Депутатів – до відповідальності перед громадами. Відеозвіт.

лодкаГромадяни й  депутати,

як вода та масло.

Більш не будем обирати,

бо вже знаєм за  що.

 Здійснивши візити на сесію села Малютянка  Києво-Святошинського району Київської області і на комісію Київради по місцевому самоврядуванню,  ми підтвердили для себе ще раз, що депутат громадянину не товариш, а навіть злодій в умовах відсутності конституційного власника  і організатор грабунку народу за дорученням.

         Була нагода поговорити  на тонах вимог і правомірних звинувачень  з О.О. Омельченком. Змогли донести основну мету візиту:  прочитати і реалізувати Конституцію України.

 Особливо рекомендовано перегляд тим активістам , хто приймає участь в політичних акціях та мітингах і  ще має надію на зміни від них. По оприлюдненим у відео настроям депутатів можете уявити які процеси відбуваються в містах та селах України і спроектувати своє життя на найближчий час. Тому не чекайте.  Дійте і перетворюйте життя навколо себе не  чекаючи дозволів. Вони вже надані всім з народження .

Несподіванкою для депутатів с. Малютянка стала поява  відповідальних громадян, які дізнались з  повідомлення у відео про бажання сільських голів об’єднувати  села.

Дізнавшись про сесію, http://gromada.malink.net.ua/novyny ми на неї завітали, оскільки до того ж був гучним  резонанс про вбивство активіста. посилання на видео

«Сесія с. Малютяна. Розправа з активістами.»

Не стримували вимогливості ми і в діалозі з  депутатами  Київради , оскільки вже доведено , що Київрада на захисті злочинної корупції. І ми те довели.

То навіщо нам вони? Діємо самостійно за нормами Конституції України навколо майноих обєктів, ігноруючи  “обранців” у всіх проектах. З причини відсутності реєстрів майна та землі не приймаємо участі у виборах і починаємо усвідомлювати своє значення вже зараз.

Відео виправдовує надані висновки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *