Благовіщення! Так правду та благо і віщаємо…

Щоб вільно жити і впевнено діяти на виконання своїх прав,

єднайтесь в правді.

“Правда бо Божа з’являється в ній з віри в віру,
як написано: А праведний житиме вірою.”
До римлян 1:17

Доброчесні українці. Брати та сестри по всьому світу. Сьогодні Християни відзначають одне з найважливіших свят – Благовіщення Пресвятої Богородиці.

          В цей день віруючі славлять сповіщення Діві Марії благої вісті про зачаття і про народження нею спасителя – Ісуса Христа.
Додам історії свята. Згідно Святого Письма, Діва Марія була вихована в єрусалимському храмі, куди її за волі Бога у трирічному віці віддали батьки – святий Іоаким та свята Анна. У 14 років Марії належало вийти заміж, і первосвященик храму, який знав про її обітницю зберегти цноту, в особливому порядку обрав їй чоловіка-хранителя. Ним став Йосип, тесляр з Назарету. У Домі Йосипа Марії явився Архангел Гавриїл, який повідомив їй благу звістку. Вона виносить і народить сина божого і спасителя – Ісуса Христа. Юна дівчина прийняла божу волю покірно. Для віруючих Благовіщення символізує втілення Бога у світі смертних. Відомо, що празник Благовіщення виник у християн приблизно в IV столітті, а вже до початку VIII століття став для християн східного обряду одним з найважливіших. Приблизно в той же час його почали відзначати і в західній церкві.
З того часу Іісус Христо є порятунком для всіх народів. Народжений Син Божий посланий на землю, як Цар Царів. Схилені перед ним голови він наділяє Божою мудрістю і вічним щасливим життям. А це найвища цінність і я маю рацію.

         Що мене, громадського діяча, надихає в християнських святах? Моя віра особливо в свята, наповнюється свідоцтва ми Його благої і досконалої волі, Його любові і турботи про нас всіх і кожного зокрема. Його присутності і супроводу в служінні дивуюсь щодня. Відчуваю та бачу як важко людям жити без розуміння його настанов і Його благодаті, що Він надсилає в разі слухняності до наданої нам від нього свободи та божої волі. Мене надихає бути стійкою у всіх випробуваннях Його наказ! « Тож підкоріться Богові та протистаньте дияволові, то й утече він від вас.»
«Ідіть по цілому світі й усьому творінню проповідуйте Євангеліє. Хто повірить і охреститься, буде спасенний, а хто не повірить, осуджений буде. І такі ознаки будуть супроводжувати тих, хто повірив: Моїм Ім’ям виганятимуть бісів, говоритимуть новими мовами, братимуть у руки зміїв; і хоча щось смертоносне вип’ють, їм не зашкодить; будуть покладати руки на хворих, і вони ставатимуть здоровими.» (Мк 16, 15-18) І в тому є велика насолода, що проповідуючому відкриваються таємниці світоутворення і як починаєш виплескувати ті знання, вони поповнюються в більшій і більшій кількості.
От і сьогодні я хочу надихнути вас кожного на скоре спасіння кожного хто увірує і прийме життя по Його законах.
Скрута, в якій опинились всі народи, стала наслідком відходу від Його настанов і вимог та ганебне прийняття програм омани та брехні від темних сил цього світу.
Україна, найбагатша країна Європи пробудилась від летаргічного сну і тому сили зла застосували до суспільства злодюжно – звірячі настанови поширення страху та паніки. Шляхом розуміння реальних правових засад всеохоплюючої загально національної брехні ми всі призвані протистояти проти цього і започаткувати свідомі дії захисту від «короновірусу – 19» ( який є в світі з 19 року) та його наслідків. Ми зобов’язані Богом з неї вийти і вимагати дотримання своїх прав і свобод за Конституцією України, як діють вже ті, хто обізнаний в праві.
https://www.facebook.com/nazar.uzhvii/videos/2848140808610408/

https://www.youtube.com/watch?v=O7wJ8aGURBg&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0zL9dZJuvjUTWTEqWiBPKadieckXa4fB1bRG-mTaF3_WD_SOztCiDSDq0

Nazar Uzhvii пише.
«Под карантином | Маски-Шоу в Сильпо | Можно ли в магазин без маски? Невежественный народ заслуживает рабского существования. Нам, украинцам, свойственно разбираться во всём и не знать ничего. Например, ходящие в масках, верят что без масок нельзя ходит. Есть закон, в котором так написано. Однако, вся фишка года заключаются в том, что никаких ограничений Прав Человека не предусмотрено в «чрезвычайной ситуации», которую ввели постановлением Кабинета Министров Украины. Закон – это акт Парламента, и только!
ст. 92 Конституции Украины:
часть 1. ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО ЗАКОНОМ ОПРЕДЕЛЯЮТСЯ ПРАВА И СВОБОДЫ ЧЕЛОВЕКА.
Заболеваемость атипичной пневмонией в провинции Ухань, что в Китае, и основанная на ней смертность составляет 0.04-0.12% от всех респираторных поражений биологического организма Человека.
При этом от гриппа, обычного гриппа, показатель смертности 1%. Самих штаммов «короновируса» никто никогда не видел и не обнаруживал, а исследуют только генетических материал из бронхов, проще говоря мокроты и отхаркивающую слизь, то есть лисозомы после отработки лимфатической системы.
Чую манипуляцию! Ох, какую афёру!….
город Одесса, 05 апреля 2020 год,
магазин Сильпо, Французский бульвар, 16.
Вокруг все в масках. Похоже не гетто.»

Така позиція не в нього одного.
«В Україні у суді оскаржили постанову Кабміну щодо порушення прав громадян під час карантину»
Про це ІВ Четверта студія повідомила шеф-редактор ІА “Центр новин”
Ольга Витак – Джерело. https://4studio.com.ua/novyny/v-ukrayini-u-sudi-oskarzhyly-postanovu-kabminu-shhodo-porushennya-prav-gromadyan-pid-chas-karantynu/?fbclid=IwAR1_SpjW-ZQrzeBoxB5-FjZA8dRvYuzUAlbkbznnFJ7vhYeYwTtNF2b5Aps
Адвокатське бюро «Юрченко Юрій та партнери» за ініціативи шеф-редактора ІА «Центр новин» Ольги Витак оскаржили в Окружному адміністративному суді міста Києва Постанову Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями).

         В позовній заяві зазначено, що Кабінет Міністрів України своєю Постановою №211 вийшов за межі наданих йому повноважень, оскільки фактично відповідні обмеження — це обмеження, які можливі виключно в разі введення в Україні правового режиму надзвичайного стану (а не надзвичайної ситуації).

          Автори позовної заяви звертають увагу на те, що карантин на території України може бути введений Кабінетом Міністрів України виключно з метою запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб виключно за ініціативи МОЗ України та поданням Головного санітарного лікаря України, виключно у разі введення Президентом України із наступним затвердженням Верховною Радою України надзвичайного стану.

Станом на 11.03.2020 року (дата видання оскаржуваної постанови) та 06.04.2020 р. в Україні не введено режиму надзвичайного стану, у Головного санітарного лікаря України немає законних підстав для подання ініціативи введення карантину. У МОЗ України немає законних підстав звернутися до Кабінету Міністрів України з цим питанням.

«В Україні коронавірус не визнано Верховною Радою України особливо небезпечною карантинною хворобою. А тому п. 1 оскаржуваної Постанови в редакції – “Установити з 12 березня 2020 р. до 24 квітня 2020 р. на усій територіı̈ України карантин” є незаконним, і прийнятим Відповідачем із перевищенням повноважень, є протиправним, оскільки призводить до обмеження конституційних прав Позивача», – зазначив адвокат Юрій Юрченко.

Крім того, автори постанови звертають увагу також на те, що обов’язок носити засоби індивідуального захисту, зокрема, захисні маски, передбачено саме для хворих людей та тих, які є бактерієносіями, а не для всіх громадян України, при тому, що держава не забезпечила надання всім громадянам захисних масок (засобів індивідуального захисту).

Також автори заяви звертають увагу на те, що положення Постанови порушують: право на свободу та особисту недоторканність; право на свободу пересування; право на свободу мирних зібрань; право на проведення і участь у релігійних заходах; право на свободу підприємницької діяльності; право на працю; право на страйк; право на достатній життєвий рівень; право на повагу до гідності людини.

Як пояснив адвокат Юрій Юрченко, Постановою № 211 від 11.03.2020 р. (з наступними змінами і доповненнями) Кабінет Міністрів України перебрав на себе повноваження Верховної Ради України та прийняв постанову без наявності на це підстав для цього, оскільки карантин може вводитися на всій території України в разі оголошення саме надзвичайного стану.

«Так само як і обмеження прав громадян України та покладення додаткових обов’язків на громадян України можливе лише в разі введення карантину — саме у разі введення надзвичайного стану Президентом України з подальшим його затвердженням Верховною Радою України в порядку визначеному ст.83, п.31) ст.85, п.19) ст.92, п.21) ст.106 та Конституції України та Законом України “Про правовий режим надзвичайного стану”.

В разі відсутності введення в Україні правового режиму надзвичайного стану (що є загальновідомим фактом), Кабінет Міністрів України не має права встановлювати додаткові обмеження громадянам України та обмежувати їх права, передбачені ст.ст.29,33,35,39,42,43,44,48,28 Конституції України — в т.ч. щодо обмежень в пересуванні, обмежень збиратися мирно, обмежень збиратися мирно з встановленням дозволеної та забороненої кількості зібрання людей, обмежень святкувати релігійні свята (навіть з дотриманням дезінфекційних (запобіжних) заходів)», – зазначив Юрченко.

У свою чергу позивач зазначила, що жодним чином законодавством України не передбачено введення правових заходів щодо обмеження прав громадян при карантині, що черговий раз підтверджує, що підставою для обмеження прав, як і для карантину на всій території України може бути тільки правовий режим надзвичайного стану в Україні.

«Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб” передбачено адміністративні та медико-санітарні заходи при особливо-небезпечних інфекційних хворобах, до яких Законом України “Про захист населення від інфекційних хвороб” не віднесено – гостра респіраторна хвороба COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2.

Вважаю це суттєвим недопрацюванням депутатів, які мали можливість внести відповідні зміни до Закону на позачерговій сесії 30.03.2020 р., однак цього не здійснили, переклавши всю відповідальність в країні на Кабінет Міністрів України, який не наділений відповідним обсягом повноважень», – зазначила Ольга Витак.

Адвокат Юрій Юрченко також зазначив, що в Законі “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відсутні правові підстави для введення на всій території України карантину, зокрема обмеженнями конституційних прав громадян України.

«Дану ситуацію знов-таки здатна вирішити виключно Верховна Рада України разом з Президентом України в юридичному полі у відповідності до Конституції України.

Всі інші заходи, що передбачені оскаржуваною Постановою КМУ № 211 від 11.03.2020 р. (зі змінами та доповненнями), якими передбачено адміністративні та медико-санітарні заходи Позивач не оскаржує, крім предмету оскарження Постанови КМУ, яка є незаконною, протиправною і повинна бути визнана судом нечинною, виходячи із вище викладеного», – відзначив Юрченко.

Від так, Позивач просить суд визнати протиправною і нечинною, з моменту прийняття, постанову Кабінету Міністрів України № 211 від 11.03.2020 року “Про запобігання поширенню на територіı̈ України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненоı̈ коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами та доповненнями).»

Одна біда в цій корсній справі адвокатів, що, в суди, в які звернулись дані адвокати не мають державного статусу конституційного органу судової влади. Не підкріплені державною символікою, прийнятою за ст. 20 Конституції України, що і надає їм повноважень вирішувати на користь Конституції України, а значить і наших унікальних прав на життя….

Яке би не винесли рішення, за яким ми будемо слідкувати, ми були є і будемо домагатись всілякими методами виконання прав людини і громадянина.
Повідомляю і благовістувю вам про тих людей, що самотужки відстоюють свої права і не дають нікому поставити себе на коліна.
Ми не маємо права довести Україну до таких наслідків. http://newspravda.com/index.php/svit/1180-v-italii-ziavylys-pershi-oznaky-holodnykh-buntiv.html?fbclid=IwAR0yhZFyzhT6Ra4AVg3xWFfsm2nHJVg04p66zaZ4HZ5S3Tsa8U_1TerLJDs і зробити все щоб не створити передумови для сусідів інших держав приходити до нас і наводити порядки.
А саме така політика Уряду і ЗеКо і є передумовою для вторгнення до нас нових «рятівників».
Тому ділимось всіма способами правового захисту від найнятих військових угрупувань окремих олігархів.
Соціальна мережа Фб має героїв правового захисту українців від збільшеної ЗМІ біди. Так своїм вкладом в справу ділиться
Еріка Логойда Юридический ликбез.
Если вас остановили на прогулке с 06.04.2020:
1. У нас нет санэпид врача… ибо НЕТ СЭС!!! Есть замминистра. Точка.
2. Вводить “карантин” может ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО СЭС, которой нет.
3. Зайти к вам в квартиру (как пугают некоторые мэры) к вам могут ТОЛЬКО по решению суда. Или вы сами добровольно запустите к себе.
4. Ограничить вашу свободу могут ТОЛЬКО по решению суда. Или вы сами ее согласитесь ограничить.
5. Составить протокол на вас по 44-3 админки могут только в том случае, если вы БОЛЬНЫ и это УСТАНОВЛЕННЫЙ факт. Поинтересуйтесь, как собираются установить этот факт те, кто пытается составить на вас протокол.
Вменяют отсутствие маски и грозят 44-3 админки? Поинтересуйтесь, где вы можете БЕСПЛАТНО получить то, что от вас требуют (маски и прочее) на основании ст. 20 закона о санэпидблагополучии…
Хотят установить, здоровы ли вы? Поинтересуйтесь, где вы можете немедленно бесплатно пройти тест.
Если Полиция пытается составить на вас протокол по 44-3 – тут же интересуйтесь: чем они докажут, что вы БОЛЬНЫ. Заметьте… не инфицированы, а именно БОЛЬНЫ.
Кроме того, чтобы составить протокол нужно грамотно его оформить и установить вашу личность. Если вы не согласитесь им помочь – максимум вас на 3 часа свозят на установление личности и ничем это не закончится ибо в участке уже не будет ни свидетелей ни фактов нарушений. И думаю, что никто вас никуда возить не будет.
Хотя… можете предложить им составить протокол с ваших слов
Главное будьте вежливы. Просите процитировать вам
ст. 33 – о свободе передвижения… Если вас кто-то блокирует на дороге… и не только.
ст. 30 – если кто-то ломится к вам домой.
ст. 29 – если кто-то пытается лишить вас свободы
ст. 28 – если кто-то пытается угрожать вам принудительными медэкспериментами над вами.
Помните, у нас «КМУ и местные органы власти» объявили надзвичайну ситуацию – это нечто, когда прорывает канализацию в городе… т.е. то, что НЕ ОТМЕНЯЕТ ВАШИХ ПРАВ И СВОБОД.
Ограничение прав и свобод возможно ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО в случае введения Надзвичайного Стану. У нас его нет и никто не рискнет идти на это.
Поэтому власть просто осознанно ВРЕТ и ЗАПУГИВАЕТ.
НИКАКОЙ адекватной нормативки под ограничения ваших прав нет, а то, что есть весьма фрагментарно и легко отшивается в судах.
Этот пост написан в ответ на НЕПРАВОМЕРНЫЕ действия власти и на их НЕКОНСТИТУЦИОННЫЕ запугивания народа.
Это не означает, что нужно плевать на свою безопасность и безопасность других. Нет! Вы должны быть сознательными и прислушиваться к здравым предложениям.» Дотриуватись поради самізоляції і уникати контактів, не пзбавляюючи себе чистого повітряі так поитрібних навесні сонячних променів.
Далі ми пропонуємо проявити активну громадську позицію і привести в правовий тонус авторів цієї злочинної постанови через письмове листування інтернетом, як пропонують нам свідомі українці.

За посиланням на зразок заяви.
https://www.facebook.com/valerian.grabovski/posts/2821316797946392

І глобально щоб вирішити проблему кризи, в яку ми потрапили по своєму невігластву, пропонуємо вам даний шаблон важливого звернення.
_____________міська рада
адреса: _______________________
Виконком .
Юридичний відділ.
ПІБ автора листа
що мешкає :1-й провулок Кармелюка ,11

Заява.

Я, _____________________________,19____ року _____________ народжений в УССР в місті ______________
(свідоцтво про народження _________________, видане _________________міським бюро запису актів громадянського стану 23 вересня 1959 року ) вимагаю активувати мене особисто в статусі Громадянина в конституційний правовий простір Громадян Республіки України (ст.5, Конституції), утвореної Декларацією про державний суверенітет та Референдумом про незалежність в 1991-ому році в зв`язку із необхідністю прийняття спадщини –тобто своєї публічної частки Національного багатства в поколіннях Українського народу від колишнього власника, тобто від влади рад Української Радянської Соціалістичної Республіки і визнати мене спадкоємцем згідно ст. 13 Конституції моєї публічної частки національного багатства, .

ПІБ
»
Слідкйте за оперативною інфлрмаційною сторінкою в ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100001598191313
Та роботою в групах
https://www.facebook.com/groups/Probudgennya/
Ми тут будемо публікувати відеоматеріали з демонстрацією вчинків лакеїв злочинної системи – поліціянів, які не є виконавцями волі українського народу, а є воєнізоване банд угрупування, що жорстоко виконує не обгрунтовану фахівцями Постанову КМУ.

Голова правління
ГО «Самоврядна громада»
http://vyhid-e.org.ua/
Координатор Оргкомітету виконання Конституції України
Інна Плотнікова

P.S. Не приписуйте нашій діяльності нічого політичного, а якщо, я чи мої однодумці правового захисту і виконання конституційних прав будуть знайдені мертвими, чи будуть скалічені, чи постраждають члени їх родин, прошу звинуватити в цьому Прем‘єр-Міністр України Шмигаля Дениса Анатолійовича – підписанта ПОСТАНОВИ від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та виконавця її злочинних положень Авакова Арсена Борисовича – міністра МВС України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *