Правова освіта працівників правоохоронних органів на прикладі Дарницького району м. Києва

  Щовівторка і щочетверга близько 19.00 в соціальній мережі ми продовжуємо інформувати тих, хто знайшов в собі сили розібратись в причинах «важких часів», набратись досвіду виконання Конституції України і невеличкими кроками використвоуючи наробітки в забезпеченні своїх конституційних прав, готовий приймати участь у формуванні демократичної і унітарної республіки, як незалежної правової і соціальної держави економічно розвинених територіальних громад.
Даний матеріал видаємо в рахунок стрім зв’язку 02.02.2018р.. Бажаючі прийти на обговорення піднятої теми в четвер, заздалегідь повідомте нас, будемо думати про формат обговорення. З реформами ми запізнились. Потрібно перезаснування органів і їх діяльність за Основним Законом України. Для цього ініціюємо суспільний діалог на майданчику поки що єдиної можливості – соціальної мережі. Приєднуйтесь до обговорення. Наші правдиві дискусії змінять свідомість, а вона змінить і життя.
На прикладах суддівського свавілля не лише Дніпровського району м. Києва, а і по всій Україні, ми продемонстрували гнилість, нікчемність і злочинність фізичних осіб в чорних халатах, що впевнено, без докорів сумління видають себе за суддів, виступають від імені нас з вами – українського народу і судять. Судять, заплющивши очі не лише на закон, а і норми людської моралі. Ось доказ в Шевечнківському суді м. Києва.

– Що надало їм право стати «божками» на землі?
Байдужість більшості до свого сьогодення, терпимість народу до страждань, що керманичами президентської гілки влади на фоні їх жадоби до комфорту і безмежного збагачення за наш з вами рахунок виховувалась протягом історії незалежної України. Все це перетворювало їх в законспірованих тиранів, що видавали себе за патріотів і найкращих представників української нації, які на справах системно звільняли від українців українську землю. Ми не заважали, бо не мали до 2013 року національної ідеї – залишитись єдиними в межах держави; не розпастись на дрібні утворення і проявитись українцям в органах державної влади, щоб служити заможному процвітанню всього населення України. А коли в 2013 році народ таки зміг підняти голову і зрозуміти своє високе призначення для нащадків і для всесвіту, в схватці за Україну сильнішими за непідкріплену фінансами гідність виявились крадії наших з вами публічних статків і багатств. Вони підкорили своїй злочинній волі судійську систему, звиклу ще з радянщини вирішувати справи та долі людей на користь великих грошей, найняли за них же поліціантів щоб приборкувати правдолюбів.
Маємо що заслужили! Будемо мати що зведемо! Час настав завершити розпочате: самоорганізацію населення в справі утворення внутрішніх органів територіальних громад, а не фейкових виборів без наявності правдивих реєстрів власників. Непохитно йдуть до цього ті, що знайшли в собі сили звести державу по єдино легітимній соціально – економічній програмі розвитку України – Конституції України. Більшає тих, хто зрозумів таки значення її для себе особисто і для держави. Що не розділ – то проект! Що не стаття – то методичка на його виконання! Бери і живи за нею, відчуєш свій статус гідної людини – громадянина з  великої літери, не гірше ніж європеєць процвітаючої країни.

           Велике значення мають кадри, що вирішують все. В даному сенсі і проводимо публічно правову освіту правоохоронних органів, як вкрай важливий елемент перезавантаження системи. Зупинимось на кадрах Дарницького відділку поліції і на їх прикладі «служінню українському народові».

             Проведемо семінар по матеріалам аналітики ГО «Правовий простір». Сором, сум а заним і горе  за те, що всі разом накоїли своєю бездіяльністю, чим надали право так зухвало знущатись над собою. Щоб поступово прибирати з життя прояви неповаги до людини в Україні поширюємо дані матеріали, надаємо ще і ще шанс одуматись і стати в справу перезавантаження держави через виконання в правоохоронних органах Конституції України.

          Ввожу в курс справи.
Маючи на моє ім’я та членів моєї родини позов ОСББ до суду «Дніпровського суду»(, який вже ліквідовано з кінця 2017 року,) про стягнення «боргу» за «обслуговування» багатоквартирного будинку, платня за який при роздутих штатах і свавільному збільшенню заробітної плати персоналу, особливо Голові, немає обґрунтованого пояснення. Діяльність очільника ОСББ не піддається ні яким нормам суспільної моралі, господарювання і за висновками ревізійної комісії має грубі фінансові та кадрові порушення. Знаючи про кругову поруку і зрощення суддівської системи з капіталом комунальної мафії, як гарантії непохитної співпраці тих і інших; ми почали відстоювати засади конституційного розв’язування ідентичних проблем громадян вже і в залі суду, вимагаючи докази суддівських повноважень на підставі посвідчень.
Що з цього вийшло, можливо ознайомитись за посиланням.
За наказом жінки в чорному халаті, що назвалася суддею Астаховою Олександрою Олександрівною і вимагала до себе службової поваги як до судді ще до початку засідання, молодики кремезної статури, що виявились правоохоронцями, викравши в мене папку з цінними документами поза моєю волею, тягли мене за руки по підлозі з тим, щоб вивести з зали. Кримінальна справа керівництвом Дарницького УП ГУ НП в м. Києві так і не була відкрита. Довідка травмпункту для початку слідства по справі не мала ніякого суттєвого значення. Ми виконували всі дії по захисту наших прав як потерпілих, звертались з клопотаннями про ознайомлення з відмовними матеріалами, отримали таки таку нагоду і були вражені технологіям кришування суддівського злочину проти громадян України з боку правоохоронних органів. Можете переглянути як витончено працюють.

В пояснення жінки в чорному халаті, що назвала себе суддею Асатховою стверджувалось, що правоохоронці для забезпечення громадського порядку були запрошені нею і знаходились в залі вже з 9 ранку, що не відповідає дійсності і цей факт є у відео. Молодики в штатському з’явились на багато пізніше після виклику їх суддею з нарадчої кімнати, в яку вона втекла, дізнавшись про категоричну вимогу пред’явлення присутнім суддівського посвідчення.
Після пережитого приниження вище зазначеними особами, я , як потерпіла, зареєстровали декілька клопотань про пояснення неправомірних дій правоохоронців. На них були надані не просто відписки, що доводили факт злочинного невиконання Конституції України всіма гілками влади, збочення законодавства, порушення засад державотворення, про які навіть пошепки не наважаються зазначити науковці спільнот «стратегічних, політичних досліджень і в тому числі Національна академія державного управління при Президентові України зажмурює очі. У відповідях була визначена правота силовиків. (!!!) На що розраховують? Поглинання якою державою вони вбачають порятунком для України?
Наближаючи час усвідомлення незворотності самоорганізації і єднання українців в загальній програмі дій – виконанні Конституції України ( а не дай Боже її зміни і підміни її гібридним суспільним договором), ми публікуємо дану заяву як відкритий лист з метою надання правової освіти і глибинного розуміння наслідків використання окремих Законів України для захисту прав громадян.

Начальнику Дарницького
УП ГУ НП в м. Києві
Полковнику поліції
Чернишеву С.В.
02068 м. Київ, вул. Кошиця,3.А.
Електронна адреса:
R02_DCH@KYIV.NPU.GOV.UA
r02_cgz@kyiv.npu.gov.ua

Потерпілої
Громадянки України,
Плотнікової Інни Миколаївни та членів її родини
по справі П – 3918/125//48/04-2018
та 3919/125//48/04-2018 Паспорт серія СН № 381353
від 13.09.2018
Дом адреса: 02192, м. Київ,
вул. Миропільська,

Заява – відкритий лист
про діяльність правоохоронних органів Дарницького району м. Києва

          З даних вашим заступником Кисюк В.М. ( підготував Жепінський ) відповідей ( по справі П – 3918/125//48/04-2018 та 3919/125//48/04-2018від 13.09.2018) можна зробити висновок про абсолютно зухвале ігнорування інтересів та прав громадян України, що захищають себе в «правоохоронних» та «судових»органах від посягань монополістів житлово комунальної сфери; ігнорування вимог конституційного законодавства, чим доводите, що правова держава за вашою участю, як посадовців в державі Україна нових державних органів не можлива, про що ми будемо збирати на вас досьє, інформувати громадян України і світову спільноту в соціальних мережах, шукати можливості оприлюднення фактів невігластва чиновників – силовиків в ЗМІ, створювати відкриті листи до глав іноземних держав, що фінансують реформи та ін. А саме.
Заява про злочин на підставі довідки лікаря травм пункту КМКЛ № 1 №8113 від 19.07. 2018р. Коломійця А.А. і реєстрації в журналі травм кримінального походження про нанесені мені Вашими співробітниками забої не внесена в ЄРДР. Мої клопотання по справі не виконані. На моє клопотання П-3919 від 14.08.2018р. не надана належним чином завірена копія розпорядження, яким Ви дали доручення бути присутніми на судовому засіданні неіснуючої установи Дніпровського суду м. Києва в цивільному одязі інспекторів відділу превенції Дарницького УПГУНП ум. Києві Проценка Я. В., Степаненка Р. П., Лобаня Р. І. та дільничного офіцера поліції Литвиненка В.М., і наказали прикладти силу до жінок, які шукають справедливості, громадян України. ЦЕ значить його не було і ви просто покриваєте необдумані дії «судді» Дарницького «суду» Астахової О.О. Начальником відділу архіву Дарницького УП ГУ НП в м. Києві Негодою Юлією Вікторівною, начальником відділу превентивної діяльності Дарницького УП ГУ НП в м. Києві Луценко В. Г. було надане усне неправомірне пояснення причини відмови ознайомлення з закритими документами в справі, посилаючись на Закон України “Про захист персональних даних”, а в письмовій відповіді заступником начальника Кисюк В.М. було посилання на Закон України “Про доступ до публічної інформації”. З цього видно, що ваші співробітники не розуміють різниці даних документів і необхідності використання їх положень в справі захисту прав громадян.
Пояснюємо через порівняння даних законів.
Громадяни України – співвласники спільного неподільного майна національного багатства Унітарної республіки Україна не підпадають під дію норм для фізичних осіб за ЗУ “Про захист персональних даних”. Відповідно до статті 1 Публічна інформація Закону України “Про доступ до публічної інформації”
“1. ПУБЛІЧНА інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
2 . ПУБЛІЧНА інформація є ВІДКРИТОЮ, крім випадків, встановлених законом”.
Згідно з цією нормою закону є ВІДКРИТОЮ ПУБЛІЧНА інформація відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації. Тобто вся інформація, що якимсь чином попадає до цих органів про громадянина є відкритою публічною інформацією за виключенням конфіденційної інформації встановленої ст.32 Конституція України, якою встановлено, що
“ Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини”.
Так само і статтею 11 Інформація про фізичну особу Закону України “Про інформацію” встановлено ,що
“1. Інформація про ФІЗИЧНУ особу (персональні дані) – відомості чи сукупність відомостей про ФІЗИЧНУ особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
2. Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження”.
Статтею 21. Інформація з обмеженим доступом Закону України “Про інформацію” встановлено, що інформацією з обмеженим доступом є конфіденційна інформація.
2. Конфіденційною є інформація про ФІЗИЧНУ особу, а також інформація, доступ до якої обмежено ФІЗИЧНОЮ або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень. Конфіденційна інформація може поширюватися за бажанням (згодою) відповідної особи у визначеному нею порядку відповідно до передбачених нею умов, а також в інших випадках, визначених законом”.
Статтею 7 Конфіденційна інформація Закону України “Про доступ до публічної інформації” визначено ,що
“1. Конфіденційна інформація – інформація, доступ до якої обмежено ФІЗИЧНОЮ або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов.
Тепер проаналізуємо норми ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про захист персональних даних” статтею 1, якого встановлено, що цей Закон регулює відносини, пов’язані із захистом персональних даних під час їх обробки.
Статтею 2. Визначення термінів ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про захист персональних даних” встановлено наступне:
“У цьому Законі нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:
суб’єкт персональних даних – ФІЗИЧНА особа, стосовно якої відповідно до закону здійснюється обробка її персональних даних;
обробка персональних даних – будь-яка дія або сукупність дій, здійснених повністю або частково в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов’язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відомостей про ФІЗИЧНУ особу;
персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про ФІЗИЧНУ особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована;
згода суб’єкта персональних даних – будь-яке документоване, зокрема письмове, добровільне волевиявлення фізичної особи щодо надання дозволу на обробку її персональних даних відповідно до сформульованої мети їх обробки;
володілець бази персональних даних – ФІЗИЧНА або юридична особа, якій законом або за згодою суб’єкта персональних даних надано право на обробку цих даних, яка затверджує мету обробки персональних даних у цій базі даних, встановлює склад цих даних та процедури їх обробки, якщо інше не визначено законом ”.
Статтею 5. Об’єкти захисту ЗУ “Про захист персональних даних” визначено ,що
1. Об’єктами захисту є персональні дані, які обробляються в базах персональних даних.
2. Персональні дані, крім знеособлених персональних даних, за режимом доступу є інформацією з обмеженим доступом”.
За статтею 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про захист персональних даних” підставами виникнення права на використання персональних даних є:
“1) згода суб’єкта персональних даних на обробку його персональних даних. Суб’єкт персональних даних має право при наданні згоди внести застереження стосовно обмеження права на обробку своїх персональних даних;
2) дозвіл на обробку персональних даних, наданий володільцю бази персональних даних відповідно до закону виключно для здійснення його повноважень”.
Із аналізу вищезазначеного законодавства виходить, що персональні дані саме про ФІЗИЧНУ особу є інформацією з обмеженим доступом тобто конфіденційною інформацією, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження, потребує згоди або дозволу на її збирання, зберігання, використання та поширення фізичної особи і яка може поширюватися у визначеному ФІЗИЧНОЮ особою порядку за її бажанням відповідно до передбачених нею умов.
Згідно з вищезазначеним норми ЗУ «Про захист персональних даних» застосовується виключно щодо фізичних осіб. Судді фізичні особи чи громадяни України? Бажано знати ваші міркування щодо визначених відмінностей цих понять.
Ми знаємо, що громадянин України, не може бути ФІЗИЧНОЮ особою, оскільки за абз.1 та 3 ч.1 ст. 1 ЗУ “Про громадянство України” визначено, що ГРОМАДЯНСТВО України – правовий зв’язок між ФІЗИЧНОЮ особою і Україною, що знаходить свій вияв у їх взаємних правах і обов’язках та ГРОМАДЯНИН України – особа, яка набула громадянство України в порядку, передбаченому законами України .
Отже отримавши громадянство України, позбутися його і стати знов фізичною особою можна лише одним шляхом виданням відповідного указу Президента України про позбавлення громадянства України за ст.19 ЗУ «Про громадянство України».
Відповідно до ст.5 Розділ II. ПОРЯДОК ДОСТУПУ ДО ІНФОРМАЦІЇ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про доступ до публічної інформації”
Стаття 5. Забезпечення доступу до інформації говорить:
1. Доступ до інформації забезпечується шляхом:
1) систематичного та оперативного оприлюднення інформації:
в офіційних друкованих виданнях;
на офіційних веб-сайтах в мережі Інтернет;
на інформаційних стендах;
будь-яким іншим способом;
2) надання інформації за запитами на інформацію.
Отже за статтею 6. ПУБЛІЧНА інформація з обмеженим доступом ЗУ “Про доступ до публічної інформації” :
1. Інформацією з обмеженим доступом є:
1) конфіденційна інформація;
2) таємна інформація;
3) службова інформація.
При дотриманні вимог, передбачених частиною другою цієї статті, зазначене положення не поширюється на випадки, коли оприлюднення або надання такої інформації може завдати шкоди інтересам НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ, оборони, розслідуванню чи запобіганню злочину.
Саме відмова в доступі до даної інформації і спричиняє передумови злочинів не лише серед пересічних громадян, а і серед працівників правоохоронних органів і т.з. правосуддя, про яке складно говорити як таке в умовах виявлених в діяльності судів фактів. 1) виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя; підтримання авторитету і неупередженості правосуддя звучить доволі таки саркастично в теперішніх умовах. Ваші співробітники проігнорували вимогу п 7 ст. 6 за яким «Обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.» ВИ дану вимогу порушили, чим забезпечили безкарність неправомірних дій ваших посадовців.

             Звертатись до нелегітимного суду Дарницького району м. Києва, про що ви постійно радите в листах – відповідях є даремним клопотом громадян, адже він порушив конституційну процедуру створення і діє, не маючи на те суддівських повноважень, і буде виносити рішення лише на користь системним особам, якщо не зразу ,то в апеляції. Відомі всім технлогії.. Аналогічно невігластво співробітників поліції ввіреної вам установи не відстає від «суддівства». Народ має що доповнити з власного досвіду при зустрічі за  круглим столом  з громадськістю.
Оприлюднюємо з метою пробудження свідомості посадовців, об’єктивної оцінки своїх дій, щоб зупинитись і не коїти нові лиха. Україна їх переможе. Питання одне якою ціною і де будете ви, що відкрито кришували беззаконня?

Суспільствознавець
Плотнікова І.М.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *