Держава поверне нації вкрадене, оскільки знаємо як.

«Інакше і бути не може» – зрозуміла я під час зустрічі з Ольгою Михайлівною Яремків, автором економіко – правового аналізу «Обкрадена Україна» ( 4 видання, що поповнилось новими розділами і документами відповідей на запити до посадовців вищого рівня повноважень.)

Розділи даної роботи систематично поповнюються новими матеріалами, з якими зобов’язаний ознайомитись кожний поважаючий себе економіст, фінансист, бухгалтер і особливо політик та громадський діяч. Третє видання є в інеті у відкритому доступі. https://freesavchenko.com/wp-content/uploads/2017/05/Jaremkiv-obkradena-ukraina.pdf
Мусимо і призвані у відповідь на свавілля посадовців відроджувати Україну на засадах домовленостей зафіксованих Декларацією про державний суверенітет і в Конституції України. Висновки ГО «Народна солідарність» за головуванням О. Яремків мають для республіки Україна  платформу перезавантаження держави. Справи за кожним з нас зокрема і за всіма разом. Рекомендації викладені до всіх що  маємо робити.

Пропоную для читачів ексклюзивне інтерв’ю́ з автором і громадсько політичним діячем, яке відбулось під час перебування у Львові. ( В плейлисті знаходиться три важливих відео, які залишились в нередагованому вигляді з метою обєктивної передачі змісту розмови. Бажаємо всім надихнутись на проекти власного перезавантаження – справи власного право – матеріального захисту – повернення собі умов для повноцінного життя.

До викладеного матеріалу з метою наглядовості злочинно шкідливої політики верхів пропоную висновки системних “борців з корупцією” . ( автор – системний політолог Віктор Каспрук).  Дана стаття лобіює зовсім інший – залежний підхід для України і не надає доцільних і корисних порад. Вона навязує факт непорушності обкрадання. Як бачимо біда нам спускається з гори, а більшість сприймає її за порятунок.

https://www.stryi.net.ua/obkradena-ukrayina-oligarhy-nyshhat-i-monopolizuyut-vse-navkolo-sebe/

Тож працюємо на результат – відстоювання  реальної незалежності, що має відбутись найближчим часом і блокуємо будь – які інші рекомендації лише  чекати допомоги заходу.

Інна Плотнікова

P.S.деталі праці висвітлює мережа інтернет.

Методику виконання завдань для народу містить в собі сайт , на якому ви нині перебуваєте.

https://vyhid-e.org.ua/?p=5932

https://vyhid-e.org.ua/?p=2987

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *