Інвентаризації національного багатства починається з запитів

Ви думаєте, що капталу потрібна влада заради «доброго сліду в історії», чи заради соціальних європейських стандартів для  норду України?
Ні! Капталу потрібно отримати право на розпорядження об’єктами нашої з вами народної (публічної) власності, створеної попередніми поколіннями українського народу або подарованими для нас з вами як спадкоємців природного багатства, що може бути за законом екологічно використано. Капталу потрібно управління нашим життям, замість того щоб територіальними громадами – власниками керував його величність Основний Закон України, наділений рівними правами його використання. Капітал горить бажанням увійти в кабінети державної влади і отримати доступ до керівництва людьми. От і відбувається агонія передвиборчих перегонів і баталій, зведених в ранг ШОУ – клоунади, де новообраний президент попереднім досвідом роботи і підприємництва продемонстрував свої зіркові здібності ШОУМЕНА, а в тандемі,  не лише з дружиною,  автором кмітливих сатиричних текстів,  здібності постановника багатотисячних видовищних глядацьких проектів.

ЗМІ затвердили даний факт в колективній свідомості, посваривши між собою колективи людей і погнали наших створювати картинку суцільного хаосу, аморального соціуму, яка вигідна керманичам – злочинцям, щоб доводити свою виняткову зверхність і елітарність для забезпечення безкінечних власних потреб та чвар. Система тому і здається непорушною, що журналісти допомагають їй виглядати якщо не зразковою і справедливою, то прагнучою того стану. А замислитись: звідки стрижеться капуста, копнути глибше тим журналістам, задати питання які наслідки того явища, як будуть давати відповіді про свою ідеологічну участь в змові з грабіжниками…. То важко і нам зрозуміло чому.

Ми ж, громадяни те робимо за них, таких як за Аллу Мазур, Натлію Мосічук, Олександра Ткаченко, Марічку Падалко, Юлію Бориско, Ірину Ваннікову, Констянтина Грубича, Лідію Таран… зазначаємо з повною відповідальністю. Наші з вами об’єкти ( ВУЗИ, лікарні, освітньо – культурні заклади, приміщення для виконання комунальних послуг, приміщення ЖЕКІВ, стадіони, парки сквери, земля….) не оформлені на відомих і невідомих вам “власників”. Вони думають одне, а уперта річ факти стверджують інше. Ви лише поцікавтесь про приміщення, що простояли багато десятиліть і не втратили своєї міцності і цінності, а іноді стоять занедбані і безхозні ззовні. ВИ будете здивовані і зможете в будь – який час зупинити хаос, безлад, рейдерство і дерибан. Ви зможете видатних бізнесменів поставити на службу територіальній спільноті при цьому не позбавите прибутку, а занедбані руїни відновите в первозданній красі. Лікарні, освітні заклади, бібліотеки чиновники побояться ставити на лічильники, знаходити «суб’єкти відпущення» для здирання шкіри на користь державних рейдерів – монополістів. Ціну за ресурси формуватимемо лише для тих, хто отримує прибуток і примножує статки в 10 ки разів. Ми б гуртом могли багато. Було б бажання.
В нас є і ми ділимось досвідом. Ми не погоджувались на грабунок громади і не надавали права відбирати в нас те, що мало б працювати на бюджет і значить на нас.
Так взяли карту міста, району, мікрорайону і згадали що в нас за місцем проживання було створено в радянські часи українцями і все те, чого Україна – республіка стала правоприємницею. Виявилось, що 9 великих приміщен, а в них підприємства. Задали запит, чекаємо відповідь і ознайомимо. Будемо раді та вдячні, якщо ви скористаєтесь цим запитом в своїй місцевості., особливо не пройдіть повз тих, де займаються ваші дітки. Інакше не жалійтесь на здирання податі на користь самозванців. «Власники» приміщень мають знати, що їх права не захищені поняттями корупційних схем. Ваші права і майно мають бути захищені процедурою виконання Конституції України через процедуру створення публічного реєстру власності і власників в ваші територіальній громаді.
ЦЕ і буде першим кроком. Рухайтесь. Цей шаблон запиту надає розуміння «що, де і чиє», а за цим розумінням отримаєте перспективу своєї значущості. Це вартує майбуття України. Шаблон запиту для людей конкретних справ.  ЗАП-на приватизацію приміщень шаблон А таких в нас більшість.

Гадаємо , що саме про процедуру підготовки до інвентаризації, про виконання ст.20 Конституції України піде розмова на заході, що зветься настанова новому Президенту України, про що повідомили громадські активісти. https://www.facebook.com/events/524895351248281/ і готують пряму трансляцію. Побачимо і зрозуміємо яка мотивація у організаторів.

Від імені Оргкомітеут по встановленню конституційного устрою я ,  Інна Плотнікова, ділюсь практичним досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *