Ліки від пухлин давно вже є, хоч і заборонені вони на СТБ

        Так сталося, що на день боротьби з раком, мені стало відомо про проблеми установи, яка моїй мамі Голодній Марії Макарівні в боротьбі з пухлиною додатково подарувала 11 років життя та праці до останнього дня. Байдужою залишитись – себе не поважати. Ознайомтесь з сюжетом, зміст якого поверхневий, замовний, вирваний з контексту. Коментарі до нього – дзеркальне відображення стану суспільства, що тоне в потоку загальнодержавних маніпуляцій та брехні.
В об’єктиві ГО «Самоврядна громада» канал СТБ з черговим але несвіжим опусом дискредитації української науки. Віримо, що після нашого втручання вони, якщо не пробачяться, то займуться вивченням деталей справи і виправлять те що накоїли. А ми візьмемо цю справу під контроль.

https://www.youtube.com/watch?v=bA0dAX0dtsw

ЦЕ замовне відовисько на кшталт ШОУ(дістали ці реаліті), в які особливо  останнійм часом вдались всі замовні ЗМІ, не має перешкодити діяльності «Інституту відродження народів України», який очолює світла і прогресивна людина – Анатолій Іванович Потопальский, завідувач відділу модифікації структури біологічно активних речовин Інституту молекулярної біології і генетики НАН України. Заслужений винахідник України, кандидат медичних наук, доцент, якого я знаю особисто і спілкувалась протягом всього лікування моєї мами ( онкохворої з 4 стадією лімфосаркоми з метастазами в легенях, кістках та і інших органах ), якій лікарі Чернігівського онкоцентру пророкували 3 місяці від сили жити). Однак 11 років повноцінного життя і роботи до останнього дня на 75 році. ( Про це при нагоді буде окрема детальна розповідь.) А нині про інше. Я хочу в даній статті привернути увагу активної громадськості, в склад якої призваний стати кожний без винятку, оскільки мова стосується закладу, де кується національна наукова еліта, що тримається за крихти зі столу крадіїв національних природніх багатств і землі, допоки не усвідомить свою значимість критична маса здатна відновити в світ правду. Відомо з відео в яких умовах і чому ви здійснювали таку значиму для народу діяльність. Кому не відомо, дізнаєтесь з часом…

А далі будую статтю безпосередньо адресовану до Вас, Анатолій Івановичу, а Вашій особі до тих, хто поруч працювали і працюють на здоровя українців.
Так, я знаю, що дії запроданців телеканалу СТБ зіпсували Ваш настрій, однак вони не можуть підірвати Вашу відданість справі, в яку Вас поставив Творець всього Живого заради Живого. Я не побоюсь сказати, що ваша праця, Анатолій Іванович, це надбання національної генетики і мікробіології, галузей медицини, в контексті значення мистецтва зцілення, про що в останні часи лікарі забувають, схиляючись до капіталізації витрат на послуги мінохрздоров. Весь Ваш вклад в пошук та розвиток імуномоделюючих препаратів в фармакології призваний бути оцінений український народом. І це відбудеться лише коли він набуде правосуб’єктності в органах державної влади. Допоки немає цього, ми змушені всі терпіти випади проплачених великим капіталом журналішок. Ми говорили з Вами, Анатоліє Івановичу про ганебний процес державотворення, що і є причиною всіх видів криз, лоХдаунів і необґрунтованих вільними і правдивими науковцями пандемій. Ви за зайнятістю в своєму покликанні не мали змоги вникнути в суть даного питання, не захистили правовими методами свою науково ризиковану діяльність і тепер на Вашу долю випало випробування бути наклепницько засудженим. Але це не є вирок народу. На Вашому боці правда і Бог. Ми з вами Анатолій Івановичу є громадянами України – республіки, що триває під тиском брехні і маніпуляцій всі 30 років. Вона, наша Україна, через клоунське керівництво розхристана і неодноразово зґвалтована керманичами – дурисвітами, що підкорили собі розорене і таке довірливе суспільство з його душами і майном. З сказаного нам всім потрібно усвідомити одне – ми, народ, є власником всього: і природніх ресурсів в Україні, і наукового, і виробничого потенціалу. Нам самим без допомоги ззовні потрібно визначатись яким способом жити, чим і як лікуватись. Справа за малим –самоорганізуватись заради дітей і їх наступних поколінь. Знайте всі, як тільки громади самоорганізуються на виконання кожної норми прямої дії Основного Закону України в справі виконання конституційний прав громадян України і досягнуть рівня свідомості, здатній змотивувати людей на загальні збори по оформленню прав територіальних громад – юридичних осіб публічного права – власників в кожній адмінстративно – територіальній одиниці, Вашій святій справі не буде відбою. Нація буде витрачати сили не на пошук коштів на ризиковані, а тому смертоносні хіміотерапію та променеве лікування, а буде вкладати в вашу справу імуномоделювання природи людини на генетичному рівні, що виснажена нашим нажаль токсичним способом буття; все спрямуємо на подолання бідності та безробіття, а значить на розвиток економіки, науки, культури та мистецтва. Здоров’я стане особливою ознакою української нації. А це так перешкоджає «злу світу цього». Тож тримаємось і готуємось до служіння народові України, як державотворчій і успішній нації. Яка вже відбувається і відбудеться.
До зв’язку і зустрічі з Вами і Вашими однодумцями. Я і всі хто знає вас не по чутках вірю в Вашу Божу справу і вірю в стійкість Вашої чудової відданій справі команді.
Як лідер громадської думки щодо надзвичайної необхідності самоорганізації населення України за місцем проживання, що має винятково поставити крапку хаосу у всіх сферах і будь – якій спільній проблемі, зазначаю наступне. Як лише подолаємо тиск політичних сил на процес самоорганізації на нашому масиві в Києві, зразу відкриємо площі для вашого «Інституту відродження народів України».

http://www.potopalsky.kiev.ua/ru/index.html

( на ньому інформація про Вашу діяльність.) Це те, чого потребує суспільство вкрай. Ви справжній «небодарний цілитель» і Ваші наукові надбання, відкриття і роботи в різних галузях https://scholar.google.com/citations?user=0O5Nw_kAAAAJ&hl=uk   є оціненими в світі, але неоціненими самозванцями «державних органів» «країни Україна», свідками чого ми всі стали через комерційно аморальний телеканал і його кон’юнктурну передачу на зразок «Е»вропейських цінностей (повторити гидко «соромлюсь свого тіла»). Я знаю у вас є програми не лише лікування, а і профілактики інфекційних хвороб, онкозахворювань, доказами чого є здоров’я Ваше особисте, родини, Ваших співробітників

 http://pedtolerant.com/%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0%D1%94%D0%BC%D0%BE-2/

і тих, хто свідомо йшов на зцілення по волі Божій. Не я одна прагну жити серед здорових ментально людей, що має відбуватись на генетичному рівні і ми до цього впевнено йдемо. Народ України стане на захист національних науковців, потрібно лише спільно розробити програму дій ствердження вітчизняної науки. Відомо, що є люди, що стали на захист національної справи і я шкодую, що не слідкувала за справою після смерті мами.

http://pedtolerant.com/%d0%bd%d0%b0-%d1%82%d0%b5%d0%bb%d0%b5%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d0%bb%d1%96-%d1%81%d1%82%d0%b1-%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%ba%d1%80%d0%b8%d1%82%d0%be-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d1%88%d0%b8%d0%b9-%d1%83%d0%ba%d1%80/

Виправляюсь. Ми теж будем поруч.
Повідомляю Вам номер телефону і з нетерпінням чекатиму нагоди з першоджерела наукової розробки висвітлити тему на весь світ, хто потребує Вашої допомоги зараз і має статись, що в майбутньому.
Бережи Боже Вас і всіх Ваших співробітників.
Хто має намір підтримати діяльність даної команди і прагне розвитку натуральних продуктів для лікування в наш складний час, запрошую на їх багатогранну сторінку, де Ви дізнаєтесь про багато цікавих фактів оздоровлення людини і в сфері наукових відкриттів

https://www.facebook.com/anatoly.potopalsky

З повагою,
громадський діяч сфери виконання прав громадян України,
координатор оргкомітету виконання Конституції України
Інна Плотнікова
(098)00-910-33
(093)63-000-66

4 коментарі до “Ліки від пухлин давно вже є, хоч і заборонені вони на СТБ

 • 17 Квітня, 2021 о 01:58
  Permalink

  Рак не любить оптимістів. Здоровий спосіб життя, позитивні думки та добрий настрій найкраща профілактика онкології. Немає однієї причини розвитку онкологічних захворювань. Якби вона була, то ми б вже давно знайшли можливість впливати на неї. Причини складні і багатокомпонентні для різних видів онкології. Досить високе місце в рейтингу захворювань посідає рак легень. Тут ми розуміємо, що великий вплив на цей показник має куріння. Тому профілактика куріння, здоровий спосіб життя та помірне фізичне навантаження призведе до зменшення рівня захворюваності. Високий показник раку грудної залози це результат усучаснення жінки. Вона довго вчиться, пізніше виходить заміж, народжує мало дітей.

  Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:06
   Permalink

   пробачте , що затримала вихыд в свыт коментаря. Дякую

   Відповідь
 • 22 Лютого, 2021 о 09:35
  Permalink

  А ви хіба не знаєте, що ЗМІ – це по суті працюють на ідеологію, та в свою чергу – суть політичної ідеології протилежна її змісту.

  Відповідь
  • 2 Вересня, 2021 о 21:12
   Permalink

   Знаю, Анатоліє Івановичу, давно знаю. І веду роботу по поширенню правди серед населення.

   Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *