Покаяння НАЦІЇ почнеться з КАЯТТЯ Президента України

Відкритий лист
до Президента України
і не тільки…
Ще нещодавно  був мирний 2012 рік. Вірили в можливість змін на краще. Мали змогу самоорганізуватись і навести лад… На передодні Великодня вітали всіх зі святом. «Нехай Великдень наповнить ваші серця милосердям і всеперемагаючою любов’ю, додасть наснаги та міцного здоров’я. Щастя вам, добробуту, тепла, затишку у рідній оселі!”

Але сталося як допустив Господь для нашого ж блага за власні гріхи.  Був 2013 рік і глибока прірва, омана, беззаконня в нашій благословенній державі. Ми стали заручниками темряви, яка заволоділа світом і нашими душами.         Хто як ні нині діючий Президент України Петро Порошенко мав всі передумови для того, щоб стати ЛЕГІТИМНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ велелюбної нації? Маючи фінансову і дипломатичну підтримку ведучих світових держав міг повести весь народ до прогресу, якби визначив для себе в пріоритетах ПРАВДУ! Мав шанс направити Україну в світові лідери! Маючи достатні власні статки міг би нагодувати бідних і знедолених… Та не судилось.
Великдень, Свято Воскресіння Христа 2017 року ми зустріли в скруті, в боргах, у війні сусідніх розорених системою народів. На чужі гроші придбаваємо машини швидкої допомоги, роблячи з цього піар неефективної і безперспективної політики уряду. Чиновники, загнані в кут безвиході приймають «подарунки» без яких реально виживали б ще не один десяток років. Але чи це є нам вихід : зазирати в благодійні фонди?
Ми, кияни, від імені оргкомітету та ініціативних груп районів м. Києва по встановленню конституційного устрою, вболіваючи за Україну як незалежну державу, багатостраждальний український народ, представляючи інтереси і норми його законних прав з щирими серцем відгукнулись на заклик «Молитовного МАЙДАНУ», який щодня триває біля стели Незалежності України, звернутись до Президента України з ОСТАННЄЮ ПРОПОЗИЦІЄЮ навести лад та мир в державі і після ПАСХАЛЬНИХ СВЯТ почати нову епоху в Україні у відповідності до проголошених в Конституції України унікальних норм людського життя. Адже реалізувати Конституцію України – наш обов’язок перед наступними поколіннями. Ми знаємо як це має бути, тому і ведемо цю роботу вже більше п’яти років.
Ми, учасники оргкомітету, окремо від будь – яких інших груп, оскільки перевірені в правомірних справах та проектах, склали, підписали відкритий лист у кількості сім чоловік і передали його Гаранту Конституції України – Президентові України  через  скриньку його громадської приймальної.

” Пане президент!

З впевненістю про безрезультатність висновків здорового глузду з Вашого боку на наше повідомлення до Вас, як гаранта Конституції України, але з вірою в силу Бога, що приведе таки Вас до покаяння за все що коїться в нашій багатостраждальній державі в після майдановий період. Звертаємось до вас від імені відповідальних, свідомих, знаючих свої обов’язки та права пересічних громадян України, киян, членів Оргкомітету громадських дій по встановленню конституційного устрою в Києві.
На межі чергових випробувань перед нашою нацією, на яку спрямовані гармати «братніх» держав, вимагаємо від Вас:
–  досить пафосу на телеекранах, виразної декламації про патріотизм не підкріплений реальними справами захисту суверенітету і незалежності України!
–  досить жити ігноруючи норми Конституції, чим знищувати Україну як державу, затягуючи всіх нас у боргову яму перед МВФ!
–   досить ставити волелюбну і самодостатню націю з багатою землею та її надрами на коліна перед Європою та Росією!!!
             За роки Вашого управління і з отриманим «БЕЗВІЗОМ» ми втрачаємо останній оплот нашої могутності – українську землю, що робить нас жебраками по всьому світу в той час як ми є єдиними конституційними власниками , що дає нам право розпоряджатись нею лише в конституційний спосіб. Земля не є товаром в Україні!
           Вже знають всі посадовці з наших розслідувань про факти злочинів з їх сторони, а Ви свідомо і злочинно замовчуєте їх. Нагадуємо Вам, що причиною корупції і війни в Україні є відомі і юридично доведені факти: Україною керують «органи державної влади» створені не в конституційний спосіб і є за формою діяльності суб’єктами господарювання оформлені на приватних осіб. Майно і всі об’єкти національного багатства в Україні не обліковані, не мають конституційно оформлених власників, що і робить процес їх ефективного використання неможливим. ( Навіть фабрика Карла Маркса не проходила приватизації в конституційний спосіб, що і ускладнює Вам процес продажу підприємства. Додаток 1)

       

     

      При такій ситуації Україна ніколи на стане на шлях стабільного розвитку. На фоні нескінченних сліз матерів і жінок України ілюзія незалежності і Вашої впевненості в правильності обраного шляху, яку Ви намагаєтесь зімітувати, тільки загострює ситуацію не лише в середині держави, а і на міжнародному рівні і робить Україну заручником військової експансії світових держав.
    Враховуючи вище викладене ми ставимо Вас до відому, що соціальна напруга, що була на Майдані, нині перенесена на місцевий рівень і до протестів вже готова кожна родина. Цей протест проявиться в повному ігноруванні Вас і Ваших дій як Президента – гаранта Конституції України. Далі можуть бути непередбачувані події, за які відповідати будете Ви персонально. Імпічмент і втеча вже Вас не врятують, оскільки Ваша персональна відповідальність є перед Богом в першу чергу, ім’я якого Ви часто згадуєте.
            Тому в Ваших особистих, державницьких інтересах і в інтересах нації України, во ім’я збереження від війни нинішніх і прийдешніх поколінь, виконуючи вимогу Бога і рекомендації духівництва, що завітало до Вас на особисту зустріч, вимагаємо від Вас особисто пройти покаяння перед народом України, привести до покаяння всіх попередніх Президентів України та членів їх адміністрацій, що за їх керівництва цілеспрямовано і свідомо обманювали народ наявністю державних органів; привести до публічного покаяння всіх чиновників, що керували на місцях і допомагали в розкраданні землі і необлікованого публічного майна України; розпочати загально національний процес втілення норм Конституції України, починаючи з обліку майна, одночасно наділивши всіх здатних і бажаючих обробляти землю, щоб вижити в умовах розваленої економіки і відсутності робочих місць, чим припинити продаж землі. 

            Вимагаємо зорганізувати націю навколо збереження держави як єдиної унітарної, соціальної, правової і демократичної республіки шляхом висвітлення реальної ситуації в Україні через ЗМІ, донести до суспільства національну ідею, яка вже шириться на місцях, але про неї замовчують посадовці. Використовуючи своє монопольне право доступу на ЗМІ, оголосити про припинення приватизації будь яких підприємств і об’єктів національного багатства до повної інвентаризації майна і оформлення його на народ України з наступним процесом оформлення прав на приватне їх використання підконтрольне територіальним громадам.
        До всіх цих заходів вже давно готовий народ України, залишилось лише гаранту Конституцію стати з ним поруч.
         В разі виконання наших вимог з відповідальністю перед Україною та її народом надамо всю необхідну методичну допомогу: стратегію самоорганізації населення на місцях, бачення програми порятунку України як в економіці, фінансовій сфері так і в національній безпеці.

          З надією на розуміння рівня відповідальності перед власним народом України, члени ініціативних груп по встановленню конституційного устрою в м. Києві – Оргкомітет громадських дій по встановленню конституційного устрою в Києві.”

Варто пригадати слова класика

Іоганна Вольфганга фон Гёте “Хороша людина вибачається за помилки минулого. Великий – виправляє їх.”  Може це Вам допоможе,  пане Президент? ( Відео як ви бачите закрито, але воно залишилось на  https://www.facebook.com/watch/?v=1348984771849601  Не пошкодуєте. Тоді ми ще писали коли не було війни….тепер все страшніше, а можна було все зупинити.

Це неймовірно! До сліз ранять його слова… Який справді талант!І звати його – Артем Венгринович!Дякуючи проекту Україна має талант (Ukraine's got talent) і каналу телеканал СТБ таким юним талантам відкрита дорога на велику сцену…

Опубліковано Time of Ukraine / Час України Четвер, 13 квітня 2017 р.

  Є відео докази передачі даних документів.

Наш лист разом з іншими листами громадськості, духовенства і громадських організацій був зареєстрований в Адміністрації Президента, після чого лідери молитовного Майдану на чолі Олексанадром Пальчуком планували провести спільну зустріч особисто з П.О. Порошенком, чого нажаль поки що не відбулось з невідомих для нас причин. Незважаючи на це, зміст наших вимог не змінюється. Ми сподіваємось на усвідомлення рівня небезпеки політичного і економічного становища народу в разі невиконання вимог викладених в зверненні.
Передбачаємо, що керівництво Адміністрації Президента радиться і приймає рішення щодо подальших векторів управління суспільно державними справами. Віримо, що їх погляди і дії будуть відбуватись у відповідності до проголошених ними християнських духовних цінностей. Віримо, що найближчим часом керівництво таки наважиться проголосити мир в Україні у відповідності Конституції України і інших варіантів нам не запропонують, оскільки народ вже визначився і ніяких інших стратегій ніж конституційну більше не прийме. Президент має відпустити народ з рабства неправди, щоб сторити нову Україну на конституційних засадах. І це буде єдино можливим законним суспільним договором, який дооечи вже втілюєтьс в життя зборами за місцем проживання.
Ми гуртом і кожний окремо вже винесли уроки загальнонаціональної  омани останніх років. Ми припиняємо беззаконня своїми діями на кожному місці і і несемо світло та правду.

Христос Воскрес і переміг смерть!
Світло перемогло темряву!
Прими його перемогу покаянням і неси народові  світло!

3 коментарі до “Покаяння НАЦІЇ почнеться з КАЯТТЯ Президента України

 • 18 Квітня, 2017 о 09:09
  Permalink

  Всё это!! СЛОВА!! СЛОВА ПРОТИВ СЛОВ!!! БЛА БЛА БЛА!! Надоела говорильня!!!

  Відповідь
  • 21 Квітня, 2017 о 00:28
   Permalink

   верно, слова ..только меняющие жизнь…

   Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:34
   Permalink

   воно закінчиться коли Ви включитесь.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *