Державні реєстраційні картки “органів державної влади” – доказ їх нелегітимності

          В моїй свідомості перемога відбулась-Україна стала правовою державою. В чому то все проявляється, спитаєте ви? В розумінні причин безладу і в усвідомленні як вийти зі злочинного простору. Тобто Перемога має пройти в свідомості. Глибоке розуміння процесів привело до практики правового життя, а вона і привела до просвітницької діяльності киян.
В даній темі розберемось з фундаментом законності реєстраційних документів державних органів, комунальних підприємств та організацій. Надаємо шаблон отримання установчих документів.
Якщо ваша ситуація зайшла в глухий кут, ваша господарська діяльність попала під вплив якогось там аля органу, то мерщій в державну реєстраційну службу і скоріше беріть витяг і всі документи про створення даної установи, чим перевірте легітимність її діяльності взагалі і до вашої особи зокрема.

Щоб пройти цю процедуру правильно і з результатом, пропонуємо покрокову методику отримання реєстраційних документів.

1. Подати заяву запит про необхідні вам документи стосовно місцевої ради, а чи то будь якого іншого.
2. Далі надаємо рекомендації як отримати даний витяг. Для загального уявлення простору, в якому ми знаходимось,  зайдіть на сторінку. Далі на сайт, а потім на сторінку «Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань»
3. Ознайомитись з вимогами і роздрукувати документ
А) Запит про надання витягу приклад
Б) і винайти свої Реквізити для сплати по району на сторінці
4. Заповнити графи на даному бланку згідно запитуваних питань. (Зробити собі ксерокс або дублікат на фото.)
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА Код ЄДРПОУ 22883141
М.КИЇВ, ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ Р-Н ВУЛ. ХРЕЩАТИК БУД. 36
Вписати в графу
«ІІІ. Документи, копії яких запитуються заявником:»
Наступні вимоги документів.
1. Заповнену реєстраційну картку юридичної особи з назвою “_______________ міська рада”(Форма №1) на проведення державної реєстрації юридичної особи, якщо державна реєстрація юридичної особи проводилась після набрання чинності ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців”.;
2. Заповнену реєстраційну картку юридичної особи з назвою “_________________ міська рада”(Форма №6), заповнену на підставі ст.2 Прикінцевих положень ЗУ“Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців” у редакції, що діяла станом на 26.10.2005р. – дату внесення відомостей про юридичну особу у Єдиний державний реєстр.
3. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи з назвою “___________________ міська рада”, якщо державна реєстрація юридичної особи проводилась до набрання чинності ЗУ “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців”.
4. Рішення засновників про утворення юридичної особи з назвою “___________________ міська рада”

Додаткові рекомендації наступні.
Оплата відшкодовується за послуги в разі надання всіх відповідей. Якщо ні, то лише за надану інформацію за один документ.( Виясніть вартість послуги. (в районі 100 грн. Документ дуже важливий. ) Уважно прочитайте всі вимоги. Запам’ятайте послідовність і вимоги працівників. Нотуйте з ким спілкувались і яка посада.
Зразки відповідей держ реєстраторів пропонуємо для ознайомлення. ( Систематизуються пізніше)

 

Наші активісти процесу здійснили певну роботу і ділятьсяя даними з метою розуміння необхідності перезаснування органів в конституційний спосіб. https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/photos/?filter=albums

Успіхів вам у справах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *