Знову про ОСББ листівка для сусідів

мішь       Стаття сформована для тих,  хто не користається соціальними мережами і бажає все ж таки свідомо підійти до справи передачі будинку на нові форми господарювання та обслуговування. Звісно, що ми аналітично  усвідомили негатив від стихійно –  хаотичної передачі безгосподарних будинків, що не мають технічної документації  в руки тих, хто хоче їх нагріти на проблемах  кинутих громадян. Тому і носять наші публікації  характер Конституційного замовлення, щоб примусити всіх найманих чиновників одуматись і повернути свідомість і дії в стратегію розумних правових реформ.

        Хто є нашими вчителями ? Ті що намагаються  приховати свої темні справи через організацію публічних заходів під час яких зацементувати в свідомості глядачів уявлення про безвихідність і безпорадність українського суспільства в даній проблематиці.

         Мушу познайомити вас всіх, читачів з різних куточків України з нашими місцевими фахівцями ЖКГ.  На передову ЖК фронту виходять  суспільні діячі моєї рідної територіальної громади Дніпровського району м Києва,  що як виявляється були причетні до саботажу самоорганізації населення  всі ці роки. На жаль вони, не усвідомивши всього трагізму відсутності громадських ОСНІв  привертають увагу до тих речей , що не мають для громади таких трагічних наслідків,  адже ми, зорганізувавшись в будинках доцільність переглянемо, все обміркуємо і виробимо ту стратегію, яка відповідає не лише європейським стандартам, а і нашій волелюбній генетиці українця  помноженій на якість життя і повазі до людини та її гідності.

         А поки гартуємось доводами «вчителів – каталізаторів самоорганізації», які міцно тримають оборону зогнилої корупційної системи ( завантажується)

        У відповідь на безнадійні висновки пропагандистів  пропонуємо в своїх будинках поклеїти листівки, які були складені   українцями  зі сходу. Лисівка 17.04.2016 001Можливо і вони стануть поштовхом для пошуку правильних  рішень і дещо знімуть тиск  облоги  безальтернативних агітаторів за ОСББ.

   Далі пропонуємо вам відео матеріали для попередження чергового кидка.

 
 Вони були завантажені   в 2011 -12рр, але не мали розголосу.

“Рейдерські ОСББ”

І от вже на Сході народ усвідомлює, що передавати то нічого.

Ну і рекомендуємо  ще  одне ШОУ,  щоб зважити на всі точки зору.

«Протилежний погляд» в Луцьку.

Далі буде.

Пропонуйте свої варіанти рішення проблеми.  Це наш з вами час.

Інна Плотнікова

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *