Захищати будинок починаємо з під’їздів

                      Защита жилья.  Від чого і від кого? – спитаєте ви. Від загрози перейти в розпорядження приватних незаконних керманичів “управляющих”, які примусять нас робити ремонти занедбаних і розграбованих будинків, створювати технічну документацію за власний кошт і своєю зверхністю позбавляти нас права виносити власну думку. Щоб прискорити наше «добровільне визначення» і об’єднання в ОСББ – керуючі компанії, нас, як і повелось, не інформують з каналів ЗМІ про користь перехідного етапу до цього – створення будкомів (згідно Закону про ОСН). Щеб пак, адже усвідомлюють, що вони наблизять нас до безпосередньої швейцарської демократії і прямої участі в управлінні місцевими справами, а через них і державою, що заблукала між трьох сосон і плентається проливаючи кров населення вже третій рік між «Пакетом реанімаційних «європейських реформ» реформ, майданом та війною», приховуючи тим 25 річний грабунок народу України.
В цей час свідомі і відповідальні громадяни успішно гуртуються і, отримуючи досвід спілкування з зневіреними сусідами, вишукують спрощену систему самоорганізації, здатну зупинити загребущі руки олігархів, що тягнуться до власних помешкань громадян України і поставили нас на таймер.скоро не ваш будинок.
Ми ж надаємо готові поради щоб захиститись від того і справа держави стала доступною справою кожного. Пропонуємо допомогу. Протокол проведення зборів в кожному під’їзді унеможливить фальсифікацію засад конституційної самоорганізації. Він стане першим конституційним підтвердженням свідомого підходу українців до самовизначення і ідентифікації себе як публічного власника, значення якого багатше за приватного. ( Хто здатен мислити глобально).
Тому проводьте збори в кожному під’їзді і оформіть суспільні відносини в ньому, зазначивши деталі у виступах його учасників. Зафіксуйте позицію. Протокол конференц представників під’їздів Цей документ захистить вас від чергових маніпуляцій чиновників місцевих адміністрацій, політичних агітаторів та ініціативних груп по помилково оптимістичній процедурі створення ОСББ.
Вашій увазі протокол зборів по під’їздах.  Протокол конференц представників підїздів і додатки до нього Додаток-до протоколу    ПОВІДОМЛЕННЯ будкому
Бажаємо довіри, злагодженості в діях і процвітання в будинках відповідальних публічних і приватних власників.

ГО «Самоврядна громада» тримає руку на пульсі проблем українців і дає корисні поради виходу.

Гуртом подолаємо пережитки минулого в комунальній сфері.

3 коментарі до “Захищати будинок починаємо з під’їздів

 • 25 Квітня, 2016 о 09:17
  Permalink

  Спілкуючись з Громадянами у м. Запоріжжя про повернення вкрадених прав прямого Народовладдя,зрозуміли що для літніх людей важко сприймати факт Що іїх ошукували на протязі майже всього життя.Але аргументи по фактах сьогодення тобто подальшого погіршення умов життя і не зрозумілі багатьом перспективи все ж спонукають до спілкування і пошуку рішень.Одним з дієвих механізмів донесення інформації до цієї мабуть самої великої по кількості спільноти є порівняльна таблиця переваг ОСН та ризиків ОСББ. (бо дійсно промивка мізків ставить людям тільки як панацею створення ОСББ замовчуючи ризики включно останніх про надання прибудинкової території в оренду !!! ) Можливо ви вже робили таку таблицю зведених “переваг” ,впевнені що такий такий інструмент стане всім в нагоді для просвітницької діяльності.

  Відповідь
  • 9 Травня, 2016 о 23:00
   Permalink

   ціречі порівнювати не можливо. Невважаємо доцільним. Нарлдмаєдоходити самотужки до аналітики. Може пізніше буде інакше…

   Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 22:05
   Permalink

   сапме життя їх просвітить

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *