Міліція перед кооперативами та ОСББ звітує, самоорганізації громад боїться, тому ігнорує

 

МіліціяВідеозвіт про робочу зустріч працівників

Дніпровського РУ ГУ МВС в м. Києві

з головами кооперативів та ОСББ

         Вся історія існування   ГО «Самоврядна громада» пов’язана з контролем за нашою діяльністю з боку Дніпровського  РУ  ГУ  МВС України , починаючи від одноособових протестів наших активістів,  закінчуючи  публічними та громадськими само організаційними акціями і переговорами з місцевими чинониками  заради демократичних змін.

         Намагаючись вирішити проблеми людей і припинити порушення прав громадян,  ми часто звертались на їх адресу з пропозиціями спільно і злагоджено  діяти, щоб подолати корупцію  і злочинність не лише серед громадськості,  а і в державних органах. Інтуїтивно відчували –  структура створена штучно и не природньо, оскільки на заходи відгукувались без бажання проводити спільні дії. Намагались розібратись чому,  і для того надавали запити на цю структуру на що отримали дивну відповідь –  витяг з державного реєстру юридичних і фізичних осіб підприємців. І визначили, що  МВС є СПД і платниками податків, КВЕД МВС 2 сторщо нас обурило і ми намагались довести до відому керівництва, що громадськість таки дізналась і не збирається миритись з неправомірною природою їх реєстрації і діяльності. Неодноразово були круглі столи, обговорення негайних для громадян проблем  і  на виході у відповідь – замовчування і забовтування  теми різного рівню показово зразкових зібрань для звітності, починаючи з 2012 року. Доказами відбілювання цієї структури, що сформована, як військове угрупування, а не державний орган у відповідності до Конституції України були подібні заходи.   http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/kyiv/uk/publish/article/86938

              Природа походження накладала  відбиток і на формах виконання свого обов’язку охорони громадського порядку, який  носив вибірково – класовий характер, що і надало право громадськості ставитись до цього органу як до «МЕНТІВ»  і «ДАХУ» державних злочинців і казнокрадів. Ну що ж, не мають мліціянти змінювати систему з середини шляхом обрання місцевих міліціонерів громадськістю, ставши таким чином  в простір Конституції України, значить і надалі бути нашим силовикам, навіть поліції,   нелегітимним «державним органом», якими б добрими епітетами не наділяли цей орган і яку б яскраву рекламу не використовували, піднімаючи авторитет структури високими заробітками і підписаним Президентом Законом.

Міліція 2          Поки громадськість пробуджується і потроху усвідомлює свою провину перед своїми нащадками, органи МВС продовжують гіпнозувати  громадськість через  відданих старій корупційній системі голів ОСББ і кооперативів  обіцянками поліпшення правопорядку, при цьому ніяких юридично правових гарантій не впроваджуючи. Ті ставки,  які вони роблять на поліцію, так як і міліція, змін не принесуть, оскільки відірвані від контролю з боку само організованих громад і не мають народного походження. Плинність кадрів на рівні дільничних інспекторів не гарантує захищеність місцевих локальних громад, а розв’язує руки порушникам  прав на життєвий простір і конституційні права громадян.

З власного досвіду спілкування з органами МВС робимо ці висновки. Цікаві відео звіти мали місце на наших сторінках в статтях . Були і круглі столи по місцевим проблемам з запрошенням до громадськості в ЖЕК, але… як з гусаків  вода…

http://vyhid-e.org.ua/?p=1749

 http://vyhid-e.org.ua/?p=97

  http://vyhid-e.org.ua/?p=442

      Особливо цікавим був «Громадський  рейд в правовий  простір МВС України» де відбувся діалог з відомими всім особами. Ні яких сперечань на наші кардинальні висновки, однак система  як і була навіть без косметичного ремонту    http://vyhid-e.org.ua/?p=670

        Міліція 3 Міліція 4 Пропонуємо і на цей раз стати свідками нового відеозвіту ГО «Самоврядна громада» робочої зустрічі громадськості (переважно голів ОСББ і кооперативів ) з працівниками Дніпровського РВ МВС в м. Києві, де ви зможете побачити не лише посадовців МВС м Києва, що ухиляються від глибинного правового аналізу своєї установи разом з Громадською радою при МВС,  а і тих громадських активістів,  від яких ми очікуємо більше в справі реальних реформ нашого життя.  Відомі активісти чомусь ігнорують ті негайні і вкрай потрібні вимоги свідомих пересічних киян, що  діють в справі самоорганізації населення і надають знання для того,  щоб найближчим часом народ готовий був зібратись за місцем проживання і провести збори громад, прийняти статути, стати свідомими спостерігачами та контролерами за  обліком  майна та власності в своїх громадах, від чого стати ефективними власниками і розпорядниками багатої і цивілізованої Європейської держави щоб дбайливо передати національні багатства України наступним покоління українців.

             Ми на шляху до цього.

Перегляньте відео і зрозумієте, що без кардинальних змін ні нова поліція,   ні тривожна кнопка МВС нам не порятунок.

“Звіт Дніпровського РУ ГУ МВС в м. Києві 21.08.2015р.” в частинах без цензури. 

         І все ж таки ми не маємо жити без надії і сподіваємось, що за ці три наступні місяці, разом з дільничними інспекторами ми зможемо провести через  голів кооперативів і голів ОСББ, активістів  серед населення локальних громад інформаційно – роз’яснювальну роботу, що наблизить  столицю до правопорядку. Всі посадовці разом з активістами стануть в правовий простір і таким чином ми легітимізуємо всі місцеві органи державної влади, що діють нині як самозваннні та самопроголошені. Тому,  виклавши свою позицію, ми розраховуємо  на збільшення рядів свідомих громадян.

Це  буде справжнє єднання,

яке почнеться за місцем проживання.

Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *