Незалежність України зміцнюємо САМООРГАНІЗАЦІЄЮ

День незалежності є. Неперевершене надбання нації. Вихідні є.                                                                 Залишилось реалізувати його як свято.                         Працюємо далі. Готуємо проекти самоорганізації кожного громадянина, які нададуть йому права власника національного багатства.                              Будьмо!

         24 серпня 2017 рік 4 рік після майдану… Набігає останній рік п’ятирічки, символічність періоду якого в суспільному русі обов’язково надає певні зміни. Чотири роки, а результату немає. Ще нам рік на спробу звести засади держави. Не встигнемо, є ризик ще п’ятирічку втрачати генофонд нації. ( за неперевіреними даними соціологів 10млн вже виїхало за кордон) Тому нам потрібно прикласти всі зусилля щоб зробити те, що мусимо
1. Самоорганізуватись ( Самостійно зорганізуватись)
– Кінцевий пункт самоорганізації ОСН – ОРГАН САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ, але починати з нього зразу може стати небезпекою для жителів будинку і вулиці. Саме ОСНИ і форсує нині система. За умови, коли відживаюча система очікує в своїх рядах нових активістів від народу, це будуть ті         органи що легітимізують злочинні органи і їх політику за всі останні роки, узаконять всі злобудови, крадіжки землі. Є небезпека провести національні збори, що нав’язується окремими політизованими колами, щоб забетонувати совєтщину на місцях. Переобрати ОСН за умови непідготовленого населення буде вкрай складно.
– Самоорганізація нині в першу чергу – це досвід успішної організації власного життя і своєї родини, кожного громадянина по Законам України, перемога над негативними явищами суспільства: корупцією, над вимаганням хабарів в лікарнях, школах, над злочинністю…. Самоорганізація – це вихід з системи і забезпечення життя за правилами прописаними в Конституції України, тобто оприлюднення своєї перемоги над нею;.
– Самоорганізація це процес об’єднання однодумців в діях правового забезпечення гідного людини життя у всіх сферах;
– До ОСН потрібно ставитись лише як до органу, який візьме на себе відповідальність організовувати загальні збори громадян за місцем проживання для винесення загальних рішень фінансово майнового характеру життя громади адміністративно – територіальної одиниці, чим і доведе свій статут представництва громадян локальної території окремої адміністративно територіальної одиниці.
2. Створивши ОСН, локальними громадами вийти з їх системи злочинного оподаткування , що значить зняти з себе ідентифікаційний номер, що поверне нам статус громадянина; http://vyhid-e.org.ua/?p=3373
3. Багатоповерхівки (комунальне житло) зафіксувати як майновий комплекс в реєстрі публічних власників. А це мусимо домогтись від чиновників, які таємно від нас скрили факт його інвентаризації і передачі в порушення вимог на обслуговування в приватні ЖЕКИ приватних Компаній, де начальники (приватних ЖЕКІВ) працюють по довіреності (!?) без технічної документації , що є злочином від злочину. Для цього на зборах можна прийняти таке рішення , що унеможливить втрату свого житла за борги ( Зразок вам надаємо з досвідузборів відомого нам ОСН “Дар-4А”.Проект рішення загальних зборів жителів будинку  щодо несанкціонованого  територальними громадами підняття тарифів.
4. В ході проведеної даної робити активісти і ті, що змогли себе захистити, мають докази спроможності захищати конституційні права сусідів без політичних партій, здатні працювати в команді з реальними правозахисниками, з часом будуть призвані стати головами ОСН (будкомів), пройшовши демократичну процедуру обрання на загальних зборах в будинках. За таких умов ОСН будуть фундаментом конституційної платформи самоврядування громад.
5. Комунальна мафія форсує події і вже зараз збирають мешканців по будинках з тим щоб за будь яких умов всією силою неправди підписали договори з приватними Жеками. При цьому всілякими методами намагаються блокувати створення ОСН як контролерів

https://www.youtube.com/playlist?list=PLq9qAAum0aMm3KSbO9_crKcSa8OgyGSET

       Тому нам негайно потрібно навчатись самостійному захисту від свавілля, чому ми і навчаємо допитливих.
Методики захисту громадян від керуючих компаній ми надаємо, але не в кожному будинку з’являються потенційні прихильники конституційних вимог і стратегій їх досягнення. Допоки у вас не знайдеться той, хто здатний виконати Конституцію України у вас в будинку, вам буде краще і спокійніше жити без ОСН і самостійно, використовуючи наші практики, унеможливити своє правове приниження в поки що злочинній і незалежній від Конституції України державі. Адже Конституційна держава ще не побудована. Військовими парадами лише свято незалежності відзначають ті країни, що не змогли досягти високого економічного розвитку і соціально справедливого суспільства, а користаються військовою присутністю могутніх військових держав.
Нам потрібно всім поодинці виходити з цієї системи і створювати конституційну – незалежну від світової допомоги. Для цього обліковувати майно, землю і брати територіальними громадами в оперативне управління розорені підприємства, на базі їх розвивати свою економіку, створювати комунальні банки, що будуть забезпечувати інвестування в об’єкти публічної власності. Ми готові , щоб на даному сайті оприлюднювати приклади самоорганізації як окремих громадян так і локальних громад. Надсилайте матеріали і за умови перевірки і моніторингу деталей процесу ми з задоволенням донесемо про вас добру новину всім українцям, як навчальний приклад. На день незалежності відкриваємо рубрику «Дайджест самоорганізації населення України» «Digest Probudgennya» поки що в групі «Територіальні громади районів столиці» https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/ з дублюванням матеріалів на сайті ГО «Самоврядна громада» в разі його логічного закінчення. За певних умов вашої підтримки він може перерости в друкований орган, як засіб масової інформації в паперовому вигляді. В методичних матеріалах вкрай потребує наше пробуджене суспільство, особливо активісти. Нам достатньо буде виходу друкованих матеріалів раз або два на два місяці, щоб відобразити в них отриманий досвід і практичні поради.

Такі думки навіяв вихідний день – день незалежності.
Будемо освідченими, пильними, мудрими і при цьому активними до власного правового захисту до всіх політичних подій і самостійно куємо своє захищене правове життя.

Узгодила думки з провідником конституційного процесу в Україні Риммою Білоцерківською. Чекаємо суспільного діалогу на сторінках соціальної мережі ФБ , що буде з часом відображено і в даній статті.

З програмою конкретних правозахисних проектів, оргкомітет по встановленню конституційного устрою.
Суспільствознавець, Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *