Ліки від пухлин давно вже є, хоч і заборонені вони на СТБ

        Так сталося, що на день боротьби з раком, мені стало відомо про проблеми установи, яка моїй мамі Голодній Марії Макарівні в боротьбі з пухлиною додатково подарувала 11 років життя та праці до останнього дня. Байдужою залишитись – себе не поважати. Ознайомтесь з сюжетом, зміст якого поверхневий, замовний, вирваний з контексту. Коментарі до нього – дзеркальне відображення стану суспільства, що тоне в потоку загальнодержавних маніпуляцій та брехні.
В об’єктиві ГО «Самоврядна громада» канал СТБ з черговим але несвіжим опусом дискредитації української науки. Віримо, що після нашого втручання вони, якщо не пробачяться, то займуться вивченням деталей справи і виправлять те що накоїли. А ми візьмемо цю справу під контроль.

https://www.youtube.com/watch?v=bA0dAX0dtsw

ЦЕ замовне відовисько на кшталт ШОУ(дістали ці реаліті), в які особливо  останнійм часом вдались всі замовні ЗМІ, не має перешкодити діяльності «Інституту відродження народів України», який очолює світла і прогресивна людина – Анатолій Іванович Потопальский, завідувач відділу модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Заслужений винахідник України, кандидат медичних наук, доцент, якого я знаю особисто і спілкувалась протягом всього лікування моєї мами ( онкохворої з 4 стадією лімфосаркоми з метастазами в легенях, кістках та і інших органах ), якій лікарі Чернігівського онкоцентру пророкували 3 місяці від сили жити). Однак 11 років повноцінного життя і роботи до останнього дня на 75 році. ( Про це при нагоді буде окрема детальна розповідь.) А нині про інше. Я хочу в даній статті привернути увагу активної громадськості, в склад якої призваний стати кожний без винятку, оскільки мова стосується закладу, де кується національна наукова еліта, що тримається за крихти зі столу крадіїв національних природніх багатств і землі, допоки не усвідомить свою значимість критична маса здатна відновити в світ правду. Відомо з відео в яких умовах і чому ви здійснювали таку значиму для народу діяльність. Кому не відомо, дізнаєтесь з часом…

А далі будую статтю безпосередньо адресовану до Вас, Анатолій Івановичу, а Вашій особі до тих, хто поруч працювали і працюють на здоровя українців.
Так, я знаю, що дії запроданців телеканалу СТБ зіпсували Ваш настрій, однак вони не можуть підірвати Вашу відданість справі, в яку Вас поставив Творець всього Живого заради Живого. Я не побоюсь сказати, що ваша праця, Анатолій Іванович, це надбання національної генетики і мікробіології, галузей медицини, в контексті значення мистецтва зцілення, про що в останні часи лікарі забувають, схиляючись до капіталізації витрат на послуги мінохрздоров. Весь Ваш вклад в пошук та розвиток імуномоделюючих препаратів в фармакології призваний бути оцінений український народом. І це відбудеться лише коли він набуде правосуб’єктності в органах державної влади. Допоки немає цього, ми змушені всі терпіти випади проплачених великим капіталом журналішок. Ми говорили з Вами, Анатоліє Івановичу про ганебний процес державотворення, що і є причиною всіх видів криз, лоХдаунів і необґрунтованих вільними і правдивими науковцями пандемій. Ви за зайнятістю в своєму покликанні не мали змоги вникнути в суть даного питання, не захистили правовими методами свою науково ризиковану діяльність і тепер на Вашу долю випало випробування бути наклепницько засудженим. Але це не є вирок народу. На Вашому боці правда і Бог. Ми з вами Анатолій Івановичу є громадянами України – республіки, що триває під тиском брехні і маніпуляцій всі 30 років. Вона, наша Україна, через клоунське керівництво розхристана і неодноразово зґвалтована керманичами – дурисвітами, що підкорили собі розорене і таке довірливе суспільство з його душами і майном. З сказаного нам всім потрібно усвідомити одне – ми, народ, є власником всього: і природніх ресурсів в Україні, і наукового, і виробничого потенціалу. Нам самим без допомоги ззовні потрібно визначатись яким способом жити, чим і як лікуватись. Справа за малим –самоорганізуватись заради дітей і їх наступних поколінь. Знайте всі, як тільки громади самоорганізуються на виконання кожної норми прямої дії Основного Закону України в справі виконання конституційний прав громадян України і досягнуть рівня свідомості, здатній змотивувати людей на загальні збори по оформленню прав територіальних громад – юридичних осіб публічного права – власників в кожній адмінстративно – територіальній одиниці, Вашій святій справі не буде відбою. Нація буде витрачати сили не на пошук коштів на ризиковані, а тому смертоносні хіміотерапію та променеве лікування, а буде вкладати в вашу справу імуномоделювання природи людини на генетичному рівні, що виснажена нашим нажаль токсичним способом буття; все спрямуємо на подолання бідності та безробіття, а значить на розвиток економіки, науки, культури та мистецтва. Здоров’я стане особливою ознакою української нації. А це так перешкоджає «злу світу цього». Тож тримаємось і готуємось до служіння народові України, як державотворчій і успішній нації. Яка вже відбувається і відбудеться.
До зв’язку і зустрічі з Вами і Вашими однодумцями. Я і всі хто знає вас не по чутках вірю в Вашу Божу справу і вірю в стійкість Вашої чудової відданій справі команді.
Як лідер громадської думки щодо надзвичайної необхідності самоорганізації населення України за місцем проживання, що має винятково поставити крапку хаосу у всіх сферах і будь – якій спільній проблемі, зазначаю наступне. Як лише подолаємо тиск політичних сил на процес самоорганізації на нашому масиві в Києві, зразу відкриємо площі для вашого «Інституту відродження народів України».

http://www.potopalsky.kiev.ua/ru/index.html

( на ньому інформація про Вашу діяльність.) Це те, чого потребує суспільство вкрай. Ви справжній «небодарний цілитель» і Ваші наукові надбання, відкриття і роботи в різних галузях https://scholar.google.com/citations?user=0O5Nw_kAAAAJ&hl=uk   є оціненими в світі, але неоціненими самозванцями «державних органів» «країни Україна», свідками чого ми всі стали через комерційно аморальний телеканал і його кон’юнктурну передачу на зразок «Е»вропейських цінностей (повторити гидко «соромлюсь свого тіла»). Я знаю у вас є програми не лише лікування, а і профілактики інфекційних хвороб, онкозахворювань, доказами чого є здоров’я Ваше особисте, родини, Ваших співробітників

 http://pedtolerant.com/%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-2/

і тих, хто свідомо йшов на зцілення по волі Божій. Не я одна прагну жити серед здорових ментально людей, що має відбуватись на генетичному рівні і ми до цього впевнено йдемо. Народ України стане на захист національних науковців, потрібно лише спільно розробити програму дій ствердження вітчизняної науки. Відомо, що є люди, що стали на захист національної справи і я шкодую, що не слідкувала за справою після смерті мами.

http://pedtolerant.com/%d0%bd%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96-%d1%81%d1%82%d0%b1-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%b9-%d1%83%d0%ba%d1%80/

Виправляюсь. Ми теж будем поруч.
Повідомляю Вам номер телефону і з нетерпінням чекатиму нагоди з першоджерела наукової розробки висвітлити тему на весь світ, хто потребує Вашої допомоги зараз і має статись, що в майбутньому.
Бережи Боже Вас і всіх Ваших співробітників.
Хто має намір підтримати діяльність даної команди і прагне розвитку натуральних продуктів для лікування в наш складний час, запрошую на їх багатогранну сторінку, де Ви дізнаєтесь про багато цікавих фактів оздоровлення людини і в сфері наукових відкриттів

https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky

З повагою,
громадський діяч сфери виконання прав громадян України,
координатор оргкомітету виконання Конституції України
Інна Плотнікова
(098)00-910-33
(093)63-000-66

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *