Концерн – біда, від неї нам громада в порятунок.

вігнали из городаДопоки  громадян України сварять урядовці поділом за різними поглядами на суспільні явища і більшість локальних громад в багатоквартирних будинках бідкаються про неспроможність зорганізуватись, щоб винести правозахисні рішення, головні організатори остаточного розкрадання нашого з вами спільного майна на подвір’ях спокійно йдуть до своєї готуються нас всіх взяти тепленькими в обійми нової НЕДЕРЖАВНОЇ комерційної структури  по обслуговуванню наших будинків підступно названої – «комунальний» концерн «Центр комунального сервісу» http://cks.kiev.ua/  Мета відома: централізувати все комунальне майно в одних руках і поставити всіх на новий лічильник здирання коштів по монопольно завищеним цінам. Разом з В. Клічко завітаємо в перший відкритий такий центр концерну.

      Планувалося, що городяни зможуть скаржитися в концерн на неякісне надання послуг, низьку температуру гарячої води або батарей, а також відсутність води або тепла. На ділі ж вийшло, що киянам тепер доведеться захищатися від самого ЦКШ. Той, по суті, перекваліфікувався в колекторську організацію і, залякуючи киян, намагається вибивати борги. ( деталі за посиланням)

          Для реалізації так званого “соціального” проекту в кожному будинку Києва вже запущена своя керуюча справами будинку людина, що створює суспільний резонанс активності. Важливо всім залучитись до того процесу, розгледіти справжню мотивацію  того «активіста» і вразі лукавства стати учасником конституційного обліку всього спільного майна чим  зупинити розкрадання.

            Оскільки на  прикладі Комсомольського масиву  Дніпровського району м. Києва ми проводимо правозахисну роботу, то застерігаємо вас, а разом  з вами і всіх громадян інших міст: чи створите ви ОСББ чи не створите, чи оберете ви собі керуючу кампанію, але в тих приміщеннях де сиділи інженери ЖЕКУ, бухгалтер, керівники з табличкою DSC00493 вже, не чекаючи 1 липня,  з’явилась табличка з надписом. DSC00496

Система контрол баблоВ будинки готують управителів. http://hromadskeradio.org/programs/

           І зрозумілим є одне: життя в будинках спільної публічної власності від розміщення приватних структур не буде заможнішим.

Що нас чекає?

Нам не складно  передбачити, а для того і вам надаємо зміст

Рішення Київської міської ради № 467/1331 від 14 травня 2015 року

Про створення комунального концерну

«Центр комунального сервісу» та його СТАТУТ

Завдання, права та обов’язки даної установи вас не залишать в спокої.

А коли ви зрозумієте наслідки роботи цього центру

побачите дані про реєстрацію даної структури,

концерн 1 Концерн 2
концерн 3 концерн 4

то ви зрозумієте , що вихід запропонований для всіх свідомих громадян в нашій попередній статті http://vyhid-e.org.ua/?p=2987 стане реальною панацеєю від свавілля чиновників,що присмоктались на тілі в українського народу.

         Якщо коротко, то ми радимо :

Створити  будинкові комітети по пунктам попередньої статті і  об’єднати їх   в ОСН мікрорайону навколо приміщення того жеку що вас обслуговував, децентралізувати його і облікувати його на рахунку локальної громади мікрорайону. Тим самим впливати на цінову політику послуг, якість виконаних робіт, звітність фінансової роботи.

Єднайтесь в будинках навколо спільного майна, щоб захистити приватне від новоспеченого КОНЦЕРНУ.

Оргкомітет по встановленню конституційного устрою діє з метою захисту прав громадян та відновлення територіальної цілісності України.

Будьте обачливі. Політики часто включаються в нашу тему, але ….

Інна Плотнікова

1 коментар до “Концерн – біда, від неї нам громада в порятунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *