До Святої Трійці. Держава як церква, має бути зведена на скелі.

Свято П’ятидесятниці або День Святої Трійці, яке ще називають Днем народження Церкви, був встановлений самими апостолами. В цей день Святий Дух зійшов на учнів Христових і сповнив їх усіма благодатними духовними дарами – вони преобразилися, а Дух Святий став їхнім постійним натхненником і керівником.

З цієї пори апостоли мужньо і безбоязно, з великою сміливістю почали проповідь про Христа розп’ятого і воскреслого з мертвих, а Церква Христова почала зростати та множитися спочатку серед іудеїв у Палестині, а потім і серед язичників у всьому світі – “аж до краю землі” (Діян. 1:8). То ж бо ми з вами, ті що Знають Іісуса Христа, вивчають Його слово дароване для всього світу один раз і на завжди; проповідують і несуть Його святу справу з тих часів, стали носіями Духа Святого. Першу П’ятидесятницю пережив Ісус Христос Ів. 1:32 «І свідчив Іван, промовляючи: Бачив я Духа, що сходив, як голуб, із неба, та зоставався на Ньому». Дух зійшов і зостався на Христі. Далі було зішестя Святого Духа на апостолів.
Хто такий Дух Святий? В контексті потреби в суспільстві святості і порядності вчинків особливо лідерів різного рівня, потреби у висвітленні духовних засад місцевого самоврядування як сфері, якій присвячений даний сайт, цитую узагальнення Пастора Церкви «Живого Бога», що проповідує Євангеліє в Дніпровському районі м. Києва Сергій Балюк  http://www.clg.in.ua/svyato-p-yatidesyatnitsi.html .
« Святий Дух – є утішитель. В Ів.16:7 Ісус назвав Духа Святого «утішителем»: «Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його». Ісус розумів, що найбільше, у чому має потребу людина – це утіха. Сучасні християни не відчувають утіхи від Святого Духа, оскільки не дають Йому часу. Вони постійно поспішають і не дають змоги Духу після сходження, залишитись.
Дух Святий наставляє на Істину, «припровадить до цілої правди». Ів. 16:13 «А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам». Чим довше людина ходить з Духом, тим глибше має пізнання Істини. Людина краще починає розуміти життя.
Дух Святий також «звіщає майбутнє». Ів. 16:13 «А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди, бо не буде казати Сам від Себе, а що тільки почує, казатиме, і що має настати, звістить вам.» Патріарх Яків знав і бачив майбутнє своїх дітей, хто з них на якій землі оселиться і благословляв відповідно до цього знання.
Дух Святий прославляє Ісуса, а не людину. Ів. 16:14 «Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить».
Пастор Сергій Балюк зауважив, що «Потрібне все життя, щоб утіха Святого Духа, наставляння в істині, знання майбутнього, прославлення Ісуса в усьому здійснились в житті людини» Додам від себе , що лише з Ним можна подолати всі виклики часу.
Дух Святий дає силу Церкві. Дух Святий зійшов не тільки для особистісного служіння, але і для зміцнення Тіла Христа. Після сходження Духа в Єрусалимі, присутні отримали надзвичайну силу для звіщення Євангеліє.
Зішестям Святого Духа утверджується у світі християнська віра і розпочинається існування Церкви. Отже, свято П’ятидесятниці символізує світоглядний злам, коли невблаганна старозавітна теократія, яка почалася від Синаю, змінилася новозавітною.
Символічним є це свято в сьогодення. Дух Святий – це своєрідна протекція Бога для церкви. Даний людям Дух Свяитий надав можливість бути чутливим до змін у такий динамічний і нестабільний і суперечливий час , надав змогу в істині реагувати на всілякі викривлення Його святої, благої , угодної і досконалої волі і тим надав гарантії буди успішними у всіх Божих справах.
Залишилось одне: реалізувати , виконати ,здійснити. І це під силу лише з Духом Святим, що очищує від неправди.
Зі святом вас, панове, Духовим Днем – Днем П’ятидесятниці – Трійці. Нехай сила Святого Духа допомагає нам перемагати щодня, виконувати свою місію та проголошувати Євангеліє у всі сфери життя. Бо без Нього ми не можемо нічого робити, але з Ним – усе! Нехай сила Святого Духа буде з Вами у Ваших сім’ях, Церквах та країнах. «Я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, і що ти на землі зв’яжеш , те буде зв’язане на небі, і те, що ти на землі розв’яжеш, те буде розв’язане й на небі» (Мт. 16:18-19)

Суспільству час прийшов звернутись до християнських засад у виконанні Конституції України і місцевого самоврядування .
Усіх благословінь! З миром Божим!

Інна Плотнікова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *