Підприємець і податківець, в ваших руках порятунок держави Україна.

платити не платити

Навчально  практичний правозахисний

відео семінар  для підприємців і

службовців податкових установ

Хто є постійним  читачем, знає направленість діяльності нашого освітнього  сайту, організаторами  якого є незаангажовані знавці та практики економіки, політики, суспільних процесів і державотворення в Україні з азів самоврядування, які не приймають участі у виборах.  За плечами учасників –  практиків – конкретні справи роботи на місцях, що намагаємось відображати в групі. https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/   Об’єднавшись навколо встановлення конституційного устрою і методики  оформлення об’єктів публічної власності  українського народу,   ми надаємо рекомендації що і як діяти в кожній зі  сфер людського існування.

На цей раз публікація відео семінару – практикуму  юридично правового сектору  нашого оргкомітету здійснюється для підприємців  та  податківців України.

Не зовсім свіжі, але актуальні і на сьогодні реалії офіційної податкової  політики до вашої уваги.

 «Чому податків  стало менше, а платити потрібно більше? Факти тиждню, 08.02»

Спробуємо всім в деталях  пояснити суть питання, про яке Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу піднімала, ще за часів мирного життя в Україні. Так представники наші були нажаль одноразово запрошені  ідеологами України  – журналістами В. Портніковим  на передачу, яка відбувалась  за Участі відомих політичних особистостей Оксани Продан, Олександра Данилюка та Олександри Кужель , але тема залишилась лише в архіві ютубу. На цій передачі Р. Білоцерківська навчала «Як боротись з ринковою мафією».  

Микола Княжицький   один з перших розкрив шокуючу від правди інформацію, що дослідила  з законодавства юридична команда   ГО «Правовий простір»

Політики проігнорували висновки свідомих дослідників права в Україні і тоді  Римма Миколаївна з командою однодумців в інтересах освіти   розпочала в сільських клубах навчати  громадян, усвідомивших себе власниками.  Ось один із її палких і натхненних виступів «Не платити!!!»  

І справа таки йде не лише мережево по громадам, але піднімаєтся і в кабінети нелегітимної влади через заходи кишенькових громадських організацій на кшталт екологічних акцій та боротьбі з забудовами з гаслами боротьби з корупцією.  Іноді вдається більше і ми організовуємо навчання прямо в кабінетах.  Так не в захваті були від інформації  службовці  Дніпровської в м. Києві державній адміністрації http://vyhid-e.org.ua/?p=1113

Нині ж  далекоглядні підприємці  об’єднались  з впевненістю в правоті своєї позиції і організували   семінар для службовців  податкової інспекції в Нетішині, Хмельницької області.

Яким вийшов діалог дивіться самі.

Мікро підприємець (пояснення по законам Рімма Білоцерківська)

Круглий стіл з представниками податкової (мікропідприємець та податки ч.1)

Круглий стіл з представниками податкової (мікропідприємець та податки ч. 2)

Круглий стіл з представниками податкової (мікропідприємець та податки ч. 3)

Висновки

Податківці зрозуміли, що вимоги підприємців чіткі та справедливі, тому погодились, що будуть намагатись вирішувати питання. Для того щоб процес прискорювався, потрібні свідомі дії більшої кількості підприємців.

Підтвердження

З цією метою ми шукаємо тих, хто розділяє конституційний підхід навіть на окремі питання. Тому і не можу не згадати в нашому відкритому до всіх точок зору сайті експресивного адвоката Тетяну  Монтян, за діяльністю  якої ми уважно слідкуємо і знаємо всі її слабкі і сильні сторони в громадсько адвокатській роботі ( правозахисницею себе не вважає).   На платформі пошуку  правового захисту  нам,  ще до знайомства с Риммою Білоцерківською, як з киянкою,  довелось познайомитись в недалекому 11 році. Вона теж  досить впевнено в притаманному лише їй викладанні теми акцентує на тому, що платити ні комуналку,  ні підприємницькі податки не потрібно.

Ми не є членами однієї команди, але всі є громадянами України, яка в своїх обіймах тримає всіх: таких різних і навіть не завжди порядних не лише в словах, але і в діях.   І як би ми не сперечались між собою, і не підозрювали один одного в зраді українських інтересів,  в наших висновках по темі є суть і ми  маємо разом  в локальних громадах формувати правову державу – Україну. Почнемо з того, що доможемось створенням  власних бюджетів і відкриття рахунків. До того ж  моменту радимо  зберегти свої   фінанси для відродження України з руїни.

платять податки з радістю

Тож  всі до громад – власників і справедливих податків.

Координатор оргкомітету

по встановленню конституційного устрою

Інна Плотнікова

2 коментарі до “Підприємець і податківець, в ваших руках порятунок держави Україна.

  • 7 Березня, 2016 о 18:54
   Permalink

   для цього потрібно розповсюджувати знання

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *