Круглий стіл по земельному питанню в протистоянні політиків з громадскістю.

ПРодається земляКоментарів до цієї статті не буде. Будуть матеріали з офіційного сайту КОНГРЕСУ УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ. На їх платформі відбувався захід.

Анонсували :  http://cun.org.ua/2015/chi-zberezhe-ukrayina-svoyu-derzhavnist-u-razi-nekontrolovanogo-prodazhu-zemli/

У вівторок, 23 червня 2015 р., у м. Києві,  в інформаційному агентстві «RegioNews»  (вул. Хрещатик 10, Б,  3-й поверх) відбудеться круглий стіл на тему «Чи збереже Україна свою державність у разі неконтрольованого продажу землі?» Початок заходу об 11.00.

У програмі: доповіді учасників, обговорення заявлених тем та прийняття резолюції.

Доповідачі:

Брацюнь Степан Іванович, Голова Конгресу Українських Націоналістів;

Біленко Сергій Борисович,представник Асоціації «Земельна Спілка України»;

Жемойда Олександр Віталійович, виконавчий директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», провідний спеціаліст у галузі аграрної  політики, менеджменту та  прикладної економіки;

– Заєць ІванОлександрович, відомий політик, народний депутат України багатьох скликань;

– Ключник Наталія, заступник керівника виконавчої дирекції  Асоціації сільських та селищних рад України

Планується обговорення таких основних тем:

1) Стан і перспективи використання сільськогосподарської землі в Україні;

2) Сімейне фермерське господарство як основа аграрного устрою;

3)  Ризики та переваги  добровільного об’єднання територіальних  громад для земельного питання;

4) Продовження  мораторію на продаж землі

Серед запрошених, крім активістів Конгресу з регіонів, народні депутати України Наталія Бучковська, Олег Медуниця, Андрій Лопушанський, науковці з НААНУ, експерти та відомі громадсько-політичні діячі.

Як організатор круглого столу, Конгрес Українських Націоналістів закликає усіх учасників до конструктивного діалогу заради економічної могутності Української держави, створення нової моделі влади, а також забезпечення самодостатнього розвитку кожної територіальної громади в Україні.

Контакти: press-kun@ukr.net тел: (044) 501-02-48, (067) 607 82 68, (097) 756 85 80

Пряму трансляцію круглого столу ПРИХОВАЛИ,

Ми це дійство відзняли. Прийняття резолюції блокували. Як це відбувалось дивіться самі. захищали як могли. Виступи демонструють позицію та прагнення організаторів.

А проінформували населення України про результати так. http://cun.org.ua/2015/kongres-proviv-krugliy-stil-prisvyacheniy-reformuvannyu-u-galuzi-zemelnih-pitan/

23 червня 2015 р. у місті Києві, в інформаційному агентстві «RegioNews», відбувся круглий стіл на тему «Чи збереже Україна свою державність у разі неконтрольованого продажу землі?» Конгрес Українських Націоналістів, що виступив організатором заходу, зібрав широке коло фахівців із питань агрополітики: громадських діячів, народних депутатів, експертів та науковців. Їх представила модератор заходу Ірина Станіславська.

Із вступним словом до присутніх звернувся Голова Конгресу Степан Брацюнь. Він привітав усіх учасників та пояснив, чому саме наша політична сила виступила ініціатором круглого столу з такої тематики. Степан Брацюнь наголосив, що Конгрес протягом усієї своєї історії відстоював розвиток та інтереси української нації та держави і жодного разу не змінював своєї позиції. Саме це, на його думку, і вирізняє нашу політичну силу з-поміж інших партій. На підтвердження своїх слів лідер Конгресу процитував витяг з постанови ОУН від 1929 року, яка стосувалася аграрної політики та відчутно перегукується з сьогоденням і нинішньою позицією Конгресу. Він також зазначив: «Земля є головним національним багатством українського народу, що наділена йому Богом у довічне користування. Конгрес зараз активізує просвітницьку та роз’яснювальну роботу щодо здійснення земельної реформи в Україні, керуючись прагненням взяти безпосередню участь у звершенні земельної реформи на благо української нації та усвідомлюючи спільну відповідальність за соціально-економічні реформи, сьогодення і майбутнє України».

З ґрунтовними доповідями виступили представник Асоціації «Земельна Спілка України» Сергій Біленко, виконавчий директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», провідний спеціаліст у галузі аграрної політики, менеджменту та прикладної економіки Олександр Жемойда, а також відомий політик, голова президії Союзу сільськогосподарських обслуговчих кооперативів, народний депутат України І, ІІ, III, IV та VI скликань Іван Заєць та заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад України Наталія Ключник.

Висловлювались різні позиції та думки стосовно питання продовження мораторію на продаж землі, реформування в аграрній галузі економіки, активно обговорювалися ризики та переваги добровільного об’єднання територіальних громад для земельного питання, а також стан і перспективи використання сільськогосподарської землі в Україні.

Активну участь у обговоренні взяли Голова ВУТ «Просвіта» імені Т. Шевченка Павло Мовчан, народний депутат України І, II та IV скликань Степан Хмара, Олександр Ковалів (НААН України), Іван Розпутенко(Національна Академія державного управління при Президентові України), а також голови обласних осередків Конгресу Богдан Борович, Володимир Ткач та інші.

Захід вийшов насиченим за змістом та емоціями. Більшість промовців зійшлись на думці, що земля та її природні ресурси в Україні, як найдорожчий актив української нації, – була, є і має залишитися основним національним багатством та єдиним об’єктом права власності всього українського народу, що перебуває під особливою охороною держави. Впроваджувати вільний ринок землі, особливо за теперішніх умов, злочинно, тим паче, не врегулювавши головні проблеми життєдіяльності для всіх українців, а особливо для селян – генофонду української нації.

Наталія Ключник висловила позицію Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад щодо ринку землі, яка сформульована у офіційному зверненні до ОДВ. У ній зазначається, що земля для українського села – це основа і фундамент для його існування. «Українському селу «перекрили кисень» з 1 січня 2013 року, коли вступив у силу закон «Про внесення змін до Земельного кодексу» і повноваження розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення було передано в Держземагенцію. «Пропонуємо підійти до питання використання землі комплексно і не розглядати її як об’єкт продажу. Земля і ресурси мають стати основою комплексної стратегії розвитку кожної окремо взятої громади. Саме громада має приймати рішення як ефективно використати землю. Україна не має втратити своєї ідентичності, цілісності, унітарності. Нація має зростати на своїй землі, яка буде ефективно використовуватися у інтересах українського народу», – наголосила доповідач.

Результатом жвавої дискусії став проект резолюції, що був прийнятий учасниками засідання круглого столу за основу.

У резолюції учасники круглого столу задекларували свою готовність до активної і системної співпраці в процесі впровадження реформ в Україні з органами влади всіх рівнів та громадськістю та запросили всіх до конструктивного діалогу заради економічної могутності Української держави, створення нової моделі влади в Україні, формування сильного місцевого самоврядування, забезпечення самодостатнього розвитку кожної територіальної громади.

Прес-служба КУН

P.S. Висновок один – в громадах реалізувати Конституцію України ст. 5,13,14,140,143.

Наші матеріали що надані на круглому столі містяться у вкладеному файлі. Наша позиція чітка і зрозуміла. Приєднуйтесь Земля нац багатство  Резолюцію яку прийняли будемо шукати щоб оприлюднити. Обіцяли разом доробити. Але….

Були свідками і змушено порушували регламент члени оргкомітету по встановленню конституційного устрою в Києві

Інна  Плотнікова

для довідки…

http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

https://www.youtube.com/watch?t=469&v=qR1DEdhooa4

Facebook : Інформаційна кампанія з питань права власності на землю “Моя земля – моє право”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *