Інвентаризація стартує з ЖЕКІВ. Громада – власник і контролер публічного майна.( Відеоприклади. )

питання-до-комунальниківПовернемо собі спільне, неподільне,

щоб знайти в ньому своє,  приватне.

До того мотивуємо комунальників.

                  Тема доволі таки актуальна в той час коли з усіх сторін загребущими руками великого бізнесу прибирається в свої статки все що можна прибрати, і не мені вам доводити  як підкорюється своїй волі народ, як частина майна і робочої  сили з назвою ФІЗИЧНІ ОСОБИ. Ось свіжі факти. «Протистояння триває. Миропільська 29. Незаконна забудова.»  

        Як повідомили нам,  мешканці  Малишка 9 теж здають позиції депутатам – зрадникам, що спланували на 8 сотках прибудинкової території 9 по верхівки,  поруч магістралі метрополітену 25 поверхівку житлового будинку. В будинку замість самоорганізації навколо закону про ОСН триває визрівання революційної ситуації.

         Разом з тим знаходяться допитливі і відповідальні за себе і своїх дітей справжні громадяни, що виривають свої родини з тотального лохотрону державно – олігархічної системи принижень людської гідності у правове суспільство справедливо діючих законів. Повірте, не легкі потуги дій і заходів по очищенню життя від корупції вартий того, щоб не припиняти зусилля ні на крок. Вони не заставлять вас довго очікувати результату в разі чіткого дотримання процедури встановлення конституційної вимоги – оформлення об’єктів власності  в публічних реєстрах. Ми вже довели через громадські розслідування, що нічого в державі не оформлено в законний спосіб і нібито купується, а по правді кажучи викрадається.  Так буде тривати рівно стільки скільки ми з вами у власній державі  не оформимо все у громадах і не встановимо контроль громад.

Як це зробити ?

           Ділимось першим успішним  досвідом. Корінь нашого з вами успіху на даній ниві то персональна відповідальність перед законом кожного чиновника, що перекладає  папірці і  готує неправомірні  відповіді, фіксуючи дрібненьким шрифтом своє прізвище і несе на підпис посадовцю,  який зухвало і не шкодуючи своєї гідності (, а може і не мав її ніколи ) «благословляє»  її заявникам запитів. Візьміть на перо і його участь разом з основним посадовцем в омані громади. Ведіть реєстр їх невігласів і захисників хаосу. Збирайте ПІБ всіх хто торкається руки вашого  повідомлення, звернення або заяви, особливо де йдеться про порушення ваших прав. Нахиляйте їх нікчемний розум до вивчення законів, які вони мають знати як 2Х2.

           Використовуючи дану вимогу, шляхом пильного контролю, ми  домоглись таки повернення актової зали, неправомірно відданої одноосібно ГО шанувальників танцю «Тіп – ТОП» і закріпленої нібито  рішенням Дніпровської рай адміністрації. Не легко дісталось нам таке рішення. Листи, перемовини з новими господарями і районними посадовцями (як то не допомагали процесу).

              Найбільш  результативним  в напрямку боротьби з неправомірним використання майна має для нас стати   заява  про злочин в органи поліції на посадову особу, що бере на себе  відповідальність про передачу його в приватні руки. Зазвичай   для неї та заява стає  як льодовий душ з відра під  час спеки, якщо ми чітко виконаємо всі надані нам права і обов’язки довести цю справу до кінця. Взялись з силами і оформили заяву про злочин на колишнього голову Дніпровської РДА в м Києві, нині діючого депутата Київради Я. Горбунова та на діючого нині Директора КП «Керуюча компанія з ОЖФ Дніпровського району м. Києва» С. Прогонюка,

  «Заява про злочин має свої вимоги оформлення» Демонструємо підходи.

         Після отриманого талону – повідомлення  в нас була  перевірка на міцність нервів, позиції і розуміння процесу. Поліціанти, звісна річ, завжди  на боці  місцевих ділків, однак радимо не відступати і чітко дотримуватись методичних рекомендацій контролю за виконанням всіх етапів :

1-  реєстрації ( з відривним талоном – повідомлення обов’язково і внесенням справи  в єдиний облік),

2 – відкриттям  кримінальної справи протягом доби в ЄРДР і

3 – проведенням слідчих дій поліцейською службою.

           Ділимось, що через суд ми таки здатні довести бездіяльність слідчих в суді. Не легко їм вголос в тому зізнаватись. Бурмотять сором’язливо.  ( «Бездіяльність Дніпровської поліції доведена судом.» в справі розгляду справи з відомого вам всім ОСББ «Миропільска 39», діяльність якого  вимагає аудиту.)

           Радимо і вам з цією метою здійснювати постійний контроль  за ходом розслідування через ознайомлення з матеріалами справи в якості ПОТЕРПІЛОГО,  і не дай Боже не підписувати  якісь там пояснення (окрім первинної  заяви),  через які  вас, зі статусу потерпілого  без вашого відому намагатимуться перевести в  статус свідка, за яким ви ніколи не отримаєте документів на ознайомлення. ( З досвіду власних помилок. ), а значить не доведете справу до суду.

dsc01486 dsc01487 dsc01488 dsc01489          Так і ми  в справі захисту зали  розуміли, що справа буде  скерована на закриття. Райадмінстрація разом з КМДА обманули керівника танцювального, назвавши приміщення вільним. Однак ми були  наполегливі – нині в наших руках лист про повернення приміщення з оренди  з пропозицією зайняти дане приміщення самим. Смішні вони. Неначе не знають, що  наше завдання домогтись самоорганізації обліку майна, щоб  територіальною громадою вирішено була його оренда. Лише таким чином максимально ефективним для киян буде майно . Нині зала  звільнена і ми своє право на неї довели повідомленням про наше – громадівське рішення на використання  його на користь і за потребою мешканців масиву, об’єднаних в конституційний ОСН . Приведена в порядок і охайний вид, з натертими до  блиску полами зала чекає дбайливого господаря – самооргінізований масив для проведенні зборів та урочистостей.

        Деталі позиції щодо використання зали оприлюднюємо у  документі,  поданому у всі відповідальні  за збереження майна територіальної громади департаменти та управління КМДА. ( ДОКУМЕНТИ )

Повід-про-право-на-клуб-і-кімнату

    %d0%bf%d0%be%d0%b2%d1%96%d0%b4-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%ba%d0%bb%d1%83%d0%b1-%d1%96-%d0%ba%d1%96%d0%bc%d0%bd%d0%b0%d1%82%d1%83-2      вимога-ключі-від-кімнати

Домагаємось тепер права на користування кімнатою в клубі і далі будемо збирати збори локальної громади,  щоб в деталях планувати майбутнє мікрорайону, чого і вам бажаємо кожному відповідальному за свою власність громадянину. Нині урядовцями,  наче навмисно для нашого пробудження  створена проблема, що рано чи пізно збере  народ до гурту для прийняття правильних і кваліфікованих рішень : збереження  ЖЕКу, як приміщення  і як комунального підприємства, який потрібно реформувати ( пере заснувати в територіальних громада районів в столиці)  так і  відповідальних і фахових його спеціалістів. Це єдино можливе рішення може бути ефективним для порятунку житлового фонду Києва – публічного майна киян, щоб захистити своє нібито приватизоване.    Ті чиновники і службовці,  що стоять горою за «беспредел» і «хаос» в наших оселях, не мають детального плану конституційного відновлення комунального господарства, не думають над тим, щоб допомогти громадянам під час аварій в будинках,  мають готувати валізи з обслуговуючого підприємства. Щоб не було то для них несподіванкою,  хамство і зухвалість до конституційних власників, тих хто їх утримує своїми платіжками,  буде припинена. Дайте час для прозріння свідомості і здійснити свою роль у відповідь науправителів,  що готуються  в наші будинки.
управиель-2-в-будинкууправиель-1-в-будинку

        Ми в нашому славнозвісному Дніпровському районі вже бачимо, як звідкись «напали»  на нашу адміністрацію гроші, які  використовуються не на потреби розбитих будинків, а на апартаменти Голови Дніпровської в м. Києві  РДА. Цікаво знати хто є замовником, яка смета  даного ремонту, звідки кошти?

              В даному  напрямку парового захисту  робота зі статтями кримінального кодексу такими як Ст. 367. Службова недбалість Ст. 364. Зловживання владою або службовим становищем Ст. 365. Перевищення влади або службових повноважень, ст.356 Кримінального кодексу УкраїниСамоправство має стати  звичною для вас справою. Зауваження поліціантів на кшталт «такі заяви мають виносити прокурори» вас хай не зупиняють, бо нині з прокуратури зняті наглядові функції і поліція тими гаслами спекулює на нашій необізнаності. Зверніть увагу, що всі обставини здавалося б що погіршують становище суспільства, а якщо зазирнути на перспективу, то  надають право і активізують конституційного власника – територіальну громаду  – єдиного здатного  поставити все з голови на ноги. Треба лише усвідомити це.   Тому домагатись  відкриття кримінальної справи через суд і надане нам право помітити ознаки складу злочину в діях посадовців, то є обов’язок кожного громадянина. (Звертайтесь до знайомих юристів, здатних оформити контроль з заявами про злочини на посадовців, а якщо ні, то ми можемо надати послугу в допомозі провести розслідування у  майнових справах. Звертайтесь за телефонами даними у контактах. Підтримуйте діяльність правозахисників і домовляйтесь про зустріч, ми вникнемо у ваші проблеми і підкажемо хід ваших дій.)

Ст 41 Конституції України п. 3 «Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об’єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону.»

Стаття 319 Цивільного кодексу стверджує п. 4. Власність ЗОБОВ’ЯЗУЄ (!!!). П.5. Власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі. Пам’ятайте ці статті як засади боротьби  з корупцією.

         ЦЕ наш з вами обов’язок берегти публічне майно для наших нащадків, а не антикорупційного комітету, створеного для замилювання очей народові з метою заспокоїти, що нібито хтось тим всім займається. Від цього  залежить чи буде виконувати держава соціальні функції і мати обороноздатність. А поки що безконтрольно розтягнуті по кишенях державними ділками на замовлення іноземних держав публічні  підприємства руйнуються за нашою мовчазною згодою,  ми маємо зупинити дерибан майна шляхом  оформлення  будинковими комітетами через повідомлення  на ім’я (поки що) поставлених з гори посадовців  державних адміністрацій

заяв про знахідки своїх житлових будинків,

 – заяв про пошук технічної і правовстановлюючої документації на землю і на все майно на ній в межах житлово майнових комплексів.

          Потрібно домагатись фактичного оформлення  житлових будинків на конституційних  власників, як то почала доводити  наша група в справі повернення приміщення клубу в тер громаду,  вирвавши його з процедури оформлення її в неконституційний спосіб в оренду. І ми такі вже не одні.         Україною  йдуть не майдани, а процеси усвідомлення сили та значення БЕЗПОСЕРЕДНЬОЇ  ВЛАДИ конституційного власника – народу України даної Конституцією і Законами України. Це просто пригодовані неконтрольованими витратами «бюджету» чиновники загралися в бюрократизм, і, як Феміда з зав’язаними наосліп очима,  виконують дані олігархами вказівки.  Незважаючи на їх впевнене сидіння в кабінетах,  ми маємо однодумців в різних містах України. ЗМІ не до освітлення таких повчальних прикладів. Їм корисніше демонструвати у ШОУ – НОВИН приклади невігластва та аморальності,  показуючи запущеність ситуацій і безвихідь українців, що впали на соціальне дно в більшій мірі з причини державної недолугої політики. Але ми маємо інші позитивні приклади української патріотичної позиції пересічних пробуджених громадян. В об’єктиві  – Кривий Ріг. Навчаємось безпосередній демократії, яка наведе таки конституційний лад в Україні.

 Тому шукайте і знаходьте своє, громадівське майно, вимагайте внесення в реєстри, оберігайте його, господарюйте в ньому на славу місцевої громади, що підніме і славу Україні. Будьте принциповими до кожного посадовця.

           В якості одного з  прикладів збереження землі громади  ми писали про директора школи, що замахнулась під гаслами «всьо лучшее детям» на спільний сквер киян і почала обгороджувати його металевим парканом з намірами  привласнити його на баланс школи – гімназії, як в свій час загарбала під свій протекторат і сусідню школу. На цей час не вийшло, бо жителі сусідніх будинків через запити підняли всі правові  підстави неправомірності рішення і дали зрозуміти, що громада то є конституційний власник.   Для дослідження питань, які піднімались в конфлікті нагадуємо адресу статті. http://vyhid-e.org.ua/?p=2489 В ній надані запити, що можуть бути корисними всім у змінах школи. Нині як результат – на завжди  право користуватись сквером має кожний громадянин. Спекуляція про наркоманів на майданчиках припиниться чітким контролем громад і створенням реальних державних органів в особі державної – національної по суті поліції.

         Останнім часом пильність по відношенню до спільного майна в нас загострюється. Особливо дбайливо народ починає вникати в питання складових цілісних житлово майнових комплексів, переймаються поверненням у публічну власності  горищ і підвалів. І виходить лише у само організованих. Орендарі повертають ключі в будинкові   комітети, цікавляться думкою жителів по їх використанню і  вже будкоми стають замовниками  спеціалізації бізнесу. (Щоб не злякати підприємців на пів – справі з часом повідомимо приклади. Важливо щоб конституційним власникам не стати в позицію зрадників,  що здали за зелені пройдисвітам свої права. )

     Наша група твердо йде конституційним шляхом і особливо пильнує наше спільне – приміщення ЖЕКУ № 411, що вже намагається привласнити через продаж  або  оренду невідома нам структура. Ділимось практикою спілкування з начальником ЖЕКУ № 411, що допустив в приміщення людей без документів, які зчинили руйнацію стін  в громадівському – публічному приміщенні  « невідомими особами, що забезпечують собі і своїм робітникам місця». %d1%80%d1%83%d1%97%d0%bd%d0%b8 %d1%80%d1%83%d1%97%d0%bd%d0%b8-4 %d1%80%d1%83%d1%97%d0%bd%d0%b8-5 %d1%80%d1%83%d1%97%d0%bd%d0%b82 %d1%80%d1%83%d1%97%d0%bd%d0%b83

На дане рішення посилається особа, що назвала себе керівником комунального концерну «Центр комунального сервісу» З цього починає свою діяльність колекторська фірма, про яку ми давали повну характеристику походження, засад діяльності і наслідків для нас в статті  http://vyhid-e.org.ua/?p=3018   А в комунальному виданні нас ніби то попередили.   http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4709/doc/1438797907.html

А де будуть працювати наші працівник? Чи про це подумали так звані обранці –депутати що вирішують питання не порадившись з нами, не запропонували доцільний для громадян оптимальний вихід припинити розпродажу майна народу і гарантованого збереження наших прав.

“В ЖЕКУ руйнують стіни. Начальник не знає хто? 367 ст. КК України” 

Тож висновок і позиція свідомих і відповідальних і згуртованих в будкоми мешканців  Комсомольського масиву однозначна: – Зберегти ЖЕК. !

Приміщення має бути залишено у власності громадян, щоб розмістити в них спеціалістів – господарників, що будуть працювати в РЕФОРМОВАНИХ ГРОМАДАМИ ЖЕКаГ під пильним контролем громадян в особі  органів самоорганізації  населення. Приватизація житлового фонду і продаж комунальних ( публічних) приміщень в умовах монополізованих олігархами життєзабезпечуючих підприємств приведуть до остаточної руйнації багатоповерхових будинків, а проживаючих в них  жителів  не у власників,  а у орендарів. І відсидітись не вдасться. Уповільнення реакції на непідйомні тарифи приведе  у квартири колекторів по вибиванню боргів з навою комунальний центр.  Чекайте, справа не за горами.

       Радимо всім зустріти 7 грудня 2016 року загальними зборами представників будинків, вулиць, мікрорайонів, де лідером визнати не особу,   а Закон України – Конституцію України і чітко  вибудувати стратегію повернення в 1992 рік реальним самоврядуванням,  сформувавши публічні реєстри власності по мікрорайонах в містах і вулицях в селах.

           %d0%bf%d0%b0%d0%bc%d1%8f%d1%82%d0%b0%d1%94%d1%88 В 2017 рік вступимо  реальними громадянами власниками, сформуємо реєстри, чим захистимо  свою недоторкану приватну власність.

Продовжуємо діятив справі обліку землі та майна територіальних громад.

В підтримку всіх відповідальних Україною діє оргкомітет по встановленню конституційного устрою.

Кординатор ініціативних груп районів столиці,  голова ГО “Самоврядна громада”

Інна Плотнікова

і щоб не розслаблялись ті,що викрали майно у громад читайте свідчення як закон працює, якщо захотіти. http://protokol.com.ua/ua/vitrebuvana_u_ostannogo_vlasnika_v_lantsyugku/

1 коментар до “Інвентаризація стартує з ЖЕКІВ. Громада – власник і контролер публічного майна.( Відеоприклади. )

  • 10 Листопада, 2016 о 05:04
    Permalink

    до фото длговору управиеля коментар По дому проводиться новая афера, представители Печерской брамы ходят по квартирам и не давая даже времени на ознакомление дают подписывать “Договір на надання послуг..”, который не написан по форме ” Типового договору”,в нем содержиться УЖЕ повышение тарифа, подписав вы обязуетесь делать за свои деньги ремонтные работы в нежилых помещениях, почему- то за Исполнителя подписываеться не Директор КП “Керуюча компания Печерского района, которого вообще нет в природе, а есть и.о. директора, а ” в особі начальника ЖЕД Печерськой брами – Шконди Оксани Іванівни (!), которая не обладает никакими полномочиями разрешительного характера (!) – в Печерской браме нет р/счета и властных полномочий !Зато подписав этот документ в случае желания КП ” Керуюча компания” стать управителем- вы развязываете им руки.

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *