Час безпосередньої дії всіх, особливо лідерів і членів ГО.

Громадські організації  мають стати осередками виконання

Конституції України і вимоги до В. Зеленського

прийняти закон про державні символи

19 травня багата на події генетичної пам’яті Українського народу. Ми шануємо і пам’ятаємо жертв політичних репресій, жертв 75ліття депортації кримсько – татарського народу, що завершилась таки отриманим правом його на окрему територіальну автономію, на самоврядні повноваження в політичній, адміністративній сфері, що здійснювались і будуть здійснюватись в рамках найдемократичнішої Конституції світу – Конституції України. Якщо ми її виконаємо, то Крим, як автономія України, законодавчо визначена в її складі, буде найбагатшим краєм, а громадяни, що там проживають, найуспішнішими і захищенішими людьми.
Саме з нагоди глибокої шани до тих подій і відповідальності за майбутнє України в час чергового лихоліття останніх років, що нагадує нам в еміграції молоді факти минулої історії насильницького, під гаслами волі та свободи, вигнання людей з власної землі, я звертаюсь до активних громадян, керівників і лідерів громадських організацій, благодійних фондів і об’єднань, будинкових комітетів, органів самоорганізації населення. З 2008 року Україна в цей день відзначала день громадських організацій. Знакова дата в значенні спадкоємності людської пам’яті.
Зараз на простих громадянах, як ніколи, лежить відповідальність за майбутнє України. Саме, ми власники, джерело влади, маючи відповідальність перед нинішніми і прийдешніми поколіннями зобов’язані зробити виклик собі і включитись в процес відновлення конституційної державності. 28 років шляхом омани і підступних політтехнологій керманичі України керували українським народом, ігноруючи вимоги конституційного законодавства. Тому і виявились нездатними керувати економікою, попереджати кризові наслідки. Маючі незчисленні природні багатства наших надр, вони поставили наше життя в ганебну залежність від світового капіталу. Неподоланна десятиліттями світова економічна криза помножена на невігластво і жадобу до власного збагачення президентів Україна накоїли лиха всім українцям. Держава виявилась нездатною захистити своїх громадян не лише від неї, але і від зовнішньої агресії. Відома всім династія наперсточників – президентів зі своєю свитою зводили процедуру перезавантаження держави до фейкових виборів, революцій, майданів, псевдо реформ і безкінечної «боротьби з корупцією» 2004 – 2019р. а тепер ще і до війни. Три п’ятирічки експериментів над Україною поза використанням елементарних економічних законів. Політики, державні діячі відійшли від виконання Конституції України і перетворили своє служіння народу лише на популяризацію своєї особистості в шоу програмах. Це є злочин і він має бути поділений на всіх, в тому числі і на керівників органів самоорганізації населення, будинкових комітетів, на лідерів ГО, лідерів церков і релігійних організацій. Не шукайте прізвища винних. Винні всі хто ігнорував вимоги діючої Конституції України. Виправляти вину всім нам. Разом українському народу – громадянам України, пам’ятаючи передвиборче гасло В. Зеленського: «Ми разом подолаємо корупцію!!!»,  прийшов час безпосередньо в межах Конституції України управляти державою.
Ми почали це. Запрошуємо всіх, хто цінує життя в Україні і планує з нею своє майбутнє.   Ми примусили їх підтвердити, що Конституція України – основний закон нашої держави. Ми заборонили говорити політикам , що вона не працює. Ми поставили завдання і обов’язок її виконати кожному в тому числі В. Зеленському. Запрошуємо всіх. Особливо тих громадян, що підв’язались бути керівниками громадських об’єднань та організацій, виступити єдиним фронтом з вимогою до команди В. Зеленського розпустити парламент лише після того, як буде прийнятий Верховною Радою Закон «Про державні символи України», що надасть єдино правомірну можливість державним органам за нашим повсюдним контролем:
– провести державну інвентаризацію національного багатства України – фундаменту розвитку економіки, створити баланси територіальних громад – власників;
– сформувати баланс держави Україна – як республіки за ст.1,2,5. Конституції України;
– безпосередньо суспільним групам громадян приймати участь в міжнародних переговорах, ініціювати суспільний (не урядовий) діалог в державах, які порушуючи міжнародні угоди і домовленості не змогли домовитись в політичних і військових конфліктах.
В іншому порядку втрачається будь яка відповідальність державного чиновника, судді, депутата і політика перед народом, і В. Зеленського перед його виборцями і всіма громадянами України.
Перші акценти нашої співпраці оприлюднені. Всім, хто діє за зазначеними принципами, можливо буде довіряти і запропонувати стати учасником переговорів з громадським активом тієї держави, яка порушує права інших держав світу. Ми спільно маємо виробляти методичні рекомендації у всіх сферах, оприлюднювати їх на загал всього суспільства та прогресивно думаючих і діючих політичних діячів зокрема.
За роки псевдо незалежності України громадські діячі багато пройшли: травлі політиками, мають досвід ударів в спину псевдо активістів, підкупу виборців, злиття процесів, дискредитацію програм і думок і навіть фізичного знищення. І все ж таки ми об’єднані землею, Конституцією України, мовою. Давайте об’єднаємось навколо вимоги Конституції України – безпосередньої влади як вимоги Основного Закону України до кожного. Безпосередня влада буде там, де буде наша спільна пунічна власність. Облікуємо її в громадах. Громадські ради, як дорадчі структури державних кабінетів стоять поки на  сторожі злочинної бездіяльності  адміністрації Президента в справі виконання прав і свобод громадян України і тому  мають скласти свої повноваження  і стати в справу нагальну для держави – обліка майна та землі в реєстрах територіальних громад.
Чекаємо всіх і кожного громадянина України стати виконавцем готових методичних рекомендацій оргкомітету по встановленню конституційного устрою в Україні, які своєчасно публікуються на даному сайті.

З вірою в якісно новий  період розвитку  України, де рушійною силою стануть самодостатні територіальні громади.  Кожний читач може наблизити цей час, а може відтермінувати.

І. М.Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *