Антикризова програма О. Яремків в допомогу активістам територіальних громад Києва.

            О. Яремків на семінаріВ рамках роботи оргкомітету по встановленню конституційного устрою в м. Києві і оформленню майнових прав територіальних громад, що зацікавив найбільш свідомих та відданих справі гідності киян,  інформаційно – освітнім сектором в тісній співпраці  юридичного і економічного секторів 28.05.2015р. в Дніпровському районі м. Києва пройшов  семінар – обговорення антикризової програми економіста  Ольги Михайлівни Яремків, автора книги «Обкрадена Україна» за її безпосередньої участі. Ще влітку 2014 року наше знайомство з нею привнесло в спільний конституційний процес усвідомлення обсягів матеріальної та фінансової шкоди нанесеної олігархами разом з чиновниками українському народові. ( в статтях викладена її робота, відео заяв та висновків http://vyhid-e.org.ua/?p=1453, http://vyhid-e.org.ua/?p=1513,  http://vyhid-e.org.ua/?p=1438)

        Об’єднавши думки в спільних планах діяльності, ми разом  на МАЙДАНІ під час віче проголосили національну ідею для України і реалізовуємо її в умовах відвертого спротиву чиновників і так званих активістів, що діють під патронатом державних адміністрацій Президента України.  Ми впевнені – свята справа не поборена. Тому ніяким псевдо реформам місцевого самоврядування не зупинити її; новоспеченим лідерам не очолити, бо вона наповнена  непідкупним змістом повернення майнових прав для всіх українців, а не окремої групи громадян – активістів.  Тому  в нашу перевірену справами  команду впускаємо всіх, хто готовий зробити хоча б один крок по наближенню результату, зміст якого  ми добре знаємо і з шляху не вернемо.

          Так і на цей раз семінаром  з економічної стратегії зацікавилась досвідчена активістка громадських протестів попередніх років незалежності Батовська Ніна Анатоліївна. ЇЇ позиція  заслуговує на увагу всіх наших постійних читачів. Час покаже на скільки щирими і незалежними від політиків будуть її наміри відновлення майнових прав громадян України і якими діями вона підкріпить свої заяви. Однак слова її варті оприлюднення. Чи не так?

Батовська Н.А. на зустрічі з активістами оформлення прав територіальних громад – власників. 

            Разом з тим,  з абсолютною вдячністю за пророблену роботу ставишся до Ольги Михайлівни Яремків. Її позиція вже більше 10 років не змінна і набула розголосу в Києві лише завдяки революції. Запрошуємо переглянути її висновки, поради та хід практичних кроків в економічній та фінансовій сфері.

О. Яремків на зустрічі з активістами оформлення прав тер громад власників в Києві. 

          Згідно порад всіх учасників дискусії можуть діяти на свій розсуд всі ті, хто у відповідності до Конституції України і Закону про місцеве самоврядування компетентний вести самостійно роботу по підготовці до зборів. Висновки щодо програми конкретних дій орг. комітету для всіх  оприлюднимо на сайті після обговорення статті в робочій групі на ФЕЙС БУЦІ –  Територіальні громади районів столиці на сторінці https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/events/ та на сторінці  Римми Білоцерківської (юридично правовий відділ конституційного процесу )

Оргкомітет встановлення конституційного устрою в м. Києві  і надалі надаватиме поради щодо  заходів підготовки до загальних зборів громадян – власників за місцем проживання згідно своєї стуктури діяльності.

Як обіцяли , так і виконали. Всі матеріали надані О. М. Яремків ми надаємо в наступній практичній статті  http://vyhid-e.org.ua/?p=2316

Час прийшов спитати ЖЕКИ – за ремонти, олігархів – за громадян борги.

        фото оргкомітет

 Координатор

Інна Плотнікова

тел 360-15-19

093-63-000-66

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *