«Державна фіскальна служба України» не має права обкладати податками народ

           У правозахисників ГО «Правовий простір» триває курс на свідомомий і зважений процес встановлення конституційного устрою через блокаду впливу на суспільство злочинних – неконституційних “органів влади”,щоб привести до тями чиновників яке лихо вони накоїли нам. Кожен день їх роботи наближає час  визнання необхідності кардинальних змін всіма без винятку жителями України. Р. Білоцерківська зі своєю командою однодумів не припиняє вражати нас своїми відкриттями, що пробуджують свідомість, примушують включатись в роботу на новій правовій хвилі мозок, по новому стукати серце і жити на повні груди громадянином України, не чекаючи пробудження інших сплячих співвітчизників…

           На цей час, як бачите , «Державна» фіскальна служба в обєктиві  “Виходу, що для нас є ! Стало зрозуміло, що дана установа не державний орган, а організація – лялька – маріонетка, що діє в злочинний спосіб без установчих документів, вертикалі виконавчої влади, управління якої знаходиться в руках Кабінету міністрів («органом» походження якого з часом теж стане всім  зрозуміло) .
Одже, як працювала група юристів, що зробила для нас  такий важливий висновок.
Були досліджені копії Постанов Кабінети міністрів від 21 травня 2014 р. № 236 «Про Державну фіскальну службу України» та від 21 травня 2014 р. № 160 «Про утворення Державної фіскальної служби», які ніби то приймав КМУ?
Щоб перевірити, чи були на обговоренні дані питання, витребували протоколи засідань від 21.05.2014р. Виявилось, що Кабінет Міністрів України не утворював такого центрального органу виконавчої влади як Державна фіскальна служба України у порядку встановленому ЗУ “Про центральні органи виконавчої влади” та ЗУ “Про Кабінет Міністрів України”. Наведене підтверджується наступними документальними доказами. На сайті Верховної ради України розміщено тільки дві постанови, які нібито прийняті Кабінетом Міністрів України і які стосуються утворення Державної фіскальної служби України.
Такими постановами є Постанова Кабінету Міністрів України № 236 від 21 травня 2014 р. та Постанова Кабінету Міністрів України № 160 від 21 травня 2014 р.

Як вбачається з їх змісту, обидві постанови нібито прийняті 21 травня 2014 р.
Відповідно до ч.2 ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ч.1 ст. 49.ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” Кабінет Міністрів України на основі та на виконання Конституції і законів України, актів Президента України, постанов Верховної Ради України, прийнятих відповідно до Конституції та законів України, видає обов’язкові для виконання акти – постанови і розпорядження.
Відповідно до ч. 5 ст. 49. ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” акти Кабінету Міністрів України підписує Прем’єр-міністр України.
Відповідно до ч.1 ст. 51 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України приймаються на засіданнях Кабінету Міністрів України шляхом голосування більшістю голосів від посадового складу Кабінету Міністрів України, визначеного відповідно до статті 6 цього Закону. Якщо проект рішення отримав підтримку рівно половини посадового складу Кабінету Міністрів України і за цей проект проголосував Прем’єр-міністр України, рішення вважається прийнятим.
Відповідно до ч.2 ст. 51 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” Після підписання акта Кабінету Міністрів України внесення до його тексту будь-яких змін, у тому числі виправлення орфографічних і стилістичних помилок, здійснюється в порядку, передбаченому частиною першою цієї статті.
Відповідно до ч.1 ст. 46 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” Організаційною формою роботи Кабінету Міністрів України є його засідання.
Відповідно до ч.3 ст. 46 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” Засідання Кабінету Міністрів України вважається повноважним, якщо на ньому присутні більше ніж половина посадового складу Кабінету Міністрів України.
Відповідно до ч.8 ст. 46 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” Засідання Кабінету Міністрів України стенографується, його рішення оформлюється протоколом, який є офіційним документом.

        Одже. 21.05.2014р. дійсно відбулось засідання Кабінету Міністрів України , яке було оформлено офіційним документом протоколом засідання Кабінету Міністрів України № 30 від 21.05.2014р. Копія протоколу засідання Кабінету Міністрів України № 30 від 21.05.2014р. додається. Однак 21.05.2014р. Кабінет Міністрів України не приймав ні такої постанови, ні жодних інших рішень щодо утворення Державної фіскальної служби України. Це підтверджується відсутністю у протоколі засідання Кабінету Міністрів України від 21.05.2014р. будь яких відомостей про розгляд питання про прийняття проекту постанови Кабінету Міністрів України № 236 від 21.05.2014р. ”Про Державну фіскальну службу України”. Також у протоколі засідання Кабінету Міністрів України від 21.05.2014р. відсутні відомості про результати голосування у порядку ст. 51 ЗУ “Про Кабінет Міністрів України” за прийняття такої постанови.

Наведене підтверджується копією протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 21.05.2014р. і прямо свідчить про те, що Кабінет Міністрів України ніколи не утворював такого центрального органу виконавчої влади, як Державна фіскальна служба України.

Дані винайдені факти підтверджуються також результатами розслідувань конституціоналістів з Одеси. Були надані висновки псeвдомінюсту та секретаріату кабміну стосовно даних постанов…
 

 

Вони заявили те вже в прокуратуру і вимагають виконання Закону. Перегляньте як те все відбулось.

На сторінці посту https://www.facebook.com/, де розміщена дана новина, відбувається авторитетна дискусія практиків побудови конституційної системи, що створюється в супереч бажання олігархів зберегти для нас цей гібрид омани і фальші. Ми маємо завдяки соціальній мережі Фейсбуку, єдиному майданчику громадських розслідувань, бути в курсі прогресивних настроїв суспільства, завдяки чому бути впевненими в тому, що так як є, буде не завжди. Застанемо ми покращення для всіх чи ні  залежить, нажаль, не від групи прогресивних мислячих людей, що вибороли вже для себе правові відносини в неправовій державі, а від нас всіх. Вони, думаючи про решту народонаселення України, не жалкують часом і навчають нас через власний досвід і власні помилки. Пишаюсь, що мені на долю випало знати більшість з них, втілювати їх знання в практику. СКазати про них позитивні люди  – нічого не сказати. Кожна то багатогранна особистість . В кожного своя закалка, досвід, духовна школа, але всіх об’єднує патріотичний настрій на збереження унітарною Україну і на виконання Конституції України.
Тож познайомимось з коментарями по темі деяких з них.
Валентина Палівода, голова територіальної громади с. Яреські в Полтавській області. Про її підходи вже писали. Називає їх “бізнесовою “елітою ” олігархату. Пише. «Ну як же не назвати нас з вами і мене в тому числі баранами – адже кровоносна система – казначейство (бюджетна артерія всіх громад) – це і є основна корупційна система – (матриця) олігархату, олігархічних кланів, їхніх партій (інших в державі Україна немає). Вони щосекундно на неовідсоткованих мільярдах (згідно банківських законів) бюджетів громад, що стікаються в казначейство, заробляють собі може і трильйони, а потім їх кудись вивозять…» , «а щоб ця бюджетна артерія не худла насилають УЗЕ,СБУ, прокуратуру з перевірками рад капітальних видатків, як тільки в “прозоро” чи через казначейство з’явились дані, що якась сільська (міська, селищна) рада ці кошти використала із свого місцевого бюджету, тому підрядники співпрацювати з радами і бояться, бо хто ж схоче, щоб до “дверей” причепилися і закрили бізнес, а тим того і треба. Одним словом -Україна сьогодні має олігархічне управління(не демократичне) і всі органи, установи, структури їм підпорядковані, публічна форма власності, а значить і її інститути відсутні»
Юрій Тищук оприлюднює і акцентує висновок: «Отже Державна фіскальна служба створена внаслідок фальсифікації документів. В протоколі засідання КМУ відсутнє питання про її створення, а постанова датована саме цим засіданням. Отже “фейковими”, та прийнятими з порушенням встановленого порядку бувають не тільки закони, але й постанови кабміну.»
Vasily Khmelnyuk, що надав на оприлюднення нам цінні матеріали, пояснює їх зміст– « відповідно до регламенту КМУ, постанови КМУ приймаються ПІСЛЯ проведення висновків мінюстом та експертного висновку секретаріату КМУ. Дані висновки були надані на запит про надання висновків по постановам №160 “Про утворення ДФС України” та № 236 “про затвердження положення про ДФС України” з яких видно, що 21.05.2014р. такі постанови не приймались, а самі висновки датовані набагато пізніше, а також мова в них йде про інші постанови, які не відповідають змісту постанови № 160.
Vytautas Vaitiekauskas радить «Використовувати даний “пакет документів” для доведення нікчемності “повідомлень-рішень” ДФС про накладення штрафних санкцій. У 20116-17 рр. судилися з “неіснуючою” Калуською ОДПІ. Витребувати положення про та регламент роботи територіальних обласних та районних органів Міндох та ДФС, затверджені наказами Міндоху та ДФСУ, які не пройшли державну реєстрацію! Судилище було на користь ФОП по суті, але жоден суддя 1-ої (2) та 2-ої (3) інстанції не обізвався на наші посилання на ці факти.» Він, як практики судового процесу радить не судитися. « А взагалі — навіщо судитися з неіснуючими “органами”, скасовувати їх “рішення”, які суди заздалегідь вважають чинними. Взагалі не допускати держиморд до перевірки шляхом аргументованих вимог надати документи на підтвердження повноважень, яких в них взагалі НЕМА!»

так втолмашують нашим діткам оману

Далі Р. М. Білоцерківська щодня робить концептуальні висновки, що допомагають вже зараз, хто усвідомив свій статус, стати господарями власного життя і змінити становище жебрака на  господаря свого життя в правовій державі,що вже живе за Конституцією України.
На користь народу вона питає: «Чи є Закон України про систему оподаткування??? А може хтось бачив у себе на території ПОДАТКОВІ ІНСПЕКЦЇІ, до яких ви, як ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ, могли б подати декларації про СВІЙ МАЙНОВИЙ СТАН та доходи передбачені законом? ПЕРЕВІРЕНО!!! Немає в ДЕРЖАВІ Україна ні закону про систему оподаткування, ні конституційних податкових інспекцій, щоби у Громадян України виник обов’язок подати Декларацію і сплачувати податки і ЗБОРИ.

     А збір на загальнообовязкове пенсійне страхування , як раз і дає право на державне пенсійне ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. Хтось з громадян сплачує конституційний ЗБІР до Пенсійного фонду України? Ні? В попередній статті про Пенсійний фонд України ми роз’яснювали деталі.
Тому і немає ДЕРЖАВНОГО пенсійного ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, а страхування то повинно бути плюсом до державної пенсії за ст.56 Конституції України, в якій зазначено: “Пенсії …, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом”.
Прожитковий мінімум встановлений законом з нового року 1700 гривень (???), а пенсії нараховані вам за пенсійним страхування повинні бути плюсом до прожиткового мінімуму, а це значить не нище 3000 гривень. Ви таких не отримуєте? Ні? Знаю. Віддали національне багатство і природні ресурси олігархам, органи влади паразитами живуть на податки , а повинні ЗАРОБЛЯТИ. То ж де настачишся на офшори і статки для крадіїв? Отже не до пенсій…”) Читати Конституцію України, знати її і рухатись до виконання – ДУЖЕ ВИГІДНО саме ГРОМАДЯНАМ України!!!
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ Стаття 67. Кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до ПОДАТКОВИХ ІНСПЕКЦІЙ за місцем проживання декларації про СВІЙ МАЙНОВИЙ СТАН та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. Стаття 92. Виключно законами України визначається: 6) основи соціального захисту, форми і види пенсійного ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ …
Виключно законами України встановлюється:
1) … СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ, податки і ЗБОРИ;…”

        Сподіваємось, що зі здоровим глуздом та конституційним усвідомленням сприйняли наші відкриття та рекомендації. І не буде більше сумніву в тому, що вони – представники тих злочинно створених «органів», працюють на знищення України через розорення, обкрадання населення України, знаючи те, що до відповідальності притягнути буде вкрай важко і навіть неможливо, оскільки в їх кришуванні приймають участь найвищі посадові особи. Але і жити в тій брехні і підкорятись органам, дільність яких  не відповідає Конституції Ураїни і їй відповідним законам не дає нам права ні Бог,  ні правда. Тому окрім нас самих рішеннями зборів за місцем проживання нас ніхто не врятує; а не захід, а ні схід, ні війна, ні національна, ні муніципальна поліція, що створені аналогічно, ні активісти невідомого походження. Нас врятують лише спільні дії по захисту власності, її обліку в реєстрах, що маємо прийняти спільнотою жителів вашої місцевості – адміністративно територіальної одиниці, що тим створять економічний фундамент господарювання в Україні і виконання прав громадян.
Тож чекаємо участі в загально національній програмі – процесі виконання Конституції України, що викладаємо на сторінках Фейсбуку і ведемо відкриту розмову про всі тонкощі процесу. Через нього ми тримаємо зв’язок з іншими містами України, де відбуваються пілотні проекти самоорганізації. Є чому повчитись, які помилки розглянути щоб своїх не допустити, щоб не зійти зі шляху і не виявитись невдалими експериментаторами. Робимо акценти на поточній програмі на місцях.

Викладаємо матеріали про інвентаризацію публічного майна, в групі «Інвентаризація ОБЄКТІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАСНОСТІ», що тільки набирає обертів, на відміну від тієї, що в системі намагається розібратись що накоїла – «Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна України».

Працюємо далі, відкриваєм для себе правову Україну.

Інна Плотнікова
суспільствознавець,
координатор оргкомітету по встановленню конституційного устрою,
голова правління ГО «Самоврядна громада», для якої
приватна “податкова” більше не контролер
(деталі за посиланням)

 

1 коментар до “«Державна фіскальна служба України» не має права обкладати податками народ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *