Аграрії – науковці, політики, фермери та економісти! Національний трибунал не за горам!

Відкритий лист попередження аграріям – науковцям, економістам, політикам, депутатам та фермерам про національний трибунал з метою зупинити програму геноциду української нації та спроби остаточного повалення конституційного устрою всіма гілками влади всіх рівнів.

              Слідкуємо за перебігом дискусій і подій навколо прийняття Закону України «Про обіг земель», або «Про запровадження ринку сільськогосподарських земель», назва якого плутається на шпальтах інтернет видань і новинних каналів. Невизначеність серед депутатів, паніка серед фермерів, настороженість користувачів землі в очікуванні вердикту і потирання рук політтехнологів – коллаборантів, шо імітують вболівання за Україну, а тим часом підготували гаманці для брудних долярів. А чи варто так нам свідомим серйозно ставитись до злочинних рішень, сила яких залишилась в фейквих папірцях непідтверджених державними печатками і підписами вищих посадових осіб і тому не маючих для здорового глузду, кого в Україні більше, юридичних наслідків.
Оскільки до методичних порад правового захисту і цієї статті привернута увага конкретних керівників фермерських організацій в надії на їх свідому участь, що в момент припинять земельний дерибан України олігархами, мушу ввести в курс справи, що ви знаходитесь на інформаційно – правовиконавочому сайті, що винайшов і розповсюджує досвід виконання Конституції України серед різних соціальних і професійних груп, одноосібних громадян, що робить їх успішними. Розраховуємо і на вашу активність в дослідженні першооснови землекористування і земле власності за Конституцією України, що зробить вас ефективними на свою користь і користь всього народу України.
Перш ніж оприлюднити відкритий лист до аграріїв, як і анонсовано, для історії зберігаємо факти і хроніку обговорення і дискусій по темі реформи аграрного сектору економіки, фіксуємо осіб, які взяли на себе відповідальність вирішити все без нас, конституційних власників, неоформивших за 28 років свої права з причини узурпації влади колами капіталу.
Так 13.01.2020 р. відбувся захід, на якому «представники уряду», депутати фракції «Слуга народу» й аграрного комітету ВРУ озвучили фінальну версію земельної реформи в Україні та пояснили запропоновані зміни до законопроекту 2178-10 про ринок землі. Спікерами події були:
Микола Сольський, голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики;
Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
Павло Халімон, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики;
Тимофій Милованов, Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
Роман Лещенко, Уповноважений Президента з земельних питань.
Модератор події — Наталія Білоусова, головний редактор AgroPolit.com.

Трансляцію обговорення, що не витримує критики відданих інтересам української нації, дивіться за посиланням.

Якщо коротко то з висновками можна ознайомитись.

Вимога про непродаж іноземцям, зменшення обсягу купленої землі все є маячна нісенітниця….Але маємо що маємо, все нав’язане злочинцями приречене отримати належну оцінку і пропозицію альтернативного рішення. Облишимо статті науковців у виданнях, що не далеко заходять від спікерів конференції, а торкнемось громадсько – політичного сектору суспільства.

Як це робить ГО «Аграрний союз України», що залучились до таких надважливих державотворчих рішень, небоячись відповідальності. Керівником є Новіков Геннадій Володимирович. (Джерело інформації).
У відповідь на заяви на прес-конференції у Верховній Раді відбувся брифінг представників аграрних асоціацій, фермерів, науки та сільгосп товаровиробників з закликом до влади зняти з розгляду законопроект щодо запровадження ринку землі!
Вони оголосили про наступний раунд боротьби за українську землю і майбутнє України
«основні вимоги:
– Відкликання недолугого закону, який забезпечує розпродаж українських земель і втрату державою одного з ключових ресурсів.
– Проведення референдуму щодо питань продажу української землі.
– Прийняття норми, за якою право першочергового викупу паїв матиме держава та місцеві органи самоврядування.

Паралельно за безстроковими громадськими акціями, які почнуться вже завтра, ми переходимо до правової війни:
– Ми звернулися до Конституційного суду України з вимогою визнати норми законопроекту, який відкриває земельний ринок, такими, що не відповідають нормам Конституції.
– Ми подали до Верховного суду позов щодо порушення регламенту Верховної Ради під час голосування за законопроект у першому читанні та підготовки до другого.
– Ми готуємо провести Всенародне Віче, рішення якого є реальним способом впливу на раду.
Проблема бездумного розбазарювання нашої землі стосується всієї країни і всіх українців без винятку, адже, розпродавши зараз наше національне багатство, ми залишаємо нашу державу без перспектив на успіх і процвітання.
Вже зараз 1,5 млрд людей на планеті голодують, і дана проблема лише поглиблюватиметься. Україна має можливість вийти на глобальний ринок як країна, яка забезпечує продовольством увесь світ. Якщо ми продамо наші землі, весь прибуток від багатства, яке нині за Конституцією належить українському народу, отримуватимуть інші. Українці ж не отримають нічого». Що ми можемо взяти на озброєння, щоб захистити Україну і людей в ній? Важко знайти.
Є вимога та обґрунтування іншої політичної сили.
Українська Національна Рада вважає неконституційним цей закон, а також саму постановку питання про ринок землі
Про це йдеться у Заяві Демократичного об’єднання “Українська Національна Рада” від 5 грудня 2019 року.
Мораторій на її продаж накладений Конституцією України (ст. 13, 14). У приватній власності громадян згідно з чинним Земельним Кодексом можуть бути лише земельні ділянки для ведення особистого (присадибного чи дачного) господарства, садівництва, спорудження гаражів.
Усі сільськогосподарські чорноземи мають перебувати у загальнодержавній власності, а на місцевому рівні – у власності територіальних громад як публічних власників (ст. 142 Конституції та ст. 2, 81 Цивільного Кодексу України).
Повний текст Заяви з обґрунтуванням позиції наступний

ЗАЯВА
Української Національної Ради
щодо неконституційності закону про ринок землі
05.12.2019 м. Київ

Верховна Рада України, яка має пропрезидентську більшість, всупереч волі народу прийняла у першому читанні законопроект про ринок землі.
Українська Національна Рада вважає неконституційним цей закон, а також саму постановку питання про ринок землі.
За Конституцією України (ст. 13) «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси… є об’єктами права власності Українського народу».
Земля за Конституцією (ст. 14) є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Таким чином, у Конституції акцентується на національному статусі землі, тобто на тому, що вона належить не окремим громадянам, а є спільною (публічною) власністю всього українського народу сучасного покоління і всіх майбутніх поколінь.
Мова йде, насамперед, про сільськогосподарську землю як публічну власність. Органи влади навмисно змішують публічну власність на землю з індивідуальною. Публічна власність охороняється державою, отже продажу не підлягає. Мораторій на її продаж накладений Конституцією України (ст. 13, 14). У приватній власності громадян згідно з чинним Земельним Кодексом можуть бути лише земельні ділянки для ведення особистого (присадибного чи дачного) господарства, садівництва, спорудження гаражів.
Усі сільськогосподарські чорноземи мають перебувати у загальнодержавній власності, а на місцевому рівні – у власності територіальних громад як публічних власників (ст. 142 Конституції та ст. 2, 81 Цивільного Кодексу України).
Державні органи і територіальні громади можуть здавати орну землю в оренду фермерським господарствам, але не продавати.
Щодо земельних паїв, які перебувають у приватній власності селян, необхідно наголосити, що «розпаювання» було здійснене Указом президента Л. Кучми № 720/95 від 8 серпня 1995 року до прийняття Конституції України. Тому земельні паї, які перебувають у приватній власності громадян, можуть бути продані лише державі.
Статті 13, 14 Конституції є основоположними, оскільки стосуються загальних конституційних засад держави (Розділ І Конституції).
Ці статті можна змінити лише на референдумі. Нагадаємо, що 28 років тому, 1 грудня 1991 року, вже відбувся референдум, на якому понад 90% українців, здійснюючи Декларацію про державний суверенітет України (від 16 липня 1990 року), проголосували за Акт проголошення незалежності України.
У затвердженій на цьому референдумі Декларації (Розділ VI) стверджувалось, що український народ «має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.
Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.
Віднині на території України мають чинність виключно Конституція і закони України».
Прийнята 28 червня 1996 року Конституція України закріпила фундаментальні положення Декларації про державний суверенітет України, затверджені українським народом на Референдумі 1 грудня 1991 року.
Отже для прийняття закону про ринок сільськогосподарських земель Верховна Рада не має жодних конституційних підстав.
Верховна Рада України повинна:
1. Скасувати прийнятий у першому читанні законопроект про ринок землі і зняти це питання з порядку денного.
2. Надати статус юридичних осіб територіальним громадам – публічним власникам землі згідно із ст. 142 Конституції України.
Президент України як гарант додержання Конституції зобов’язаний виконати свій конституційний обов’язок.
Правоохоронні органи повинні розслідувати замах органів влади на Конституцію України, посягання на конституційний лад держави, і притягти до відповідальності всіх причетних до державної зради. (див у додатках)

Радикальні перспективи поглиблення соціальної напруги пророкують інші публічні діячі, ігноруючи абсолютно логічні вимоги виконання засад Конституції України і приведення у відповідність до неї всіх законів України, а не навпаки. Будь які штаби опору, штаби захисту землі є абсолютно радикальні і неприпустимі.
Є єдиний правовий і конституційний механізм залишився для нас як порятунок – це фермерам і аграріям стати консолідуючою силою в кожній області України, взявши за основну виконання Конституції України, об’єднавши в процес всіх жителів конкретної адміністративно – територіальної одиниці, готуючись до національного трибуналу над посадовцями за узурпацію влади і грабунок економіки.
Для цього ми розробили наступні перспективи діяльності свідомих громадян, яких після прочитання даної статті, впевнені буде збільшуватись. Якщо не дай Боже, вони не одумаються і проголосують таки вдруге кримінальний закон про ринок землі, Національний трибунал (суд) повинен почати розслідування злочинів голів ВРУ, яка Виключна і Єдина уповноважена діяти від імені української нації і народу України: Кравчука Л.М., Мороза О.О і Разумкова Д.О. та народних депутатів скликань, що діяли на 1991 рік, 1996 рік і 2020 рік проти громадян УРСР/України. На місцях саме на аграріїв – патріотів: фермерів і селян ляже обов’язок виявити подільників геноциду української нації, що діяли у складі ОРГАНІЗОВАНОГО ЗЛОЧИННОГО УГРУПУВАННЯ з вищезазначеними особами і прибрали національність, національне багатство і створили небезпеку на національній території України, знищили значну частину населення, кількість якої потрібно буде підрахувати з 2013року. Їх нащадків треба теж попередити про відповідальність за дії батьків з тим, щоб вони свідомо вийшли зі злочину і не відповідали за них.

З метою консолідувати фермерів і науковців аграріїв на виконання Конституції України всіма верствами населення, ми надаємо розроблений колективом свідомих громадян відкритий лист для захисту національних багатств, економічного і наукового потенціалу республіки Україна. Дозволено правити, доповнювати зміст не змінюючи основні вимоги..

Голові Громадської спілки “Аграрний союз України”.
Новікову Геннадію Володимировичу
Україна, м. Київ
вул. Б.Грінченка 1, оф. 516-518
http://www.auu.org.ua/uk/publications/weblist/10/
Email: agrouu@gmail.com

Голові ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ АСОЦІАЦІЇ ФЕРМЕРІВ ТА ПРИВАТНИХ ЗЕМЛЕВЛАСНИКІВ
Стрижак Миколі Івановичу
вул. Патриса Лумумбы, 21,Київ, 02000
e-mail: farmasuk1@ukr.net

Професору
Доктору економічних наук (Економіка та управління народним господарством) “Інститут економіки та прогнозування НАН України”, Головному науковому співробітнику Відділу форм і методів господарювання в Агро продовольчому комплексі, Генеральному директору Центру аграрних реформ
Молдаван Любові Василівні
01010, г. Киев, ул. Суворова, 9
e-mail: lmoldavan@ukr.net

Громадянки України,
представника української нації,
суспільствознавця, громадського діяча,
Голови правління
ГО «Самоврядна громада» –
засновниці ОК «Діамант – Десна»
координатора оргкомітету виконання Конституції України 1996 року
Інни Миколаївни Плотнікової
вул. Миропільська,39,кв.29
м.Київ,02192
e-mail: learning_life@ukr.net

Вимога невизнання
                                            будь яких рішень депутатів Верховної Ради, що не відповідають   нормам Конституції України, в тому числі
«прийнятого» Закону України «Про обіг землі» та
конституційне обґрунтування вимоги припинення
ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ
на підставі відсутності державної символіки за ст. 20 Конституції України)

           Під час незавершеного військового конфлікту – операції об’єднаних сил, в ході якої гинуть люди, керівництво країни України проводить недолугі реформи основних сфер життя суспільства , видаючи їх від імені народу. Всі вони приймаються людьми далекими від освіти, досвіду роботи та розуміння наслідків всіх т.з. «прогресивних змін». Нині вони ігноруючи листи, звернення і повідомлення свідомих громадян, що розібрались в причинах довготривалої політико – економічної кризи, прикриваючись авторитетом громадян з вченими ступенями радянської епохи періоду соціалізму, провівши спільні публічні заходи, протягують рішення, що є черговим етапом 30-літнього геноциду української нації. Дані твердження доведені правниками, юристами, економістами, що отримані шляхом дослідницької роботи через відповіді на запити про публічну інформації.
Ми, Громадяни України, що одноосібно та громадським об’єднаннями взяли на себе відповідальність жити та діяти виключно за Конституцією України як власники держави Україна – республіки, кінцеві бенефіціари публічної (державної власності), звертаємось до вас з метою отримати ваше розуміння всіх викладених нижче юридичних висновків громадськості і залучення вас в процес безпосереднього виконання Конституції України як свідомих громадян і посадових осіб.
Розраховуємо на те, що усвідомивши всі наслідки злочинного невиконання Конституції України вищими управлінцями держави, зрозумівши , що ви є громадськими діячами не лише по захисту фермерів, але і всього українського народу, який не реалізував свого конституційного права на землю, почнете вимагати першочергове виконання ст.20 Конституції України перед тим, як проводити будь – яку інвентаризацію, облік земель і всіх ресурсів держави Україна. В противному випадку всі рішення, що приймались за відсутності з вашої сторони справедливого правового спротиву виконанню злочинних наказів, були вчинені в інтересах обмеженого кола власників великого капіталу – олігархів, а не народу України і мають наслідком кримінальну відповідальність, яка наступить як результат проведення національного трибуналу, до якого готується народ у всіх регіонах України. Дана загальнонародна подія є питанням часу.

Інна Плотнікова

Одже впевнені, що ви включитесь в процес і підписавши лист,  надішлете його наступним посадовим особам.

                                                                                                            Особисто Голові Верховної Ради України                                                                                                         Разумкову Дмитру Олександровичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: razumkov@rada.gov.ua

Особисто Першому заступнику Голови Верховної Ради України
Стефанчуку Руслану Олексійовичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. пошта: stefаnchuk-r@rada.gov.ua

Їх нащадкам теж приготуватись і переконати своїх рідних вийти з злочину
Кондратюк Олені Костянтинівні
01008, м.Київ-8, вул. М. Грушевського, 5
Ел. пошта: kondratiuk@rada.gov.ua

Особисто Голові депутатської фракції
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ” Арахамії Давиду Георгійовичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: arakhamiia@rada.gov.ua

                                                                          Особисто Співголові депутатської фракції  Політичної партії                                                                     “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
Бойку Юрію Анатолійовичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: boiko-yu@rada.gov.ua

Особисто Голові депутатської фракції Рабіновичу Вадиму Зіновійовичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: rabinovych@rada.gov.ua

Особисто Голові депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
Тимошенко Юлії Володимирівні
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: tymoshenko-y@rada.gov.ua

                                                                           Особисто Співголові депутатської фракції політичної партії                                                       “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
Герасимову Артуру Володимировичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: gerasymov@rada.gov.ua
Особисто Співголові депутатської фракції політичної партії
“ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” Геращенко Ірині Володимирівні
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: Gerashchenko.Iryna@rada.gov.ua

Особисто Голові депутатської фракції політичної партії “ГОЛОС”
Рахманіну Сергію Івановичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: rakhmanin@rada.gov.ua

Особисто співголові депутатської групи “За майбутнє”
Бондарю Віктору Васильовичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5                                                                                                           Ел. Пошта: bondar-v@rada.gov.ua

Особисто співголові депутатської групи “За майбутнє”
Батенку Тарасу Івановичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: batenko@rada.gov.ua

Особисто Голові депутатської групи “ДОВІРА”
Кулінічу Олегу Івановичу
01008, м.Київ-8, вул. М.Грушевського, 5
Ел. Пошта: kulinich-o@rada.gov.ua

Повідомлення про невизнання
будь яких рішень депутатів Верховної Ради,                                                       що не відповідають нормам Конституції України, в тому числі
«прийнятого» Закону України «Про обіг землі» та
конституційне обґрунтування вимоги припинення
ЗЕМЕЛЬНОЇ РЕФОРМИ

             Починаючи з 28.06.1998 року, дати прийняття Конституції України Верховною Радою України, не було прийнято жодного закону на підставі приписів ст.20 Конституції України. Згідно чинної по теперішній час редакції ст.20 Конституції України « Великий Державний Герб України встановлюється з урахуванням малого Державного Герба України та герба Війська Запорізького законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України. Головним елементом великого Державного Герба України є Знак Княжої Держави Володимира Великого (малий Державний Герб України України).
Опис державних символів України та порядок їх використання встановлюються законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України».
Доводимо до вашого відому, що станом на даний час не існує чинного закону, який відповідно до ст. 20 Конституції України прийнято не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України та яким встановлено опис державних символів України та порядок їх використання, в тому числі Державного Герба України.
Замість цього незаконно використовується незаконна і нечинна Постанова №2137-XII від 19.02.1992р. «Про Державний герб України» Верховної Ради України (далі – Постанова №2137), яка взагалі не може застосовуватись як акт законодавства України оскільки з 28 червня 1996 року втратила чинність на підставі ст.1 Розділ XV Перехідні положення Конституції України
Зокрема, відповідно до ст.1 Розділ XV Перехідні положення Конституції України закони та інші нормативні акти, прийняті до набуття чинності цією Конституцією, є чинними у частині, що не суперечить Конституції України.
Відповідно до Рішення №4-зп від 03 жовтня 1997 року у справі 18/183-97 Конституція України набула чинності у день її прийняття 28 червня 1996 року.
Як вже зазначено опис і порядок використання державних символів України, в тому числі і Великого і Малого Державного Герба України, встановлюється законом, що приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України.
Оскільки постанова №2137 не є законом і не приймалась не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, а ст.20 Конституції України прямо визначено форму акта законодавства,. яким має бути встановлено Державний Герб України, — закон, який приймається не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, то 28 червня 1996 року постанова №2137 втратила чинність на підставі ст.1 Розділ XV Перехідні положення Конституції України оскільки не відповідає і суперечить приписам ст.20 Конституції України.
Отже з моменту отримання цієї заяви особисто у Президента України як гаранта Конституції, виник безпосередній обов’язок виконати ст.20 Конституції України і забезпечити прийняття закону, яким встановлюється опис і порядок використання державних символів України, в тому числі і Великого і Малого Державного Герба України, а саме обов’язок суб’єкта законодавчої ініціативи за ст. 93 Конституції України негайно розробити і внести до Верховної ради України першочерговий проекту закону, яким встановити опис і порядок використання державних символів України, в тому числі і Великого і Малого Державного Герба України.
Подальше невиконання вищезазначених приписів Конституції України з вашого боку буде умисною участю в поваленні конституційного ладу в Україні, яке відбувається починаючи з 28 червня 1996 року, невиконуючи приписів та її вимог до додержавних органів.

Оскільки компетенція прийняття рішень по вищезазначеному питанню безпосередньо належить до повноважень народних депутатів України і Верховної Ради України в цілому, то на підставі ч.1 ст.15 ЗУ “Про звернення громадян” розгляд цієї заяви і надання відповіді не може бути здійснено іншою особою.

На підставі наведеного, керуючись Конституцією України,
вимагаємо :

1. Забезпечити безумовне і негайне виконання всіх приписів Конституції України;
2. Виконати обов’язки народних депутатів України і Верховної Ради України та негайно виконати приписи ст.20 Конституції України шляхом розроблення, внесення до Верховної ради України і прийняття першочергового проекту закону, яким встановити опис і порядок використання державних символів України, в тому числі і Великого і Малого Державного Герба України відповідно до ст.20 Конституції України; .
3. Не визнавати будь які рішення Верховної Ради, що не відповідають нормам Конституції України, в тому числі «прийнятий» Закону України «Про обіг землі», про що зробити публічно особисту заяву;
4. Не визнавати т.з. ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ на підставі відсутності державної символіки за ст. 20 Конституції України);
5. Надати громадянам України, як конституційним власникам здатним обробляти землю, вільно і без посередників зайняти вільні земельні ділянки на визначений термін виконання цільового призначення у відповідності до наступних конституційних норм
( абз. 2 ст. 14 Конституції України (Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.;п. 2 ст. 78 Земельного Кодексу (Право власності на землю набувається та реалізується на підставі Конституції України, цього Кодексу, а також інших законів, що видаються відповідно до них.);
пп. б) ч. 1 ст. 81 Земельного Кодексу (Громадяни України набувають право власності на земельні ділянки на підставі безоплатної передачі із земель державної і комунальної власності);
ч. 1 ст. 121 Земельного Кодексу України (Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка в містах – не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва – не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів – не більше 0,01 гектара.);)
6. Оформити земельні ділянки в земельних кадастрах відкритих в територіальних громадах – власниках – юридичних особах приватного права після затвердження державної символіки за ст. 20 Конституції України
7. Відповідь надати особисто у письмовому вигляді на адресу: вул. Миропільська,39,кв.29, м.Київ,02192 та на e-mail: learning_life@ukr.net

Додатки в якості юридичної довідки:
1. Пам’ятка про відсутність державної символіки Памятка-про-Державний-герб-України Памятка-про-Державний-герб-України
2. Наказ для зупинити злочин проти себе, своєї родини, дітей.1.-НАКАЗ-ГРОМАДЯНИНУ НАКАЗ-ГРОМАДЯНИНУ-ЗУПИНИТИ

Інна Плотінкова

від імені оргкомітету громадян України

по виконанню Кнституції  України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *