Конституційні будкоми змінять злочинну систему держави.

КБКБудком «Дар 4-А» задає

тон  в справі захисту

прав власників

          Як і обіцяли, надаємо відданим справі конституційного устрою  читачам, що проходять тернистий шлях усвідомлення себе ефективними власниками спільних приміщень в багатоповерхових будинках, новий успішний досвід.   Хочемо продемонструвати   приклад  зборів  членів  будкому, на  які запрошувались  всі бажаючі жителі будинку.  Об’ява зацікавила самих активних не лише з будинку. Дар-4-А-збори-по-обсулуговув-будинку Були присутні і гості. Саме так і має відбуватись за законами життєдіяльності і розвитку республіки, як форми правління  – справи громад.

         Викладені відеоматеріали надають впевненості в тому,  що ми беззаперечно відновимо життя в Україні. Почнемо його саме з власного будинку та подвір’я. І хай лише спробують чиновники, або депутати стверджувати , що народ пасивний!   Налагодимо стосунки з обслуговуючими наші будинки  комунальними підприємствами, поставивши їх в чіткі рамки діючого законодавства, визначимо ціну за обслуговування і зміниться життя. Ми маємо  право управління даними підприємствами і ніхто нас позбавити того  не може. Саме так і  вирішили мешканці вже не одного,  а декількох різних за площею  будинків на масиві. І вже отримали від  чиновників  адекватну реакцію – відповідь. Зрозуміло, що самі є нині  не в захваті від недолугих й спущених з гори рішень самозваних високопосадовців. Місцеві чиновники надають адекватні умовам оптимістичні  рішення. Одними з перших в столиці після КБ «Предслава» стали жителі будинку за адресою вул. Дарницький бульвар 4-А ( м. Київ, Дніпровський район ).

Ми стали  свідками прийнятого рішення.  Зміст звернення ми надавали в попередінй статті  http://vyhid-e.org.ua/?p=3227  “Заявою поставим крапку в реформі ЖКГ і вільно підем у відпустки”

“Дар – 4 А” визначився: обслуговував і буде обслуговувати ЖЕК 411

Чиновники надіслали відповіді. Дар бульв 4-А відповіь Вакуленка Дар бульв 4 відповідь управління

              Ми радимо всім  домогтись хоча б для початку таких  відповідей, а далі, згідно Н А К А З У 17.05.2005  N 76 Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 серпня 2005 р.за N 927/11207 “Про затвердження Правил утримання жилих будинків” вимагатимемо  якісного обслуговування будинків комунальними підприємствами,  що надаватимуть послуги  по собівартості. Платити чи не платити податки комунальним підприємствам – то має бути наше з вами рішення, а не злочинної Київради, що наділила комунальны пыдприэмства такими « привілеями» оподаткування ,  а сама і досі не має установчих документів.  Комунальні підприємства не є прибутковими і тому не мають спдачувати податки. Булаб наша Київрада то такіб рішення не приймала. Час прийшов заснувати ради територіальних громад у Конституційний спосіб. Адже нині… читайте виділене!!!

Фонд держ майна провідсутність засновників КМР 001 держархів 2

        Тому не просто утримати позицію сумлінним громадянам.  Для саботажу таких рішень злодійська система монополістів комунальної сфери підготувала своїх агентів і надала їм назву «волонтерів політ партій». Після зборів від партії «Наш край» мешканцям прийшлось тримати оборону.  Вони особливо активно відвідують ті будинки, що вирішили в своїй місцевості  втілювати Конституцію України. (Походження фондів на утримання роботи волонтерів залишимо допитливим правдошукачам, а самі продовжуємо займатись організацією господарювання.)

“Наш край” “агітує” за ОСББ , а мотивує до ОСН.

Особливо акцентуємо увагу на позиції будкому.

«Як будкоми «партійців за ОСББ» зупиняють.»

       Нагадуємо всім, що  за таких умов ми виробили єдино можливий КОНСТИТУЦІЙНИЙ план дій і знаємо вихід. Обговорюємо його щочетверга в приміщенні публічної власності в актовій залі ЖЕКУ за адресою (м Чернігівська ) вул. А. Малишка 25/1 (Бібліотека)  з 18.30. Бажано повідомити про візит і проблемні питання місцевої самоорганізації за телефоном (044) 360-15-19.  Чекаємо тих, хто усвідомлює,  що лише коллективними рішеннями і спільними діями  в конституційній площині, а не майданами  і круглими столами очоленими партійцями від олігархів   ми зможемо зупинити тарифний і будь який інший  геноцид в Україні.

           Заходьте до нас. Вивчайте нашу практику, використовуйте її, розповсюджуйте досвід у своїх помешканнях (він ідентичний)  і живіть у вільній Україні за незмінною Конституцією.   Маєте відрізняти  програму дій відомих правозахисників  від  програми злочинців, що заточена на тому щоб  примусити жити за поняттями, як відбувається в сусідньому з нами (Комсомольським  масивом)  масиві Микільська  Слобідка,  про що ми інформували у  відеозвіті http://vyhid-e.org.ua/?p=3216  Нині там відбуваються відома всім схема :  сварки, погрози, побиття активістів, звинувачення у психічних розладах,  відкриті кримінальні справи як на правозахисників так і  на «агентів» ОСББ. У такий спосіб розділяй і володарюй великий капітал намагається підкорити своїй хижій волі волю громадян України.  Відомі всім канали ЗМІ замість просвіти   навмисно замовчують факти протистояння в даній темі, переважно засмічують ефір безпорадними і принизливими націю шоу, в яких демонструють аморальні  вчинки людей,  видаючи їх як ознаку пригніченої злиднями бездуховної нації. Притискають націю до землі скорботою вдів та матерів, які жертовно віддали своїх чоловіків та синів начебто за майбутнє України, а на самій справі втратили їх за фінансові інтереси а іноді забавки олігархів.  Ведучі новин байдуже свідчать про страждання народу, звірства окремих і виняткових осіб, а в цей час депутати відсиджуються в сесійній залі Київради,  імітуючи активну діяльність замість того щоб прелюдно зізнатись у своїй провині перед киянами за всі порушення Конституційного Законодавства і обман своїх прогодованих біля корита активістів, що дурять їх своїми пустими акціями.  Цим всім  користаються військові кола командування Росії, плануючи захоплення нових земель України. І хто як не самоорганізовані і пробуджені громади, шляхом прийняття колективних рішень, озвучуючи їх в  ГРОМАДІВСЬКИХ і  неупереджених і незалежних відео ефірах  інтернет мереж зможуть зупинити цей інформаційний тиск чиновників на свідомість, дерибан землі і народних скарбів  з під  носа у народу? ЛИШЕ ГРОМАДИ!!! Почуйте це.

         Тож нам залишається  єдиний вихід: жити за Законами України, як власникам держави і національного багатства. Для цього наш прямий обов’язок реалізувати своє право на пряму демократію, використовуючи цивілізовані методи спілкування з посадовцями ( листування і власні візити під камери з висвітлення їх позиції), щоб привести їх в правовий простір. Ніхто окрім нас, громадян, не має права на винесення будь-яких владних рішень: ні політ сили,  ні будь – які ГО і юр особи. Ніхто не має тих привілеїв, що маємо ми – громадяни України за Конституцією України.  Разом громадянами – власниками, об’єднавшись навколо спільного майна, приймаючи спільні і колективні  рішення  по  методиці відомих правозахисників подолаємо невігластво,  беззаконня, відновимо правосуддя  і встановимо  мир.

       Якщо Вас торкнули ці слова, спитай сусіда чи маєш в будинку будинковий комітет – представницький орган жителів. ( Як створити – розкажемо.) Поцікався хто очолює його і на якій підставі. З ними і готуйся до зими.

                                                         Координатор  оргкомітету

нампо встановленню конституційного устрою в  Києві

Плотнікова Інна

P.S.

Обговорення спільних проблем  будинкових комітетів відбуватиметься на майданчику соціальної мережі ФЕЙСБУКУ, спільноту “Конституційні будинкові комітети м.Києва”,  посилання на сторінку  www.facebook.com

Формуйте будкоми шляхом повідомлення на адресу чиновників і приєднуйтесь  до обговорення майнових тем. ( консультації за телефоном  (044) 360-15-19.)  Нас чекає вирішення  негайних проблем: інвентаризація, техдокументація на будинок, тарифи, підготовка до зими. Готуємось до їх вирішення  – оскільки  знаємо як.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *