аналітичних семінарів для громадських активістів, які проводяться в рамках роботи оргкомітету по встановленню конституційного устрою в м. Києві, легалізованого 2.01.2015 р. в Київській міській раді перед В. Клічко і депутатами постійної комісії Київради по питанням місцевого самоврядування. Заходи відбуваються суто на власному ентузіазмі активістів  з однією лише метою: підсилити конституційний процес оформлення та обліку публічної власнсоті, як етапу на шляху реалізації національної ідеї – створення багатих та економічно спроможних територіальних громад – власників і субєктів публічного права, створення державних органів влади українського народу і проявлення в них достойних лідерів територіальних  громад.            Так 28.05.2015 р. в м. Києві на вул А. Малишка 25-А відвідає наші освітні заходи автор антикризової програми “Обкрадена Україна”,
Голова ВГО “Народна солідарність ” м. Львів, економіст Ольга Михайлівна Яремків, з якою ми розпочали співпрацю влітку 2014 року, були учасниками спільних заходів і визначились щодо співпраці в справі захисту майнових прав громадян України прописаних в Конституції України. Вона неодноразово виступала перед киянами – активістами, мала промову на Майдані під час віче, про що ми детально розповідали на сайті.
http://vyhid-e.org.ua/?p=1453,
http://vyhid-e.org.ua/?p=1513,
http://vyhid-e.org.ua/?p=1438

          В четвер вона надасть висновки щодо економічного стану України, стану справ Національного банку, тарифної політики Уряду щодо ЖКГ, стратегії приватизації в Україні зроблених на основі відповідей на власні запити до Кабінету міністрів України, власних економічних розрахунків. Вона надасть розгорнуту картину фінансової заборгованості держави перед народом України і відомими правозахисниками будуть запропоновані варіанти відшкодування збитків нанесених населенню України.
На подію запрошуються економісти, юристи, правозахисники, що займаються в сфері піднятих питань.

Програма семінару :
1. Виступ О. Яремків. Основна доповідь.
2. Питання – відповіді гостей – економістів та юристів.
3. Узагальнення відправних моментів для спільних дій громадськості в справі виконання Конституції України в частині оформлення національного багатства територіальних громад – публічних власників.

Громадськість має діяти професійно, фахово і чітко діяти у відповідності до норм Конституції України на противагу чиновницькому апарату, що діє за вказівками та інструкціями створених на замовлення олігархів громадських організацій. Тому запрошуємо всіх бажаючих стати свідками обговорення та дискусії пошуку кращих практик та стратегій. Семінар при потребі буде проводитись два дні з метою узагальнення спільної юридично – економічної платформи заходів встановлення конституційного устрою, створення територіальних громад – публічних власників у всіх адміністративно – територіальних одиницях України. Тематика зустрічей по економічним питанням буде формуватись під впливом суспільного запиту на вирішення проблем. Слідкуйте за інформацією на сайті http://vyhid-e.org.ua/
І залучайтесь до обговорення питань в групі Територіальні громади районів столиці
сторінка Римми Білоцерківської (юридично правовий відділ конституційного процесу )

Оргкомітет встановлення конституційного устрою в м. Києві
тел. (044) 360-15-19
моб. (093) 63-000-66

Хід її буде опублікований з часом на цій сторінці. Будьте з нами, щоб бути в курсі дискусій по головним темам для суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *