КП “Міський магазин” – організатор шахрайських схем в торгах пересувної торгівлі.

         Конституційний процес усвідомлення себе відповідальним власником торкається всіх сфер життя суспільства. Нині підпримці, знаючи ситуацію з середини втрутились в справу органіації торгів дрібної пересувної торгівлі. Підприємець Віталій Бяльский надав нам можливість ознайомитись зі справами і надав нам свій коментар до  сфери його діяльності – дрібна пересувна торгівля. Він пише.

          ” Маючи намір прийняти участь 09.06.2017 року у повторних електронних торгах, я вирішив перевірити наявність правовстановлюючих документів на земельні ділянки, на яких буде надане право на розміщення об’єктів сезонної торгівлі переможцям аукціону організаторами торгів. Мною було подано запит на публічну інформацію до Департаменту земельних ресурсів про наявність правовстановлюючих документів або документів на право користування цими земельними ділянками (див. фото). Отримав відповідь: що у Департаменті відсутня інформація щодо реєстрації прав на земельні ділянки (див. фото) 07.06.2017 я з групою небайдужих громадян завітав на прийом до в.о. директора КП “Міський Магазин” для з’ясування підстав у КП “Міський Магазин” проводити аукціон без наявності правовстановлюючих документів на земельні ділянки під розміщення сезонки, але пан Андрушенко А.В. банально втік, не надавши обгрунтованої відповіді

https://www.youtube.com/watch?v=ZhcDZt3yN1U&index=1&list=PLq9qAAum0aMnipfPJUjqVfw70FN5UXU3K

Пазл склався: ШАХРАЙСТВО в особливо великих розмірах з боку КП. Подав заяву про злочин на пана Андрущенко А.В. по ч. 4 ст. 190 ККУ (див. фото). Шановні підприємці долучаєтесь до кримінального провадження у якості потерпілих. Номер провадження повідомлю пізніше, як тільки справу внесуть у ЄРДР.

     Досить з ними гратися, з шахраями треба розмовляти мовою Кримінального кодексу. Ось наприклад: підприємці скасували у судах скандальне рішення про заборону Київрадою продажу алкоголю, респект Вам, але чому Заяву про злочин не подали та не долучили до неї судове рішення про скасування заборони, я відразу тут дві статті ККУ бачу 206 (перешкоджання законній підприємницькій діяльності) та 365 (перевищення влади або службових повноважень). Треба виправляти, заяву і зараз можливо подати!
І хочу ще навести доводи, що це не влада, а звичайні шахраї! У свідоцтві про державну реєстрацію Київради (див. фото) дата реєстрації – 02.06.1992 року; місце реєстрації – Шевченківська РДА з ідент. кодом 26077537 ( див. фото реєстраційної картки форма 6 стор. 2). По безкоштовному запиту ЄДРПОУ можете пересвідчитися, Шевченківська РДА, де у 1992 році зареєстрована Київрада сама з’явилася на 9 років пізніше в 2001 році (див. фото)
Проаналізувавши Ви можете зрозуміти чому Україна така корумпована та бідна, давайте поглянемо лише на Київраду, вони як юридичні особи так і не створенні!
(Копія установчих документів в додатку), тобто група осіб за попередньою змовою, в неконституційний спосіб захопили владу та перебрали на себе владні повноваження, покарання за Які дії передбачені в ККУ.”

Справа триває. Торги відбуваються, але віримо що будуть не довго. Винні мають відповідати у всіх сферах і ми вам їх з часом продемонструємо.

Чекаємо однодумців.

В Бяльський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *