Члени автокооперативу «Воскресенський» сказали СТОП ХАОСУ в Києві !

Дайджест протистояння
кооперативу і рейдерів,
діалогу громадян з псевдо радою,
підготовки загальних зборів територіальної громади
Дніпровського району м. Києва

В теплий весняний день 28 квітня, коли ніщо не передвіщало біду і народ спокійно готувався до першотравневих свят, непрохані гості ТОВ «Борисфен і К» зайшли на територію Кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок Дніпровського району міста Києва «ВОСКРЕСЕНСЬКИИ», що з 1986 року успішно господарював на вул Курнатовського 2, надаючи послуги зберігання автомобілів жителів мікрорайону Воскресенка, зайшли та пред’явили вимогу уступити їм дану територію.

Кооператив у складі двох ділянок «Воскресенський» та «Приозерний» поруч лісопаркової зони та поруч мальовничого озера по господарчому опікуючись землею не лише за парканом, але і слідкуючи за санітарним порядком за його межами. Автомобілісти і гадки не мали, що біда яка ходить по всім автостоянкам може торкнутись і їх. (Так завжди : будь кого, але не мене…) І все ж таки не минулось. Налетіла зграя чорних воронів – молодиків в чорних одежах і давай заявляти про свої права на дану територію і рішення Київради виконувати обов’язки охоронної фірми ТОВ «Борисфен», що діє від КП «Київтранспарксервіс». Ніхто з них і думки не допускає, що члени кооперативу їх не запрошували.

«Позиція ТОВ “Борисфен” демонстрація кидка народу».

 

Першу атаку 28 квітня було відхилено. Використовуючи персональну відповідальність правоохоронців під час виклику по номеру 102 не з першого разу, але вдалось таки домогтись приїзду слідчої оперативної групи, яка за категоричною вимогою громадян та членів кооперативу вивела рейдерів з території. Не пробачивши те киянам, зібравшись з силами, 5 травня, коли значна частина киян виїхали за місто, рейдери нагрянули вдруге. Увірвавшись автомобілями на стоянку, ігноруючи спокійну вимогу залишити територію, вони зухвало себе поводили, з гонором заявляли, що спротив чинити не має ніякого сенсу, оскільки члени кооперативу не є користувачами землі. Звісно, на такі слова автомобілісти підняли галас, протестували і «били у всі дзвони» про небезпеку грабежу майна киян. Місцевий депутат Київради Т. Криворучко ( секретар постійної комісії Київради по місцевому самоврядуванню та міжнародним зв’язкам, що має бути на боці населення) направив свого помічника на вивчення ситуації.


але примусити залишити територію не змогли.) Кияни викликали поліціантів, які не припинили злочин проникнення рейдерів, пояснюючи неможливістю впливати на ситуацію.

Тому народ, зрозумівши реальний стан справ і привілеї свого правового становища власників, усвідомивши наслідки захоплення території невідомою нікому структурою, демонстративно вивели під руки горе героїв – найманців КП «Київтранспарксервіс» , що стрімко підминають під себе всі автостоянки столиці.

 

Була і третя атака рейдерів більш жорстока і ганебна. Зламали ворота, фізично розправились з охоронцем, вивернувши йому палець, розідрали одяг і вдерлись в приміщення. Поліція на ці дії байдуже.  До членів кооперативу себе поводила відморожуючись відмовками. ( Відео даних дій будуть розміщені після того, як поліція проведе слідчі дії за наданими на їх адресу доказами з камер відеоспостереження .)
У відповідь на таку поведінку депутатів, правоохоронців та чоловіків кремезної статури члени кооперативу «Воскресенський» сказали категорично СТОП хаосу в столиці.”  Люди наважились перекрити дорогу. Даному факту відводиться цілий плейлист. 

Час прийшов через канали ЗМІ на широкий загал громадськості поширювати справу захисту інтересів кооперативу «Воскресенський», який надає важливі послуги автозбереження громаді Дніпровського району. Незважаючи на розголос проблеми рейдерства кооперативу, серед журналістів і їх відмову приїхати навіть в час – акції прямої дії – перекриття дороги через нібито блокування даної теми головними редакторами, кияни розраховують на відкритість журналістів до тих, хто знає якою стратегією можна швидко припинити війну як в кожному подвір’ї так і на СХОДІ. Сумно бачити те, як ЗМІ стали осторонь громади і, незважаючи на розголос в соціальних мережах, проігнорували висвітлення подій категоричного протесту свідомої громади.
Ми чекаємо вас, четверта влада, що ви наважитесь таки дослідити роботу ініціативної групи кооперативу, що об’єдналась з оргкомітетом по встановленню конституційного устрою і діє пліч о пліч в поверненні прав власності не лише членів кооперативу , а і всіх громадян на публічне майно та землю. Віримо, що члени кооперативу не зійдуть зі шляху правових кроків оформлення всіх об’єктів і будуть безпосередньо керувати справами господарювання не лише в кооперативі, але і в столиці через самоорганізацію населення на місцях. Старт процесу на Воскресенці дано.
Розпочалась самоорганізація населення по відстоюванню інтересів власників автомобілів. Відкриття кримінальної справи для Голови кооперативу Кученко Л. А., що керує господарством кооперативу останні сім років, було новою справою. Оперативно вивчивши рекомендації правозахисників Оргкомітету по встановленню конституційного устрою, він включився в справу відкриття кримінальних справ через суди.

(По заяві від 5 травня 2017р.

«Бездіяльність слідчого в рейдерстві кооперативу ” Воскресенський» і по заяві від 4 червня в 2-х частинах «Бездіяльність слідчих в справі рейдерства ТОВ “Брисфен”

І таки домоглись результату – витяги з кримінальної справи згідно ст.206 отримано. («Заступник начальника Дніпровські поліції Запорожченко О.П. Витяг з ЄРДР отримуємо зі скрипом»

Домоглись витягу з ЄРДР вдруге «Слідчий уникав видачу витягу»

 

Слідчі дії розпочато. Контроль свідомих громадян за діяльністю слідчих триває. (ФОТО витягу з ЄРДР. )
Ми конституціоналісти, що взялись допомагати свідомим громадянам захищати своє майно, віримо, що участь на Кураторського,2 не буде даремною.  Кількість дієвих прихильників проекту наведення порядку в Україні на конституційних засада прав і свобод українців збільшиться; кияни, в першу чергу Дніпровського району, усвідомлять значення самоорганізації населення і негайного оформлення всього майна та землі в публічних реєстрах територіальної громади Дніпровського району м. Києва, сформованого громадами жителів мікрорайонів через самоорганізацію населення і створення згідно Закону «Про ОСН» 2001 року локальних представницьких органів ОСН ( органів самоорганізації населення), а не тих, що втіхую створювались комунальною мафією ЖЕКІВ за часів летаргічного сну киян, які не згледіли як все майно почали виносити крадії, користаючись безладом в «державних» органах. ( Для довідки з громадських розслідувань та досвіду спілкування з його Головами в Дніпровському районі і не лише в ньому:  багато ОСН вже створені за часів  “всіх попередників», які і допомагали чиновникам обкрадати народ. Саме з перевірки діяльності та установчих документів даних інституцій ( ОСН, які негайно потрібно знайти за місцем проживання) потрібно діяти ініціативним групам по встановленню конституційного устрою, чим і реалізувати справжню реформацію в державі, а не чекати її від пана Гройсмана завзятого імітатора турботи про демократію, “децентралізацію” і реформи. Члени кооперативу зробили правильні висновки з порад правозахисників.

( «Від самозахисту кооперативу до самоорганізації населення».

 

і почали діяти, як єдино законні конституційні  власники, що не закріпили свій статус субєктом пблічної влади – теритоіальною громадою. Заява активістів стояти до кінця, віримо, не буде розходитись з ділом кожного поважаючого себе киянина – власника автомобіля кооперативу «Вскресеньсикй» і користувача землі за адресою вул. Куратовського 2, і Райдужна , 31.                                  Важливим етапом отримання права на продовження господарювання кооперативу – договору оренди на законно зайнятій з 1986 року землі згідно призначення, було ходіння по кабінетам Київської державної адміністрації.
«Департамент земельних ресурсів КМДА обіцяв допомогти».


але, як виявилось з часом, не вийшло. Геокадастр блокував отримання всіх необхідних документів.

«Перший візит в Геокадастр Києва»

Щоб отримати грошову оцінку землі кооперативу, що за конституційними нормами є дикунство, оскільки земля в Україні не є товаром, прийшлось ходити не один раз в зазначену структуру, але безуспішно. Всі структури виконують замовлення на позбавлення права користування земельною ділянкою членів кооперативу.

В часи прийому громадян Яроцька Емілія Малхазівна – начальник Головного управління Держгеокадастру у м. Києві ухилялась від зустрічі з членами кооперативу. (Довідка про послужний список посадової особи, що керує реєстром земельних ресурсів м. Києва  http://kyiv.land.gov.ua/info/iarotska-emiliia-malkhazivna-pershyi-zastupnyk-nachalnyka-holovnoho-upravlinnia-derzhheokadastru-u-m-kyievi/

“ДержГеокадастр” м. Києва в часи прийому громадян»

 

Одночасно і депутати шукали підстави в справі відмови кооперативу отримання права оренди. Транспортна комісія Київради заздалегідь шукала компромат на його діяльність. З (1 години 03 хв. хвилини мова йде про кооператив «Воскресенський», який нібито використовує землю не за призначенням )

( мова йде лише з позиції наповнення бюджету, механізм перевірки якого нині абсолютно відсутній  для громадян).
Члени транспортної комісії організували виїзну комісію по перевірці роботи кооперативу, яка відзначила дотримання законодавства і правомірної діяльності.

Але і її позитивні висновки не допомогли справі і на черговому засіданні комісії члени її, порушуючи норми регламенту, дивним голосуванням ( 3 утримались і 3 проти ) прийняли рішення відхилити вимогу членів кооперативу подовжити договір оренди. Важливо побачити хто є в їх складі http://kmr.gov.ua/uk/comisii/25/sklad і як вони працюють. Цікаво дізнатись чи мала вона виносити таке рішення, якщо в складі комісії  9 “депутатів”.  Чому решта  не висловила свою позицію? ( Поле діяльності антикорупційного комітету і правдивих журнілстських розсліувань. )                   Надаємо відео докази продавлювання антиконституційного рішення «Київради».

 

Ніяково веде себе місцевий депутат Київради Т. Криворучко, виправдовуючись після комісії  за колег і обіцяючи підтримку. Несподівано кинутими відчувають себе делегати комісії від кооперативу.

Сподіваємось всі зроблять правильні висновки і адекватно поведінці горе «депутатів» підготуються до засідання земельної комісії, яка навряд чи зарекомендує себе як поборниця конституційних прав і вимог киян – членів кооперативу «Воскресенський». (Склад ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЯ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ варто знати щоб контролювати за діяльністю так званих «обранців» киян http://kmr.gov.ua/uk/comisii/21/skladі.  Як вони працюють вже ми всі побачили на нещодавному її засіданні. Бачили принизлову поведінку активістів ГО “Воскресенська Слобода”.  https://www.facebook.com/nizabudovam/videos/485953925082803/?hc_ref=OTHER)                 Однак надія вмирає останньою та і  з ким Бог не здійснює чудес і «депутати»,  розуміючи реальний стан речей і власного нелегітимного  статусу,  зважено підійдуть до характеру протесту громадян – членів кооперативу проти свавілля злочинного транспортного та будівельного бізнесу на необлікованій землі громади, на яку поклали око «сильні» сучасного Києва .
Юристи оргкомітету по встановленню конституційного устрою, як консультанти даного правозахисного проекту, радять юристам кооперативу взяти до уваги норми радянського законодавства «Про кооперацію» http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/v8998400-88  ст. 7,8,9.,11 за яким члени кооперативу діяли і отримували у використання землю. Навіть на сьогоднішній день відбирати її ніхто не має ніякого права без рішення конституційного власника – народу України (через суб’єкт публічного права територіальну громаду Дніпровського району м. Києва, яка до сьогодні не створена так як і не створена ні жодна тер громада юридична особа публічного права зі статутом та публічним реєстром власників і власності в інших районах м. Києва ( ФОТО доказ ).                     Зазначаємо, що Київрада, що злочинно уособила в собі представницький орган киян, не маючи установчих документів, (ФОТО додається ) діє в порушення Конституції України. Будь яке рішення нелегітимно створеної і діючої всі роки незалежності Київради щодо права використання землі кооперативом «Воскресенський» може бути правомірно проігнороване.

        Обов’язок сплачувати податки в імітований Київрадою бюджет міста є обманом народу України.  Кожного дня через транші та фінансову допомогу «бюджету міста» неадекватним соціальній ситуації суспільства «громадським проектам» наш народ через той же «бюджет» все глибше заганяється в боргову яму перед іншими державами.  Варто зупинити розбазарювання «бюджетних коштів», а спрямувати їх на вирішення реальних проблеми локальних громад. Перш ніж зводити дитячі та спортивні майданчики потрібно знмлюна якій вони будуть втсановлені  облікувати за реальними власниками. Лише конституційний власник, такий як члени кооперативу «Воскресенський» буде відчайдушно і принципово відстоювати збереження майна опікуватись його відновленням та ремонтом. Інакше кошти будуть викинуті на вітер, а об’єкти будуть розграбовані соціально небезпечними елементами, які при данності неефективної (оскільки залежної від великого капіталу, а не громад)   поліцейської слжби стають агрсивно ніщивними для суспільства.
Тому, саме такі приклади протистояння і громадського розслідування засад діяльності «державних органів» мають розповідати ЗМІ. Ми впевнені, що через правозахисну діяльність в громадах відбудеться перезавантаження держави і вона буде виконувати соціальне призначення.                    Цього досягнемо через інвентаризацію, облік майна та землі в громадах, залучення фахових спеціалістів господарників – практиків, об’єднавши зусилля молодих менеджерів з старими професійними кадрами радянських часів. Відновимо об’єкти промисловості, комунальні підприємства торгівлі, організації соціально побутового обслуговування і в подальшому, контролюючи їх діяльність на місцях з допомогою ОСН (ів), будемо забезпечувати якість обраного народом суспільного життя за європейськими стандартами.
Ініціативна група захисту Кооперативу по будівництву та експлуатації колективних автостоянок Дніпровського району міста Києва «ВОСКРЕСЕНСЬКИИ», яка була створена і затверджена протоколом зборів членів кооперативу та уповноважених на те представників на загальних зборах членів кооперативу, нині тримає курс на встановлення конституційного порядку в Дніпровському районі м. Києва. Члени її виважено і демократично підійшли до вивчення і затвердження конституційної позиції відстоювання інтересів власників автомобілів.

)))))))))))

Зміст даної петиції повідомлення викладений у відеододатку (з 2 хвилини 24 сек.)

ДОДАТОК з текстом обгрунтування надаємо для запозичення в аналогічних пртестних і правозахисних проектах . Обгрунт. позиції на посадових осіб 2

     Час визначення настає. З тим щоб поставити крапку в хаосі повсякденного життя і розкрадання об’єктів національної власності киян, на базі власноручно створеного адміністративного приміщення вул. Кураторського, 2,  члени кооперативу відкрили консультаційний центр для громадян м. Києва по організації зборів територіальної громади Дніпровського району м. Києва. (Фото)

     Окрім цього щочетверга з 18.30 до 20.00 за попередньою домовленістю по телефону (044) 360-15-19 ініціативні групи житлових багатоповерхових будинків в приміщенні ЖЕКУ № 411 на вул. А. Малика 25/1 (приміщення якого є власністю киян ) зможуть отримати правові та методичні поради самоорганізації сусідів.

    Хроніка правового захисту членів кооперативу триває на сторінці  https://www.facebook.com/groups/267261170411823/?fref=ts де фіксуються всі заходи ініціативної групи по отриманню права на господарську діяльність кооперативу «Воскресенський». Хроніка правової освіти самоорганізації жителів Києва і окремі приклади самоорганізації населення міст та сіл України відображаються на сторінці https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/?fref=ts
Запрошуємо до діалогу, в ході якого формуються засади та практичні проекти втілення для України конституційної системи порядку, яка діє в кожній європейській державі, але блокується депутатами і чиновниками в Україні. Свідомі громадяни ту блокаду зняли і поширюють знання серед сусідів. Поширюйте і ви висвітлену практику. В ній потребує вся Україна.

11.07.2017р.

14.07.2017р.

Робота триває. Знову відвідали Директора Депаратамента земельних ресурсів Поліщука з тим, щоб всеж таки домогтись коефіцієнту землевикористання для кооперативу. Що з цього вийде чекаємо новий робочий тиждень.

Суспільствознавець,
координатор оргкомітету по встановленню
конституційного устрою в м. Києві
Інна Плотнікова

P.S.

1. Матеріали статті за вказаними датами будуть поповнюватись новими подіями. Слідкуйте.

2. Усвідомлюючи значення викладеного на загал матеріалу, мушу унеможливити фізичну розправу над членами ініціативної групи кооперативу та себе особисто. В разі якщо хоча б один з учасників правозахисного конституційного процесу в Дніпровському районі м. Києва кооперативу «Воскресенський» буде калічений, або знайдений мертвим, або постраждають члени їх родин, прошу звинуватити в тому Сергеєва-Гринько В. В, керівників ТОВ «Брисфен – К», керівників КП «Київтранспарксервіс», Голову КМДА В. Кличка, депутатів зазначених в статті постійних комісій Київради  http://kmr.gov.ua/uk/comisii/25/sklad http://kmr.gov.ua/uk/comisii/21/sklad і Начальника Дніпровського управління поліції Головного управління поліції м. Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *